tregu prishtin  891 Njoftime

 Online 22 lexues | 4 njoftime ne pritje

400 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Mobile për dyqan lulesh

Mobile për dyqan lulesh

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (2.25 Km nga qendra)

B Rafte, tavolinë mermeri, vazo, mobile e posaçme për fjongot, shkallë dekorative etj ...

400 Euro

Tirane
1,500 Euro Tregu Artikuj te ndryshem gjerentor

gjerentor

Laprake | Tirane (5.07 Km nga qendra)

B Gjerenator trefazor dhe monofaze ne gjendje shume te mire cmimi i padiskutueshem...

1,500 Euro

Tirane
160,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shiten dy bilardo

Shiten dy bilardo

Zone Periferike | Durres

B Gjendje e mir pune shiten per arsye mbyllja e aktivitetit...

160,000 Leke

Durres
45,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shitet Bilardo

Shitet Bilardo

Kucove | Berati

B Shiter bilardo me xhitona italiane me gjendje te mire. cmimi esht 45.000 leke...

45,000 Leke

Berati
170,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Paisje Byrektore

Paisje Byrektore

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)

B Shiten dy ngrohese byreku dhe nje banak me xhama ..1700 mi lek ...

170,000 Leke

Tirane
1,000 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Tirane, shes pajisje mjekesore Aparate Oksigjeni

Tirane, shes pajisje mjekesore Aparate Oksigjeni

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.10 Km nga qendra)

B Aparate per prodhim oksigjeni marka philips per perdorim shtepiak. 1 - 5 litra / min. pastertia e oksigjenit 92%. me certifikate garancie dhe kolaudimi nga fabrika prodhuese. www.medicalzephyr.com cel :0672008082...

1,000 Euro

Tirane
80,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Paisje parukerie

Paisje parukerie

Vasil Shanto | Tirane

B Shiten paisje parukerie ne gjendje shume te mire(2 pasqyra,2poltrona,tavolin thonjsh,2 karrige thonjsh,divan ne forme kendi,2 banaqe)...

80,000 Leke

Tirane
20,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shesim gjera Parukerie

Shesim gjera Parukerie

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.89 Km nga qendra)

B Kemi gjera te ndryshme parukerie duke vazhduar me -pasqyra -karrige -lavatesta -raft -manekina etj... per me shume kontaktoni 0686195774...

20,000 Leke

Tirane
1,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Makina qethje Wahl

Makina qethje Wahl

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (1.56 Km nga qendra)

B Shiten makina qethje wahl wahl magic clip dhe wahl detailter. makinat shiten per arsye mbyllje biznesi, jan te ardhura nga amerika. jan te pajisura me transformator energjie me 110v nuk bejn zhurm, jan te perdoruara vetem 1 muaj....

1,000 Leke

Tirane
300,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shiten Pajisje Piceri-Fastfood

Shiten Pajisje Piceri-Fastfood

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)

B Shiten pajisje per piceri-fastfood komplet (okazion) 1.furre pice me korrent 2.brumatrice 3.frigorifer banak 4.frigorifer kollon 5.kok frigoriferi per fastfood 6.banak per fastfood 7.banak me lavaman 8.aspirator,motor 9.tostier 10.zgare 11.gjiro mishi 12.friteze 13.komple...

300,000 Leke

Tirane
1,000 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Tirane, shes Pajisje kuzhine per fast food

Tirane, shes Pajisje kuzhine per fast food

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.69 Km nga qendra)

B Shes pajisje per fast food si gjiro 2 cope, friteze, prerese mishi, piaster zgare me gas, tostier, kapa aspirimi 3.50 m, kreperi dopio me gas, frigorifer ekspozator, frigorifer kollone, frigorifer sapet 400 litra, tavolina pune, banak, lavapjate, shume pak te perdorura, te blera tek firma zanussi....

1,000 Euro

Tirane
1,000 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Shiten Paisje FastFood

Shiten Paisje FastFood

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Shiten per arsye restaurimi duke filluar nga paisjet e fastfoodit dhe kreperis + tavolina , kolltuke , vetratat xhamat , banaket frigoriferat cmimi eshte i diskutueshem ne baze te kerkesave kontakt : 0693253803 ...

1,000 Euro

Tirane
2,000 Euro Tregu Artikuj te ndryshem SHEZLONG DHE CADRA PLAZHI

SHEZLONG DHE CADRA PLAZHI

Shkembi Kavajes | Durres

B 50 komplete plazhi, shezlong dhe cadra...

2,000 Euro

Durres
3,000 Euro Tregu Artikuj te ndryshem  PAJISJE per FAST FOOD-ZGARE

PAJISJE per FAST FOOD-ZGARE

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.33 Km nga qendra)

B Pajisje profesionale inox (greke) -berese waffles dopio -fritez patatesh 5lt -fritez patatesh dopio 12lt+12lt -nji grofse patatesh me 2 llampa -paisje krepash me 2 sy e madhe -dy pjekse mishi gjiro deri ne 80 kg -dy zgara 120cm x80cm ,me dy kate 1 per pule te pjekura -pjekses hot dog -fur...

3,000 Euro

Tirane
5,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shitje depozite

Shitje depozite

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (4.21 Km nga qendra)

B Depozite uji 250 litra nje muaj e perdorur e re fare...

5,000 Leke

Tirane
2,700 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Set i plote per stampime ne tekstil dhe gota

Set i plote per stampime ne tekstil dhe gota

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.78 Km nga qendra)

B Hiten nje set i plote per te ber stampime ne tekstil dhe gota, seti permban : 1- pajisje per stampim ne bluza xl 2- pajisje per stampim ne gota 1 vendshe 3- pajisje per stampim ne gota 2 vendshe 4- printer epson inject me sistem ciss format a3 5- tranxhe per prerjen e letrave 6- 1000 gota te bardha ...

2,700 Euro

Tirane
9,000 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Pajisje profesionale per restorant

Pajisje profesionale per restorant

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.64 Km nga qendra)

B Shiten pajisje inoksi te nje restoranti, vetem 8 muaj te perdorura. perfshihen: sobe gazi me 4 vatra, 2 furra profesionale, 1 friteze, 1 zgare me gur vullkanik, 1 zgare e madhe me qymyr, 1 mikrovale, 3 frigorifere, 4 bango inoksi dge 3 rafte muri inoksi. shiten dhe te gjitha enet, pjata, tenxhere, ...

9,000 Euro

Tirane
150,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem SHITET FRIGORIFER FTOHES, PROFESIONAL, PER PASTICERI,FURRE BUKE,RESTORANTE....

SHITET FRIGORIFER FTOHES, PROFESIONAL, PER PASTICERI,FURRE BUKE,RESTOR

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.86 Km nga qendra)

B Shitet frigorifer ftohes, profesional per pasticeri,furre buke,restorante.... shume pak i perdorur.shitet per asrsye emigrimi, cmimi i diskutueshem,...

150,000 Leke

Tirane
10,000 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Shitet tend 11 metra e gjat me hapje mvyllje elektronike OKAZION

Shitet tend 11 metra e gjat me hapje mvyllje elektronike OKAZION

Uji i ftojte | Vlore

B Okazion shitet tend dielli 11 metra e gjate eshte ne dy pjes nga 3 metra e gjere me pult hapjen mbylljen ne kushte shume te mira ngjyre e bardhe per me teper na kontaktoni ne ; +355 69 552 8069...

10,000 Euro

Vlore
10,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Makine akullore

Makine akullore

Currilat | Durres

B Makine akullore ne shitje frigomat,ne gjendje shume te mire pune.nxjerr 5 kg akullore njeheresh....

10,000 Leke

Durres
20,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Mikroskop

Mikroskop

Brryli | Tirane

B Shes mikroskop ne gjendje shum te mire....

20,000 Leke

Tirane
2,500 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Poltron Dentar

Poltron Dentar

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.01 Km nga qendra)

B Shitet kabinet dentar me te gjithe pajisjet: kompresor, aspirator kirurgjikal, mikromotorr, turbine, kavitron marka: idem italiane...

2,500 Euro

Tirane
150,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Okazion 400 pal atlete kepuc

Okazion 400 pal atlete kepuc

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.78 Km nga qendra)

B Atlete te markave te ndryshme kepuc sandale cisme etj .te reja te perdorura shiten 50%nen koston e blerjes 450 pale .nga3milin shiten 15milion ofert ...

150,000 Leke

Tirane
270 Euro Tregu Artikuj te ndryshem shes arme  gjahu per arsye mos perdorimi

shes arme gjahu per arsye mos perdorimi

Kamez/Paskuqan | Tirane (5.98 Km nga qendra)

B Shes arme gjahu i llojt cifte per arsye mos perdorimi gjendja super e mir edhe aktive me 10 fishek pa letra ...

270 Euro

Tirane
300 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shiten ramat e lokaleve

Shiten ramat e lokaleve

Don Bosko | Tirane

B Shiten ramat e lokaleve, me çmim te volitshem, ramat jane nga plastika e mirenjohur gjermane salamander arsyeja eshte se vendi ipet per ndertim te larte ramat e lokaleve kane keto dimensione: 490x300 cm 420x300 cm 370x300 cm per informacione ma te hollesishme kontaktoni ne nr. 044-403-315 ...

300 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim