rroba te perdorura tirane 

 Online 25 lexues | 3 njoftime ne pritje

500 Leke Artikuj te ndryshem Shes raki rrushi dhe vaj ulliri Berati

Shes raki rrushi dhe vaj ulliri Berati -

Qender | Lushnje NjoftimeFalas.com

B Shes raki rrushi 19-20 grad, 100% rrush. 500 litri shes dhe vaj ulliri berati 700 leke litri cmimi i diskutueshem nese vini ta merni vete....

500 Leke

Lushnje
150,000 Leke Artikuj te ndryshem Karroce invalidi

Karroce invalidi

Vasil Shanto | Tirane

B Shitet karroce invalidi. 1 jave e perdorur asnje defekt cmimi i diskutueshem ...

150,000 Leke

Tirane
750 Leke Artikuj te ndryshem Ushqime blegtorale ..ushqime per qen .. fier

Ushqime blegtorale ..ushqime per qen .. fier

Qender | Fier

B Ushqime blegtorale edhe per qen ne fier sheq i madh ...

750 Leke

Fier
20,000 Leke Artikuj te ndryshem 2 Krevate tek

2 Krevate tek

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane

B Shiten dy krevate tek 200 mij lek (te vjetra) te punuar me porosi ne gjendje shume te mire....

20,000 Leke

Tirane
15,000 Leke Artikuj te ndryshem Dollap

Dollap

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane

B Dollap me permasa 305×270....

15,000 Leke

Tirane
3,100 Euro Artikuj te ndryshem GPS/GNSS Model R90i ne shitje

GPS/GNSS Model R90i ne shitje

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Gjenerata me e re e pajisjeve topo-gjeodezike gps/gnss me 692 kanale komunikimi qe suporton sinjale satelitore, duke perfshire gps, glonass, beidou, galileo, sbas, etj me nje qendrueshmeri te larte dhe i sakte ne pozicionim. ne linkun e meposhem specifikimet e plota: https://drive.google.com/fi...

3,100 Euro

Tirane
15,000 Euro Artikuj te ndryshem SHITEN Paisje dhe vegla komplet per palester

SHITEN Paisje dhe vegla komplet per palester

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shiten paisje dhe vegla cilësore per palestër sportive të markës italiane gym fit të kompletuar me të gjitha llojet dhe funksionet. janë në gjendje gati të reja të modeleve të ndryshme, pista vrapimi, step, vegla për ushtrime kryesore gjoks këmbë, supe, biceps, set girash të peshave t...

15,000 Euro

Tirane
200,000 Leke Artikuj te ndryshem Furre me korent per furre buke ose piceri

Furre me korent per furre buke ose piceri

Zone Periferike | Durres

B Furre profesionale italiane me 2 kate..permasat e brendeshme e furres 140 x 85 cm cmimi i arsyeshem ...

200,000 Leke

Durres
250 Euro Artikuj te ndryshem Shiten mozaik , Suprina tavolinash

Shiten mozaik , Suprina tavolinash

Kamez/Paskuqan | Tirane

B Suprina tavolinash mozaik me diamter 100 dhe 80 ...

250 Euro

Tirane
150,000 Leke Artikuj te ndryshem Shitet banaku & raftet ne gjendje shume te mire

Shitet banaku & raftet ne gjendje shume te mire

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane

B Shitet banaku & raftet me nje cmim prej 150000 leke (i diskutueshem). objektet jane ne gjendje shume te mire dhe te mirembajtur. per me teper informacion na kontaktoni. ...

150,000 Leke

Tirane
20,000 Leke Artikuj te ndryshem Shitet loja Clash of Clans Th13

Shitet loja Clash of Clans Th13

Qender | Vlore

B Shitet loje clash of clashs th13 ...

20,000 Leke

Vlore
6,000 Leke Artikuj te ndryshem Syze per aktivitet sportiv

Syze per aktivitet sportiv

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Shiten syze optike ose jo per aktivitete sportive. perdoren per femije dhe te rritur. te reja ne kuti te blera ne spanje....

6,000 Leke

Tirane
8,000 Leke Artikuj te ndryshem shitet

shitet

Brryli | Tirane

B Tavolin ngrenie ,me 4 karrige druri ...

8,000 Leke

Tirane
60 Euro Artikuj te ndryshem Orë Fossil në Shitje.

Orë Fossil në Shitje.

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane

B Shitet ora fossil model për femra,origjinale edhe e re fringo e pa përdorur. vendndodhja:myslym shyri Çmimi:60€. për më tepër informacion më kontaktoni në what's app&cel. ...

60 Euro

Tirane
7,000 Leke Artikuj te ndryshem Android Box H96 Max 4K + Abonim Iptv

Android Box H96 Max 4K + Abonim Iptv

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane

B Shitet android box h96 max 4k i ri ne kuti ram 4 gb memorje 32 gb abonim iptv deri ne dhjetor 2020 ...

7,000 Leke

Tirane
3,500 Leke Artikuj te ndryshem Shitet IQOS 3.0

Shitet IQOS 3.0

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Shitet cigare me nxehje iqos 3.0 mbajtes, fishek, karikues, pastrues ngjyre e bardhe shitet per arsye mosperdorimi...

3,500 Leke

Tirane
1,400 Leke Artikuj te ndryshem Shitet tapet per yoga dhe stervitje

Shitet tapet per yoga dhe stervitje

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Shitet tapet per yoga dhe stervitje....

1,400 Leke

Tirane
35,000 Leke Artikuj te ndryshem furre okazion

furre okazion

Fresku/Linze | Tirane

B Furre me tulle shamoti,greke per pizza she byrek,i...

35,000 Leke

Tirane
700 Leke Artikuj te ndryshem Doreza per Palester

Doreza per Palester

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Shiten doreza stervitje palestre....

700 Leke

Tirane
1,500 Leke Artikuj te ndryshem Ftohes laptopi

Ftohes laptopi

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Shitet ftohese laptopi....

1,500 Leke

Tirane
150 Euro Artikuj te ndryshem Goma R16.255.55

Goma R16.255.55

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Goma shume pak te perdorura . shiten sebashku me disqet e hekurit. gomat jan perdorur ne gjermani....

150 Euro

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim