sandale tirane 

 Online 35 lexues | 3 njoftime ne pritje

1,400 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shiten paleta

Shiten paleta

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)

B Shiten paleta te cilat mund te behen edhe arka druri me permasa 80 x 60 bazamenti dhe lartesi sipas nevojes sepse jane te zmontueshme nga 20 cm per kat dhe palosen me mentesha kane paleta dhe kapak.. arkat mund te sherbejne per funksione te ndryshme....

1,400 Leke

Tirane
9,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Pompe gjiri elektrike

Pompe gjiri elektrike

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane

B Shitet pome gjiri elektrike e dyfishte e markes ameda e perdorur vetem disa here ne gjendje perfekte. e blere ne kanada. permban gjithe aksesoret. per perdorim dhe me shume info dhihni link me poshte. https://www.youtube.com/watch?v=yfj0bk1jbn0 cmimi i diskutueshem leke 9000....

9,000 Leke

Tirane
400 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Paisje per piceri

Paisje per piceri

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane

B Shiten paisje per piceri te perdorura me pak se 4 muaj. shiten per arsyje mbyllje bisnesi. cimi te arsyshem ...

400 Euro

Tirane
38,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shitet Brumatrice 15 kg Zanusi

Shitet Brumatrice 15 kg Zanusi

Qender | Elbasan

B Shitet brumatrice italiane zanusi profesionale ne gjendje shume te mire pune, punon me tension trefazor, me kapacitet 15kg...

38,000 Leke

Elbasan
99 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Akuarium me peshq

Akuarium me peshq

Don Bosko | Tirane (1.72 Km nga qendra)

B Shitet akuarium me 3 peshq. me të gjithë setin, ngrohës , filtër, ndriçues, oksigjenus, termometër, zbukurime , gurë zbukurues etj. akuariumi është i pajisur edhe me programator ushqimi i cili shërben për të ushqyer pershqit çdo ditë pa prezencën tuaj. ...

99 Euro

Tirane
150,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shiten 2 frigorifer . 1 banak freskues 3m dhe 1 ngrires 1.5m

Shiten 2 frigorifer . 1 banak freskues 3m dhe 1 ngrires 1.5m

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane

B Frigorifer banak freskues 3 m frigorifer ngrires 1.5 m te dy kushtojne 150000 lek te reja ...

150,000 Leke

Tirane
400,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Gjenerator

Gjenerator

Zone Periferike | Vlore

B Eshte ne gjendje te shkelqyer, shume pak i perdorur. produkt italian ...

400,000 Leke

Vlore
100 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Shes Rolex imitim per meshkuj shume i bukur.. Ore Carucci dhe Edifice Casio

Shes Rolex imitim per meshkuj shume i bukur.. Ore Carucci dhe Edifice

Qender | Durres

B Jan te treja ne gjendje pune dhe shume te mirembajtura.. cmimi i diskutueshem...

100 Euro

Durres
100 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Shitet makineri perpunimi xhamash bashke me makinen

Shitet makineri perpunimi xhamash bashke me makinen

Zone Periferike | Elbasan

B Shiten te gjitha pajisjet e perpunimit te xhamave sic shihen ne foto. shitet edhe makina e transortit te xhamave. te gjitha pajisjet jane ne gjendje funksionale dhe dhume te mire. per cmimin dhe per me teper info na kontaktoni....

100 Euro

Elbasan
1,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Makina qethje Wahl

Makina qethje Wahl

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (1.56 Km nga qendra)

B Shiten makina qethje wahl wahl magic clip dhe wahl detailter. makinat shiten per arsye mbyllje biznesi, jan te ardhura nga amerika. jan te pajisura me transformator energjie me 110v nuk bejn zhurm, jan te perdoruara vetem 1 muaj....

1,000 Leke

Tirane
70,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shiten paisje per parukeri

Shiten paisje per parukeri

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane

B Makine avulli profesionale, dy poltrone lekure me me inox,ondulim, rafte pasqyra lavatest porcelain....

70,000 Leke

Tirane
10,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Paisje marketi

Paisje marketi

Kodra e Diellit | Tirane

B Shiten rafte ne gjendje perfekte 12 metra frigorifer banak...

10,000 Leke

Tirane
250,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shes Gjenerator te madh

Shes Gjenerator te madh

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (2.13 Km nga qendra)

B Shes gjenerator te madh, cmimi 250.000. 200 ore pune ne total....

250,000 Leke

Tirane
10,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shes 2 makina qepse

Shes 2 makina qepse

Qender | Elbasan

B Shes 2 makina qepse, jane ne gjendje shume te mire pune, jane te tipit flutur....

10,000 Leke

Elbasan
330 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Okazion veshje te ndryshme Fustane Funde Bluza

Okazion veshje te ndryshme Fustane Funde Bluza

Don Bosko | Tirane

B Shiten veshjet per cmim okazion 330€ ...

330 Euro

Tirane
40,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shitet makineri per kokoshka

Shitet makineri per kokoshka

Plepa | Durres

B Shitet makineri per kokoshka.e re .e kompletuar direkte per pune....

40,000 Leke

Durres
120 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Karrocë

Karrocë

Don Bosko | Tirane (1.72 Km nga qendra)

B Karrocë për fëmijë, në gjendje shumë të mirë. mjaft praktike dhe e lehtë në përdorim. mblidhet kollaj me një dorë kur ke fëmijën në krah. ...

120 Euro

Tirane
40,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem shitet sobe profesionale

shitet sobe profesionale

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)

B Shitet sobe profesionale ne gjendje shume te mire pune. cmimi i diskutueshem. kontaktoni 0696896216...

40,000 Leke

Tirane
11,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Pajisje pasticeri material hekuri dhe bakri te vjetra .Produkte cilesore per prodhim

Pajisje pasticeri material hekuri dhe bakri te vjetra .Produkte cileso

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane

B Pajisje pastiçerie ,kazan prej bakri ,tava buke per pjekje.60 cope te ndryshme jane te vjetra ....

11,000 Leke

Tirane
110,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Frigorifer rafte artikuj per dyqan

Frigorifer rafte artikuj per dyqan

Tjeter zone | Tirane

B Shesim frigorifer dhe rafte te nje cilesie te mire.artikuj te ndryshem per dyqan per ju qe keni vendosur te hapni nje dyqan.ju mirpredim per me shume na kontaktoni. cmimi i diskutushem...

110,000 Leke

Tirane
15,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Artikuj te ndryshem

Artikuj te ndryshem

Laprake | Tirane (2.56 Km nga qendra)

B Kompresor ...

15,000 Leke

Tirane
4,500 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Kompresor Ajri    300L

Kompresor Ajri 300L

Currilat | Durres

B Kompresor ajri 300l i perdorur ne gjendje shum te mire pune. ...

4,500 Leke

Durres
3,500 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Motorr per femijet

Motorr per femijet

Don Bosko | Tirane

B Motorr me dorez per te shtyre femijen si karroc me muzik rripa sigurimi dhe mbrojtse qe e ben te perdorshem per femijet nga 10muajsh deri ne 5 vjec pasi i hiqet me vone cmimi 3500 lek kontakton vetem whatsapp...

3,500 Leke

Tirane
1,200 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Fustane nuserie

Fustane nuserie

Don Bosko | Tirane

B Disponoj 15 fustane nuserie ne gjendje shume te mire, dhe per shkak te mbylljes se aktivitetit per arsye largimi, kerkoj ti heq sa me pare. cmimi 1200 euro. kontakti ne whapp ose tel....

1,200 Euro

Tirane
10,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Çadër në shitje

Çadër në shitje

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)

B Shitet çader e re 3x3 e bukur me logo me gjithë bazamentin. e përshtatshme për lokale, vila , hotele etj....

10,000 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim