shazllone plazhi ne shitje 

 Online 8 lexues | 1 njoftime ne pritje

8,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Ngrohese elektrike

Ngrohese elektrike

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane

B Shiten ngrohese elektrike me mbajteset e tyre perkatese...

8,000 Leke

Tirane
2,200 Euro Tregu Artikuj te ndryshem shiten paisje picerie

shiten paisje picerie

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Shiten pajisje picerie komplet..furre picerie zanolli italiane me gaz me tull shamoti lart dhe posht.kapaciteti i furres per 6 pica.frigorifer banak picerie dhe brumatice plus t gjitha pajisjet e tjera per piceri....

2,200 Euro

Tirane
250,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shes Gjenerator te madh

Shes Gjenerator te madh

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (2.13 Km nga qendra)

B Shes gjenerator te madh, cmimi 250.000. tel: 0672018850...

250,000 Leke

Tirane
2,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem AKLETE ADIDAS

AKLETE ADIDAS

Vasil Shanto | Tirane

B Aklete adidas $origjinale akull te reja; per info na kontaktoni; ose ne wats up ;viber ...

2,000 Leke

Tirane
100 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Inkubator automatik dhe vegla pune

Inkubator automatik dhe vegla pune

Zone Periferike | Fier

B Shes inkubator full automatik me permasa te ndryshme me super ofert per me teper inf 0699464198 ose wacap 0030685846480 flm dergojm ne te gjith shqiprin dhe jasht shtetit...

100 Euro

Fier
80 Euro Tregu Artikuj te ndryshem MAKITA

MAKITA

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Makita produkt i ri ne kuti 650w rrotullimi ne 3 pozicjone te ndryshme xhirimi i pjastres nga 0°-45° ne te dyja anet...

80 Euro

Tirane
300 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Veshje Italiane me Shumice

Veshje Italiane me Shumice

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Marka prestigjoze italiane me shumice! Çmime te ndryshme nga me ekonomiket me 3 euro copa deri te markat e lluksit. produkte qe nuk i ka as nje tjeter ne treg! veshje, kepuce dhe aksesore per femra, meshkuj dhe femije. produkte me super kualitet, çmime shume te mira dhe shumlloshmeri zgjedhj...

300 Euro

Tirane
1,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shampo kunder Zbokthit

Shampo kunder Zbokthit

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane

B Shampo kunder zbokthit 100% efektive! konazol. shampo kunder zbokthit. nuk mund te perdoret nga femijet. me shumice cmimi vetem 800 lek, me pakice cmimi vetem 1000 lek....

1,000 Leke

Tirane
1,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem BLACK BAMBOO

BLACK BAMBOO

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Black bamboo 50ml ndjehuni si ne natyr me eren e kendshme te black bamboo ...

1,000 Leke

Tirane
250,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shiten Pajisje Piceri-Fastfood

Shiten Pajisje Piceri-Fastfood

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)

B Shiten pajisje per piceri-fastfood komplet (okazion) 1.furre pice me korrent 2.brumatrice 3.frigorifer banak 4.frigorifer kollon 5.kok frigoriferi per fastfood 6.banak per fastfood 7.banak me lavaman 8.aspirator,motor 9.tostier 10.zgare 11.gjiro mishi 12.friteze 13.komple...

250,000 Leke

Tirane
30,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem SHITET FRIGORIFER NGIRES PER PASTICERI,FURRE BUKE,RESTORANTE....

SHITET FRIGORIFER NGIRES PER PASTICERI,FURRE BUKE,RESTORANTE....

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.86 Km nga qendra)

B Shitet frigorifer ngires per pasticeri,furre buke,restorante.......

30,000 Leke

Tirane
10,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Makineri per makarona

Makineri per makarona

Zone Periferike | Durres

B Makineri per makarona ..italiane e perdorur..prodhon prerse pasta makarona ne disa forma si tortellini tagliatelle dhe forma te tjera ..cmimi i arshyeshem tel 0685767133...

10,000 Leke

Durres
1,000 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Shiten Paisje FastFood

Shiten Paisje FastFood

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Shiten per arsye restaurimi duke filluar nga paisjet e fastfoodit dhe kreperis + tavolina , kolltuke , vetratat xhamat , banaket frigoriferat cmimi eshte i diskutueshem ne baze te kerkesave kontakt : 0693253803 ...

1,000 Euro

Tirane
10,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Depozita kontenitor inoksi per Vere Raki Vaj

Depozita kontenitor inoksi per Vere Raki Vaj

Zone Periferike | Durres

B Depozita kontenitor serbator te reja prodhim fabrike italiane..100% inox ushqimore me kapacitete te dryshem si 50 litra 100 litra 200 litra 400 litra 500 litra 750 litra 1000 litra ..cmime okazion ...

10,000 Leke

Durres
7,000 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Shiten pajisje furre buke

Shiten pajisje furre buke

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane

B Shes pajisje te nje furre buke: pajisjet jane shume pak te perdorura dhe ne gjendje shume te mire, si me poshte: furra brumatricja tavolina punes sharra 2 frigorifere njeri ngrofes tjetri ftohes cmimi 7000euro. per me shume detaje mund ti shihni edhe nga afer. shiten edhe vec e vec nr kontakt...

7,000 Euro

Tirane
1,800 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shes 2 manekina per butik

Shes 2 manekina per butik

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane

B Ne gjendje si te reja super...

1,800 Leke

Tirane
10,000 Euro Tregu Artikuj te ndryshem shiten paisje per supermarket

shiten paisje per supermarket

Brryli | Tirane

B Shiten te gjitha paisjeet e nje supermarketi.rafte 100 metra ne gjendje shume te mire frigorifere mural 3 cope ne gjendje pune shume te mire frigorifere banak 4 metra ne gjendje shune te mire pune bankokasa dy cope sistem me kamerash hd me 16 kamera dhe dvr dhe ekran 40 polesh karroca marke...

10,000 Euro

Tirane
700 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Makine qepese dhe syzator

Makine qepese dhe syzator

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane

B Shesim makine qepese profesionale brother dhe syzator ne gjendje pune te shkelqyer. te interesuarit whatssap : 0694001477...

700 Euro

Tirane
30 Euro Tregu Artikuj te ndryshem 16 Karrige  Lokali , 30€/copa

16 Karrige Lokali , 30€/copa

Qender | Durres

B Jane ne gjendje pothuaj te re ,shiten per 30€ secila, total 480€....

30 Euro

Durres
450 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Paisje berberi te perdorura 7 muaj ne  gjendje pune

Paisje berberi te perdorura 7 muaj ne gjendje pune

Zone Periferike | Elbasan

B Kolltuk + banak me lavaman + rrafte + pasjyre + makin rroje ...

450 Euro

Elbasan
800 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Mobiljet e nje berberi

Mobiljet e nje berberi

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shiten mobiljet e nje berberane ...

800 Leke

Tirane
1,000,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Paisje per Berber

Paisje per Berber

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Shitet komplet biznesi ose vetem paisjet e berberit per arsye emigrimi...

1,000,000 Leke

Tirane
2,700 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Shitet hekur per hekurosje carcafesh peshqiresh

Shitet hekur per hekurosje carcafesh peshqiresh

Laprake | Tirane

B Shitet hekur i madh per hekurosje carcafesh peshqiresh i pershtatshem per pastrime kimike dhe hotele. hekuri eshte pak i perdorur marka fagor dhe ne gjendje shume te mire....

2,700 Euro

Tirane
33,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Paisje per estetik

Paisje per estetik

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shiten paisje estetike per trajtime fytyre. per me shume info kontaktoni....

33,000 Leke

Tirane
390 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Rroba te perdorura me 390 leke/kg

Rroba te perdorura me 390 leke/kg

Vore | Tirane

B Rroba te perdorura, bluza, fustane, kemisha, pantallona, xhaketa, firmato europiane, me mundesi zgjedhje. cmimi oferte eshte 390 leke/kg. ju mirepresim! 0672055070...

390 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim