sa esht 1 meter tend dielli cope lisho per ballkon  

 Online 29 lexues | 2 njoftime ne pritje

60,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem poltrone berberi

poltrone berberi

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shiten 2 poltrone berberi gjendje shum te mir ...

60,000 Leke

Tirane
300 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Veshje Italiane me Shumice

Veshje Italiane me Shumice

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Marka prestigjoze italiane me shumice! Çmime te ndryshme nga me ekonomiket me 3 euro copa deri te markat e lluksit. produkte qe nuk i ka as nje tjeter ne treg! veshje, kepuce dhe aksesore per femra, meshkuj dhe femije. produkte me super kualitet, çmime shume te mira dhe shumlloshmeri zgjedhj...

300 Euro

Tirane
8,500 Leke Tregu Artikuj te ndryshem ORE SPORTIVE G-SHOCK UNISEX. STOCK

ORE SPORTIVE G-SHOCK UNISEX. STOCK

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane

B G-shock ga-100 military series navy...

8,500 Leke

Tirane
8,500 Leke Tregu Artikuj te ndryshem ORE SPORTIVE BLU G-SHOCK UNISEX. STOCK

ORE SPORTIVE BLU G-SHOCK UNISEX. STOCK

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane

B G-shock ga-100 military series navy...

8,500 Leke

Tirane
35,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shitet Sauna infrared

Shitet Sauna infrared

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shitet sauna infrared për arsye mospërdorimi. sauna me rreze infra te kuqe ( 1 person ) . Është disenjuar për të pasur një përdorim të lehtë. me këtë sauna stresi zhduket, muskujt e trupit gjallërohen si dhe ndihmohet qarkullimi i gjakut . gjithashtu ndihmon në djegien e kalorive t...

35,000 Leke

Tirane
8,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem shitje ambalazhi,leter korrugate 1 shtresor ose 2 shtresor

shitje ambalazhi,leter korrugate 1 shtresor ose 2 shtresor

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane

B Tregetojme leter ambalazhi korrugate 1 shtresor dhe 2 shtesor per mbeshtjellje dhe ambalazh. cmimi per kg eshte 80 lek.te interesuarit te na kontaktojne ...

8,000 Leke

Tirane
500,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shitet Kend Lojrash

Shitet Kend Lojrash

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane

B Shitet kendi i lojrave .. labirinth i kompletuar ne gjendje shume te mire .. siperfaqja e kendit eshte e konsiderueshme dhe e pershtatshme per cdo lloj bari dhe lokali .. kendi ka vetem 6 muaj perdorim .. adresa qyteti i nxenseve afer spitalit amerikan .. perball me cinco cavalli .. per me shume ...

500,000 Leke

Tirane
2,000 Euro Tregu Artikuj te ndryshem salle lojerash

salle lojerash

Qender | Lezhe

B 3 ps3 me 12 leva, 4 tv 42`,6 kompjutera per internet dhe 1 kompjuter qendror me programin e handycaffe te gjitha te kompletuara...

2,000 Euro

Lezhe
4,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Kerkoj 2 sexholino makine  per  femije 1-3 vjec te perdorura

Kerkoj 2 sexholino makine per femije 1-3 vjec te perdorura

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Kerkoj 2 sexholino per makine per femije 1-3 vjec...

4,000 Leke

Tirane
1,200 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Betonjere te reja

Betonjere te reja

Zone Periferike | Elbasan

B 2 betonjere te reja dhe ne funksion shum te mire pune dhe me cmim te arsyeshem numer kontakti 0696658329 ...

1,200 Euro

Elbasan
1,000 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Tirane, shes Pajisje kuzhine per fast food

Tirane, shes Pajisje kuzhine per fast food

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.69 Km nga qendra)

B Shes pajisje per fast food si gjiro 2 cope, friteze, prerese mishi, piaster zgare me gas, tostier, kapa aspirimi 3.50 m, kreperi dopio me gas, frigorifer ekspozator, frigorifer kollone, frigorifer sapet 400 litra, tavolina pune, banak, lavapjate, shume pak te perdorura, te blera tek firma zanussi....

1,000 Euro

Tirane
400 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Fustane per mbremje maturash ose dasma dhe fejesa

Fustane per mbremje maturash ose dasma dhe fejesa

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Fustane me shumice per party ose dasma dhe mbremje maturash. cmimi okazion shumice vetem 400 lek copa. minimalja 25 cope. 15 modele te ndryshme me ngjyra te ndryshme. 0692269564...

400 Leke

Tirane
10,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shes gira 20 kg. Cmimi me marreveshje

Shes gira 20 kg. Cmimi me marreveshje

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane

B Shiten 2 gira me zhvidhosje. peshat: 4 x 0.75 kg 4 x 1.25 kg 4 x 2 kg 4 x 2.25 kg 4 x 3 kg. njera gire mund te shkoje deri ne 30 kg. shkruani ne whatsapp ose viber ne 0676290674...

10,000 Leke

Tirane
1,500 Euro Tregu Artikuj te ndryshem gjerentor

gjerentor

Kamez/Paskuqan | Tirane

B Gjerenator monofaze dhe trefazor ne gjendje shume te mire pune i rrimorkiushem 50 % sienciator cmimi i padiskutueshem...

1,500 Euro

Tirane
40,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem shitet sobe profesionale

shitet sobe profesionale

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)

B Shitet sobe profesionale ne gjendje shume te mire pune. cmimi i diskutueshem. kontaktoni 0696896216...

40,000 Leke

Tirane
80,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shitet vibrator per ngjeshje betoni

Shitet vibrator per ngjeshje betoni

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane

B Është në gjendje shumë të mirë teknike pak i përdorur ...

80,000 Leke

Tirane
50,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shiten betaforma betoni 25 m2+kapse metalike për kolona 40x60

Shiten betaforma betoni 25 m2+kapse metalike për kolona 40x60

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane

B Betaformat janë përdorur vetëm një herë kane gjatësi 3 ml kane kapet metalike për 4 kollona ...

50,000 Leke

Tirane
3,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Pllaka.

Pllaka.

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Shiten tre pllaka graniti 170 cm te gjata sejcila.17 cm gjersi the 2 cm trashesi. te pa persorura.sic jane prodhuar....

3,000 Leke

Tirane
350 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Jonxhe

Jonxhe

Zone Periferike | Lushnje

B Shes jonxhe te thate me dengje. 25/27 kg dengu. per info me kontaktoni ne 0684800465...

350 Leke

Lushnje
5,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Sedilje makine per femije

Sedilje makine per femije

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Sedilje makine fisher price gjendje shume e mire per femije 1-8 vjec...

5,000 Leke

Tirane
20,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Dyer te brendshme druri

Dyer te brendshme druri

Currilat | Durres

B Shes dyer te brendshme druri te lyera me ngyre te bardhe , cmimi 20000 mije leke te reja per dere....

20,000 Leke

Durres
2,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shitet manekina dhe rafte butiku

Shitet manekina dhe rafte butiku

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane

B Shiten 5 manekkna gjithsej te plote rafte butiku te reja , te perdorura vetem 2 muaj . cmimi i arsyeshem ...

2,000 Leke

Tirane
500 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shes fare jonxhe + dengje jonxhe

Shes fare jonxhe + dengje jonxhe

Zone Periferike | Fier

B Shes 170 kg fare jonxhe me 5 mije lek kilen ... shes edhe 250 dengje jonxhe me 5 mije lek dengu. cimi eshte i diskutueshem...

500 Leke

Fier
100 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Rrush tavoline

Rrush tavoline

Zone Periferike | Lushnje

B Shes rrush tavoline. per info me kontaktoni ne 0684800465...

100 Leke

Lushnje
5,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Kend lojrash per femije me shitje.

Kend lojrash per femije me shitje.

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane

B Shiten pajisjet e nje kendi lojrash ne tirane.te gjitha lodrat jane ne foto.labirinti i kompletuar dhe ne gjendje shume te mire. .kendi ka vetem 6 muaj me perdorim.na kontaktoni ne nr.e telefonit 0695347371.cmimi i arsyeshem. adresa:qytet nxenesve,spitali amerikan 3....

5,000 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim