rroba gjahu per femije ne tirane 

 Online 58 lexues | 2 njoftime ne pritje

1,000 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Tirane, shes Pajisje kuzhine per fast food

Tirane, shes Pajisje kuzhine per fast food

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.69 Km nga qendra)

B Shes pajisje per fast food si gjiro 2 cope, friteze, prerese mishi, piaster zgare me gas, tostier, kapa aspirimi 3.50 m, kreperi dopio me gas, frigorifer ekspozator, frigorifer kollone, frigorifer sapet 400 litra, tavolina pune, banak, lavapjate, shume pak te perdorura, te blera tek firma zanussi....

1,000 Euro

Tirane
1,800 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shes 2 manekina per butik

Shes 2 manekina per butik

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane

B Ne gjendje si te reja super...

1,800 Leke

Tirane
20,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shiten motosharra

Shiten motosharra

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shiten motosharra me garanci 1 vit. cmimi 20.000 leke te reja...

20,000 Leke

Tirane
100,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Pajisje profesionale per berber

Pajisje profesionale per berber

Qender | Gjirokaster

B Shiten pajisje profesionale per berber. cmim i diskutueshem. te gjitha pajisjet ne total 100.000 lek....

100,000 Leke

Gjirokaster
5,500 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Peshore Laica

Peshore Laica

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane

B Model ps2002...

5,500 Leke

Tirane
4,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Termometër distance Laica

Termometër distance Laica

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane

B Model th5000f termometër në distancë me rreze infra të kuqe pa kontakt mat temperaturën e ballit, të dhomës, të lëngjeve...

4,000 Leke

Tirane
1,990 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Hekur me Avull Ariete

Hekur me Avull Ariete

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane

B hekuri ariete ( 6234 ) dallon për lehtësi ekstreme të përdorimit dhe hekurosje efikase, duke qenë ideale për përdorim të përditshëm. pllaka jo-ngjitëse, sistemi i pastrimit automatik, e bejne ate nje paisje mjaft te rendesishme ne perdorimin e perditshem...

1,990 Leke

Tirane
5,490 Leke Tregu Artikuj te ndryshem SanDisk SSD PLUS 240 GB

SanDisk SSD PLUS 240 GB

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane

B ♦️shpejtesia e leximit : 530mb/s ♦️shpejtesia e shkrimit : 440 mb/s ...

5,490 Leke

Tirane
8,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Aparat Aerosoli me Ultratinguj

Aparat Aerosoli me Ultratinguj

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane

B Model bm4200 ...

8,000 Leke

Tirane
3,200 Leke Tregu Artikuj te ndryshem  Aparat tensioni që vendoset te pjesa e kyçit

Aparat tensioni që vendoset te pjesa e kyçit

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane

B Model bm3000f tregon matje sipas rekomandimeve të obsh (organizatës botërore të shëndetësisë) sinjalizon aritmi eventuale indikon ccdo lloj aritmie ...

3,200 Leke

Tirane
6,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Aparat Tensioni

Aparat Tensioni

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane

B Model bm2301...

6,000 Leke

Tirane
599 Leke Tregu Artikuj te ndryshem SanDisk microSDHC Memory Card Class 4 With SD Adapter

SanDisk microSDHC Memory Card Class 4 With SD Adapter

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane

B ♦️shpejtesi class 4 ♦️shpejtesi leximi : 4mb/s ♦️full-size sd adapter i perfshire ...

599 Leke

Tirane
9,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Gjiro Mishi Hell me Zgare profesionale

Gjiro Mishi Hell me Zgare profesionale

Zone Periferike | Durres

B Gjiro mishi hell me zgare me qymyr profesionale ..te reja ne gjendje te gateshme dhe prodhime me porosi sipas permasave dhe kerkesave tuaja..cmime nga me te lirat ne treg...

9,000 Leke

Durres
10,000 Euro Tregu Artikuj te ndryshem shiten paisje per supermarket

shiten paisje per supermarket

Brryli | Tirane

B Shiten te gjitha paisjeet e nje supermarketi.rafte 100 metra ne gjendje shume te mire frigorifere mural 3 cope ne gjendje pune shume te mire frigorifere banak 4 metra ne gjendje shune te mire pune bankokasa dy cope sistem me kamerash hd me 16 kamera dhe dvr dhe ekran 40 polesh karroca marke...

10,000 Euro

Tirane
7,000 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Shiten pajisje furre buke

Shiten pajisje furre buke

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane

B Shes pajisje te nje furre buke: pajisjet jane shume pak te perdorura dhe ne gjendje shume te mire, si me poshte: furra brumatricja tavolina punes sharra 2 frigorifere njeri ngrofes tjetri ftohes cmimi 7000euro. per me shume detaje mund ti shihni edhe nga afer. shiten edhe vec e vec nr kontakt...

7,000 Euro

Tirane
4,500 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Kompresor Ajri    300L

Kompresor Ajri 300L

Currilat | Durres

B Kompresor ajri 300l i perdorur ne gjendje shum te mire pune. ...

4,500 Leke

Durres
50,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Blejme

Blejme

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane

B Blejme mobilje te perdorura pajisje lokali etj.....

50,000 Leke

Tirane
10,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Depozita kontenitor inoksi per Vere Raki Vaj

Depozita kontenitor inoksi per Vere Raki Vaj

Zone Periferike | Durres

B Depozita kontenitor serbator te reja prodhim fabrike italiane..100% inox ushqimore me kapacitete te dryshem si 50 litra 100 litra 200 litra 400 litra 500 litra 750 litra 1000 litra ..cmime okazion ...

10,000 Leke

Durres
90,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem SHITEN VEGLA LAVAZHI

SHITEN VEGLA LAVAZHI

Kamez/Paskuqan | Tirane

B Shiten vegla lavazhi (bombul, kompresor, pompe lavazhi 3 fazore) , ne gjendje shume te mire , 3 muaj te perdorura . cmimi : 90 000 leke (te treja se bashku) nr kontakti : 0675791386 bashke me veglat jepen falas edhe solucionet per lavazh 😊....

90,000 Leke

Tirane
5,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Banak per lokal

Banak per lokal

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Banak per lokal 2.5 m i gjate...

5,000 Leke

Tirane
0 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Kafe Bustine ( Cialde ) me shumice dhe pakice

Kafe Bustine ( Cialde ) me shumice dhe pakice

Zone Periferike | Durres

B Tostart bustine tek ne mund te gjeni kafe bustine te nje cilesie mjaft te larte , ajo cka ju ju mungon per nje dite te mbare mund ta gjeni tek tostart bustine . tostart prodhon kafe bustine me marken e saj , por gjithashtu edhe me markat tuaja , me logot tuaj . mos humb me kohe mer telef...

0 Leke

Durres
4,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shitet kostum Sportiv Nike Pro

Shitet kostum Sportiv Nike Pro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shitet kostum sportiv nike pro. masa m. shume pak i veshur. blere 120€. ...

4,000 Leke

Tirane
3,200 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Shitet bordatrice ne gjendje shume te mire 3200 Euro!

Shitet bordatrice ne gjendje shume te mire 3200 Euro!

Vore | Tirane

B Shitet bordatrice ne gjendje pune. cmimi 3200 euro per me teper detaje kontaktoni : 0692043562...

3,200 Euro

Tirane
15,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Banak per piceri ose fast food

Banak per piceri ose fast food

Zone Periferike | Durres

B Banko pizza banak frigoriferik me suprine me tasa dhe mermer..2 metra i gjate..cmimi i arsyeshem..gjithashtu prodhojm dhe banak sipas permasave dhe kerkesave tuaja.....

15,000 Leke

Durres
35,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Lavastovilje per bar

Lavastovilje per bar

Zone Periferike | Durres

B Lavastovilje lavabicchieri per bar italiane ne fjendje te mire cmimi i arsyeshem ...

35,000 Leke

Durres

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim