porta hekuri te perdorura j 

 Online 5 lexues | 3 njoftime ne pritje

500 Leke Artikuj te ndryshem Shes raki rrushi dhe vaj ulliri Berati

Shes raki rrushi dhe vaj ulliri Berati -

Qender | Lushnje NjoftimeFalas.com

B Shes raki rrushi 19-20 grad, 100% rrush. 500 litri shes dhe vaj ulliri berati 700 leke litri cmimi i diskutueshem nese vini ta merni vete....

500 Leke

Lushnje
50 Euro Artikuj te ndryshem tende per lokale

tende per lokale

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane

B Tende e madhe per bare, restorante,gjithashtu mund te perdoret per lavazhe makinash. tenda eshte me skelet metalik, gjatesia 15 metra, gjeresia 8 metra,lartesia 4 metra....

50 Euro

Tirane
60 Dollar Artikuj te ndryshem Shiten faqe instagrami 5k 6k 7k followesa shqiptar

Shiten faqe instagrami 5k 6k 7k followesa shqiptar

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane

B Faqet jan superaktive dhe shqip jonida_beqaj ova_dumi ronela_kuqi...

60 Dollar

Tirane
100,000 Leke Artikuj te ndryshem Okazion: Shiten dy bilardo italiane në Lushnje

Okazion: Shiten dy bilardo italiane në Lushnje

Qender | Lushnje

B Shiten dy bilardo në lushnje! në gjendje të shkëlqyer fizike, por edhe të spondave dhe të copës së fushës! bilardot kanë ardhur nga italia vetëm pak kohë më parë dhe janë përdorur shumë pak në shqipëri. bilardot janë të pajisura me sistemin e xhetonave dhe kanë secila nj...

100,000 Leke

Lushnje
750 Leke Artikuj te ndryshem Ushqime blegtorale .. .. ushqim per qen .. fier

Ushqime blegtorale .. .. ushqim per qen .. fier

Qender | Fier

B Ushqime blegtorale .. zogj .. zogj deti .. derra .. lope .. miser .. miser gjysem ..miell misri i bluar .. .. miell vendi per buk .. ushqim per qen ..hime..soje fier sheq i madh...

750 Leke

Fier
500 Euro Artikuj te ndryshem banak per lokal  500 €

banak per lokal 500 €

Qender | Fier

B Shitet banak per lokal 500 euro...

500 Euro

Fier
60 Euro Artikuj te ndryshem Shiten instagram per reklamim biznesi 5k 6k 7k

Shiten instagram per reklamim biznesi 5k 6k 7k

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane

B Follwersa shqiptar superaktiv ronela_kuqi ova_dumi jonida_beqaj...

60 Euro

Tirane
150 Euro Artikuj te ndryshem SHITET VARKE ME CMIM TE LIRE

SHITET VARKE ME CMIM TE LIRE

Currilat | Durres

B Shitet varke 2.5m cmim 150€ gimi shkozet +355 67 439 9469...

150 Euro

Durres
60,000 Leke Artikuj te ndryshem shiten paisje parukerie

shiten paisje parukerie

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Okazion nxitoni te perfitoni paisjet e parukerise ne gjendje shume te mire pune...

60,000 Leke

Tirane
100,000 Leke Artikuj te ndryshem Pajisje për piceri fast food

Pajisje për piceri fast food

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane

B Furrë pice , ngrohëse byrekësh, frigorifer ngrirës banak, pjekëse mishi ...

100,000 Leke

Tirane
900 Euro Artikuj te ndryshem Shes bilardo

Shes bilardo

Qender | Pogradec

B Shes bilardo ne gjendje shum te mir per arsye mos perdorimi...

900 Euro

Pogradec

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim