tenda per ballkon  891 Njoftime

 Online 38 lexues | 0 njoftime ne pritje

100,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Aksesore per rrobaqepsi

Aksesore per rrobaqepsi

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.17 Km nga qendra)

B Shitet magazina e aksesoreve te rrobaqepsise. pejra zinxhira kopsa te ndryshme dhe aplikacione te ndryshme. cmimi: gjithe magazina 100,000 lek 0692269564...

100,000 Leke

Tirane
3,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Manekin me gradim per rrobaqepes

Manekin me gradim per rrobaqepes

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)

B Manekin me gradacion mase, zvoglim ose zmadhim sipas masave. kam dhe manekin te thjeshte dhe manekin per rroba grash shtatzene. me gradacion 10,000 lek i thjeshte 3000 lek...

3,000 Leke

Tirane
320 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Shes zgare

Shes zgare

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.91 Km nga qendra)

B Zgare me gaze, austriake profesionale, marka “canbera”...

320 Euro

Tirane
1,500 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Komplete tavoline per lokale

Komplete tavoline per lokale

Zone Periferike | Fier

B Shesim disa komplete tavolinash per lokale ne gjendje shume te mire dhe cmim te arsyeshem ne varsesi te llojit te kompletit.kompletet e tavolinave jane per ambijente te brendeshme dhe per ambijenete te jashtme....

1,500 Leke

Fier
1,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Termues

Termues

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.32 Km nga qendra)

B Shitet termues i perdorur vetem per nje sezob plazhi .si ri...

1,000 Leke

Tirane
2,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Aksesore per makine

Aksesore per makine

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.32 Km nga qendra)

B Shitet.krik trekendesh tapete gome.antene.xhiro makine gome rezerve.vetem per 2000 leke....

2,000 Leke

Tirane
3,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Pllaka graniti

Pllaka graniti

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.32 Km nga qendra)

B Shiten 3 pllaka graniti 170cm x 17 cm x2cm super cilesore....

3,000 Leke

Tirane
2,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Tavoline e imituar me dru arre

Tavoline e imituar me dru arre

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.32 Km nga qendra)

B Tavoline e improvizuar me trung arre dhe trungje per stola me lartesi 42cm...

2,000 Leke

Tirane
1,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Tulla teke

Tulla teke

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.32 Km nga qendra)

B Shiten 50 cope tulla teke te djegura ne mynyre artizanale.vetem 1000 leke....

1,000 Leke

Tirane
60,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shes Shkall ne forme Spirale /kati2

Shes Shkall ne forme Spirale /kati2

Qendra | Berati

B Shes shkall ne forme siprale per kat te 2-te . e gjitha hekur. jan perdorur per nje kohe fare te shkurter. shiten per 60.000 leke te reja kontakt +355696824760...

60,000 Leke

Berati
160,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shiten dy bilardo

Shiten dy bilardo

Zone Periferike | Durres

B Gjendje e mir pune shiten per arsye mbyllja e aktivitetit...

160,000 Leke

Durres
12,000 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Okazion shazllone allumini

Okazion shazllone allumini

Qender | Durres

B Shesim shazllona 100 komplete ne gjendje super te gjitha alumini per info 0694888857...

12,000 Euro

Durres
1,000 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Shiten Paisje FastFood

Shiten Paisje FastFood

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Shiten per arsye restaurimi duke filluar nga paisjet e fastfoodit dhe kreperis + tavolina , kolltuke , vetratat xhamat , banaket frigoriferat cmimi eshte i diskutueshem ne baze te kerkesave kontakt : 0693253803 ...

1,000 Euro

Tirane
300 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Shitet Frigorifer 7 meter

Shitet Frigorifer 7 meter

Zone Periferike | Berati

B Okazion!!! shitet frigorifer kamioni (benz atego 18 28)me motor 3 fazor, perdoret me nafte ose me korent.permasat jane 7.10 me 2.60 me 2.70.mund te montohet ne kamion ose te perdoret si dhome frigoriferike.ne gjendje shume te mire.i sapo ardhur nga italia per me teper telefononi ne nr 069 53 86 338...

300 Euro

Berati
10,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shitet kitara klasike e sjelle nga Milano per 100 mije leke

Shitet kitara klasike e sjelle nga Milano per 100 mije leke

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Shitet kitara klasike. e kam sjelle nga milano. vetem 100 mije lek bashke me canten e vet. kontaktoni ne whatss app ne 0692577080...

10,000 Leke

Tirane
50 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Syze dielli Ray Ban origjinale

Syze dielli Ray Ban origjinale

Laprake | Tirane (0.27 Km nga qendra)

B Shiten syze dielli ray ban origjinale , vijne me paketimin origjinal. transporti falas ne shqiperi dhe kosove. ...

50 Euro

Tirane
550 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Shes zgare me gaze

Shes zgare me gaze

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.91 Km nga qendra)

B Zgare me gure vullkanik, me gaz, marka austriake “gasmate” profesionale....

550 Euro

Tirane
130 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Zgarr me gaze

Zgarr me gaze

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.91 Km nga qendra)

B Zgare e vogel me gaze, gjermane profesionale...

130 Euro

Tirane
12,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem OKAZION Shes cadra dielli

OKAZION Shes cadra dielli

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.47 Km nga qendra)

B Shes 6 cadra dielli ngjyre vishnje pa logo ne gjendje shume te mire ,cmim i diskutueshem. ...

12,000 Leke

Tirane
10,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shiten pajisje lokali te reja

Shiten pajisje lokali te reja

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)

B Shiten karrike poltrona dhe cadra te blera ne bosnje me cmim okazion per lokale . ...

10,000 Leke

Tirane
45,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shitet Bilardo

Shitet Bilardo

Kucove | Berati

B Shiter bilardo me xhitona italiane me gjendje te mire. cmimi esht 45.000 leke...

45,000 Leke

Berati
400 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Raki Permeti

Raki Permeti

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.88 Km nga qendra)

B Shesim raki rrushi, permeti (shtepie). produkti 100% bio. 400 lek litri....

400 Leke

Tirane
630,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Depozita (bote)

Depozita (bote)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Korce

B 3 cope depozita celiku me kapacitet 40000 litra.jane te pastra ,ne gjendje shume te mire dhe jane perdorur per vaj ushqimor.cmimi i diskutueshem ne baze te sasise, okazion: cmimi i nje depozite eshte 170000 leke te reja....

630,000 Leke

Korce
15,000 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Linje per prodhim dorezash teli

Linje per prodhim dorezash teli

Zone Periferike | Korce

B Linje per prodhimin e dorezave prej teli per kova plastike dhe metalike. linja perbehet nga tre makineri baze: 1-makineri stampimi 2-makineri per berjen e koke-percines 3-makineri me dy lloj stampa per kthimin grep dhe percine. kapaciteti baze eshte 3000 cope ne 6 ore. per informacion te metej...

15,000 Euro

Korce
60,000 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Linje per riciklimin e vajrave te perdorur

Linje per riciklimin e vajrave te perdorur

| Korce

B Linje per riciklimin e te gjitha llojve te vajrave (motorike, vajra transformatori, hidraulike etj) . produkti i fituar mund te perdoret per: 1.lende djegese 2.vaj transformatori 3.karburant 4.vaj hidraulik 5.graso keto produkte jane ne baze te standartit. ne foto tregohen kampionet para dhe...

60,000 Euro

Korce

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim