Kompiutera dhe Elektronike 1000+ Kompjutera dhe Elektronike

 Online 24 lexues | 1 njoftime ne pritje

42 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shitet Tablet Lenovo Tab3 7

Shitet Tablet Lenovo Tab3 7 - Tirane

Rruga E Elbasanit, Tirana, Albania, Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane

B Tablet lenovo tab3 7, ekrani 7 inch, memoria 8 gb, ram 1gb, bateria 3450 mah, 2 kamera, sistem android 5.0 gjendja thuajse i pa perdorur. shitet per arsye mosperdorimi. ...

42 Euro

Tirane
4,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike OKAZION , Xbox Original Console

OKAZION , Xbox Original Console - Tirane

Muhamed Deliu, Fresku/Linze | Tirane

B Okazion. shitet microsoft x-box original console , se bashku me 4 videolojra dhe 1 pult( controller) ,, xbox eshte ne gjendje shume te mire pune, gjithashtu x-box sherben dhe si dvd&cd player dhe rregjistron dhe muzike nda cd , cel. : 067 659 2519...

4,000 Leke

Tirane
70 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike PC+Monitor HP Ultra Slim 7800 80 Euro

PC+Monitor HP Ultra Slim 7800 80 Euro - Tirane

Muhamed Deliu, Fresku/Linze | Tirane

B Okazion, shitet kompjuter hp ultra slim desktop , i kompletuar (kompjuter+monitor + tastjere&mous&kufjo) per arsye mbyllje aktiviteti, specifikat: cpu intel celeron @2ghz , hdd 500 gb m-sata 7200 rpm. gjendja shum e mire.. i pershtatshem per qendra interneti , lloto lokale etj etj .. cel. : 067 659 2519...

70 Euro

Tirane
10,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shes Laptop te Perdorur,Lenovo ThinkPad (Lexo Pershkrimin)

Shes Laptop te Perdorur,Lenovo ThinkPad (Lexo Pershkrimin) - Tirane

Rruga Ymer Kurti, Tirana, Albania, Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Lenovo thinkpad - core i5 processor 2.4ghz 4gb ram total graphics memory : 1514 mb pershkrim: teper i trashe,ngjyre e zeze funksionon shume mire per punime ne excel,microsoft word,powerpoint,etj. vjen me nje touchpad qe eshte poshte qendres se tastieres. vjen pa bateri !!! (por me karikuesen e vet)...

10,000 Leke

Tirane
1,100 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Tirane, - Aksesore.al ofron aksesore te ndryshem  per telefona

Tirane, - Aksesore.al ofron aksesore te ndryshem per telefona - Tirane

Rruga E Kavajes, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B ���30% zbritje per te gjitha produktet !��� ➡ekran per samsung s3 ➡ 48mije ➡ekran per samsung s4 ➡46mije ➡ekran per samsung s4mini ➡ 75mije ➡ekran per samsung s5 ➡ 55mije ➡ekran per samsung s6 ➡ 145mije ➡ekran per samsung s6edge ➡ 165mije ➡ekran per samsung s7 ➡ 185mije ➡ekran per samsung s7edge ➡285mije ➡ekran per samsung s8+ ➡299mije ➡ekran per iphone5 ➡18mije ➡ekran per iphone5s ➡18mije ➡ekran per iphone6 ➡25mije ➡ekran per iphone6+ ➡30mije ➡ekran per iphone6s ➡40mije ➡ekran per iphone6s+ ➡45mije ➡ekran per iphone6 ➡25mije ➡ekran per iphone7 ➡35mije ➡ekran per iphone7+ ➡45mije ➡ekran per iphone8 ➡50mije ➡ekran per iphone8+ ➡60mije per me teper informacion ne kontaktoni ne : www.aksesore.al tel: 042253169/0674032999...

1,100 Leke

Tirane
1,000 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shiten paisje per DJ

Shiten paisje per DJ - Tirane

Rruga Asdreni, Tirana, Albania, Brryli | Tirane

B Shiten paisje per dj. 2 bokse rcf aktiv 400 watt. 1 mixer pioneer me 2 kanale. 1 mikrofon shure me vale. 2 stativa per bokset....

1,000 Euro

Tirane
13,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shes Lg G3 13000 lek

Shes Lg G3 13000 lek - Shkoder

Perash, Shkoder, Albania, Qender | Shkoder

B Lg g3 android 4.4.2 li-ion 3000 mah battery 16gb kamera 13 mp phase detection/laser autofocus, ois, dual-led dual-tone flash touch focus ka vetem nji problem baterin nuk e ka te qendrushme 130 mij lek cmimi i diskutushem per kontakt shkruani ne whats upp: 0685092977

...

13,000 Leke

Shkoder
1,000 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Super Oferte - Printer 3D  (CubePro Duo), cmimi 1,000 euro

Super Oferte - Printer 3D (CubePro Duo), cmimi 1,000 euro - Tirane

Rruga Luigj Gurakuqi, Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane

B Super oferte - printer 3d (cubepro duo), cmimi 1,000 euro - printon me material termoplastik (sla plastik & abs plastik) - printon ne 24 ngjyra - vellimi i printimit, 27.5 x 26.5 x 24 cm - filet ne hyrje, stl, - fushat ne te cilat mund te perdoret, mjekesi, dizanj, etj gjendje shume e mire, per me teper kontaktoni ne cel: 0672047803...

1,000 Euro

Tirane
10,000 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Super Oferte – Scaner 3D  (CloneScan 3D), cmimi 10,000 euro

Super Oferte – Scaner 3D (CloneScan 3D), cmimi 10,000 euro - Tirane

Rruga Luigj Gurakuqi, Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane

B Super oferte – scaner 3d (clonescan 3d), cmimi 10,000 euro - skanim totalisht automatik i personave ne shkalle reale ne 3d per 15 sek - rinderton file-it ne 3d, eksportim ne ply - dimensionet 1.90 x 2.07 x 2.55 m (i cmontueshem & i transportueshem) - max. points per shot 1.228.000 gjendje shume e mire, per me teper info kontaktoni ne tel: 0672047803 ...

10,000 Euro

Tirane
27,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shiten 3 kompjutera 27.000 lek

Shiten 3 kompjutera 27.000 lek - Tirane

Ali Demi, Tirana, Albania, Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane

B Shiten 3 kompjutera ne gjendhje shum te mire . hp 1 cope dell 2 cope 27.000 lek +355 69 954 7755...

27,000 Leke

Tirane
4,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike shitet smart watch

shitet smart watch - Tirane

, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shitet ore elektronike shume efikas, me te flasesh ne telefon te dergosh sms te degjosh muzik, ka opsione te tjera si alarm, foto, makin llogaritese, bluetooth, kronometer etj. ora ka gjithashtu dhe what app twitter dhe facebook. eshte me karte memorje dhe kart sim. shume e dobishme ne shume aspekte shitet sepse kam 2. cmimi:40mij lek ...

4,000 Leke

Tirane
240 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Galaxy s6 edge gold EUROPIAN

Galaxy s6 edge gold EUROPIAN - Tirane

Kavaja Street 21, Τίρ&a, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shes s6 edge gold ne gjendje perfekte modeli europian per me shum informacione me kontaktoni 0694862021...

240 Leke

Tirane
450 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shes instagram personal me +52000 fansa (ndjekes)

Shes instagram personal me +52000 fansa (ndjekes) - Tirane

Tirana, Albania, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shes instagram personal me +52000 fansa . minimumi ne nje foto eshte +1000 like me ndjekes real shqipetar . instagrami mund te perdoret per qellime biznesi ose personale ! cmimi: 450 euro ( i padiskutueshem ) kontakt ne whatsapp : +355674903924 ...

450 Euro

Tirane
15,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shitet IPhone 6S i perdorur pak dhe pa asnje gervishtje

Shitet IPhone 6S i perdorur pak dhe pa asnje gervishtje - Tirane

Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania, Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane

B Shitet iphone 6s 150 mije leke i bllokuar. eshte ne gjendje shume te mire. te interesuarit te kontaktojne ne 0693766693....

15,000 Leke

Tirane
46,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shes 2 kompjutera

Shes 2 kompjutera - Tirane

Rruga E Kavajes, Tirana, Albania, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shes 2 pc 23.000 leke/ copa shesim dy kompjutera ( me te gjithe aksesoret e tij) ne gjendje shume te mire, shume pak te perdorur. marka hp shume cilesore, me ekran 19". cmimi 23 000 leke/ copa. shiten per arsye te mbylljes se biznesit. na kontaktoni ne numrin: 0693862927...

46,000 Leke

Tirane
23,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike  Shes Printer, scaner fotokopje ( ne nje pajisje te vetme) 23.000 leke

Shes Printer, scaner fotokopje ( ne nje pajisje te vetme) 23.000 leke - Tirane

Rruga E Kavajes, Tirana, Albania, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B shes printer, scaner fotokopje ( ne nje pajisje te vetme) 23.000 leke shesim printer, scaner, fotokopje (ne nje pajisje te vetme). ne gjendje shume te mire, e perdorur per nje kohe shume te shkurter, marka canon. cmimi 23 000 leke. na kontaktoni ne tel: 0693862927. ...

23,000 Leke

Tirane
23,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Sshes Numeruese lekesh dhe njohese lekesh ( per ti dalluar nga ato fallco) 23.000 Leke

Sshes Numeruese lekesh dhe njohese lekesh ( per ti dalluar nga ato fal - Tirane

Rruga E Kavajes, Tirana, Albania, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B shesim numeruese lekesh dhe njohese lekesh per ti dalluar nga ato fallco. jane te paperdorura, ne gjendje super te mire, te pershtatshme per biznese sherbimi, exchange. shiten per arsye mbyllje biznesi. cmimi numeruese lekesh 20 000 leke dhe njohese lekesh 3000 leke. na kontaktoni ne tel : 0693862927....

23,000 Leke

Tirane
120 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shes Kompjuter tė kompletuar + Printer HP

Shes Kompjuter tė kompletuar + Printer HP - Tirane

Rruga 5 Maji, Tirana, Albanien, Zone Periferike | Tirane

B Shitet kompjuter pc i kompletuar me gjithe printer hp qe ka 3 funksione, (printer + skaner + fotokopje). tavolina jepet dhurate. pc ka keto parametra: *monitor aoc 23 polsh wide screen hd. *amd quad core 3.00 gh *karte grafike e dedikuar 1 gb nvidia geforce 9500 gt per video-game *hdd 500 gb *ram 4 gb...

120 Euro

Tirane
15,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shes Samsung Note 4  32 giga

Shes Samsung Note 4 32 giga - Tirane

Rruga E Elbasanit, Tirana, Albania, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Sti: samsung note 4 100% funksional pa asnje defekt.memory 32 giga ,i mungon lapsi. mos merni per nderrime .cmim i padiskutueshem. viber,whats app,sms. 0696394713 mos merrni per nderrime ju lutem vetem shitet. flm ...

15,000 Leke

Tirane
10,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike SHITJE -SERVIS  PC , LAPTOP ,PRODUKTE APPLE  ,TV ,CELULARE ; SUPORT TEKNIK ONLINE

SHITJE -SERVIS PC , LAPTOP ,PRODUKTE APPLE ,TV ,CELULARE ; SUPORT TE - Tirane

Rruga Frosina Plaku , Vila 15 , 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Roan computer ofron sherbime profesionale te specializuara : i - servise dhe riparime - servis pc - riparim ekran laptopi - riparime produkte apple - rikuperim te dhenash - pastrim nga viruset - formatime pc dhe laptop - kompjutera te personalizuar - kompjutera gaming - programe te ndryshme sipas kerkesave tuaja - riparim tv ii - suport teknik online iii- ndertim dhe mirembajtje rrjeti kompjuterik iv-pjese pc dhe laptopi ( procesor cpu , motherboard , ram dhe karte memorie , karta pci ,hardisk etj) v - aksesore elektronike ...

10,000 Leke

Tirane
45 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shitet Lenovo Tablet 7 "

Shitet Lenovo Tablet 7 " - Tirane

Rruga E Elbasanit, Tirana, Albania, Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane

B Tablet lenovo, ekrani 7 inch, memoria 8gb, ram 1gb, 2 kamera, bateria shume e mire, gjendja 10/10 .shitet per arsye mosperdorimi...

45 Euro

Tirane
119 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike PLAYSTATION 4

PLAYSTATION 4 - Gjirokaster

Gjirokaster, Albania, Qender | Gjirokaster

B Playstation 4 shitet ne gjendje shum te mir pune,pa doreza 0675759789...

119 Euro

Gjirokaster
3,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shitet doogee x30 i perdorur

Shitet doogee x30 i perdorur - Tirane

Babe Re, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B 50 mije leke ne gjendje perfekte . version android 7.0 ram 2 giga rom 16 giga ekrani 5.5 inch...

3,000 Leke

Tirane
30,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike PlayStation3

PlayStation3 - Tirane

Don Bosco, Tirana, Albania, Don Bosko | Tirane

B Playstation 3 ..esht shume i mire dhe ne gjendje shume te mire. nuk eshte perdorur asnje jave. vjen me dy leva dhe me 7 lojra dhe te gjitha kabullat qe duhen....

30,000 Leke

Tirane
5,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shitet doogee x30 i perdorur

Shitet doogee x30 i perdorur - Tirane

Babe Rexha, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B 50mije leke...

5,000 Leke

Tirane
18,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shitet telefon Samsung

Shitet telefon Samsung - Kavaje

Rruga Kavalojon, Qender | Kavaje

B Shitet telefon samsung s5, 16gb ne gjendje shume te mire. 0684053681, 180.000 leke...

18,000 Leke

Kavaje
7,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shitet laptop

Shitet laptop - Pogradec

Rruga 24 Maji Lagjia Nr 3 Pogradec Albania, Qender | Pogradec

B Shitet laptop ne gjendje shume te mire pune .laptopi eshte i markes turbo x sism 661mx.laptopi eshte 14.6".me parametra intel(r) celeron(r)m procesor 1.4ghz ram1gb hard disk37.2gb display 1024x768 (32 bit) (60hz). microsoft windows xp professional 5.1 build 2600. nr kontakti 0675441965...

7,000 Leke

Pogradec
130 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shes Kompjuter PC i kompletuar + Printer HP 3ne1

Shes Kompjuter PC i kompletuar + Printer HP 3ne1 - Tirane

Rruga 5 Maj, Zone Periferike | Tirane

B Shitet kompjuter pc i kompletuar me gjithe printer hp qe ka 3 funksione, (printer + skaner + fotokopje). tavolina jepet dhurate. pc ka keto parametra: *monitor aoc 23 polsh wide screen hd. *amd quad core 3.00 gh *karte grafike e dedikuar 1 gb nvidia geforce 9500 gt per video-game *hdd 500 gb *ram 4 gb...

130 Euro

Tirane
2,500 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Super Oferte - Printer 3D  (ProJet 1200) Cmimi 2,500 euro

Super Oferte - Printer 3D (ProJet 1200) Cmimi 2,500 euro - Tirane

Rruga Luigj Gurakuqi, Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane

B Super oferte - printer 3d (projet 1200), me karakteristikat: -printon me visijet ftx, material rezistent dhe i forte - ngjyrat qe printon, jeshile,gri, transparente, e argjente, e arte -vellimi i printimit, 4.3 x 2.7 x 1.8 cm - filet ne hyrje, stl, - fushat ne te cilat mund te perdoret, argjendar, laboratoret ortodontike, dizajneret etj gjendje shume e mire, per me teper kontaktoni ne cel: 0672047803 ...

2,500 Euro

Tirane
5,000 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Super Oferte – Scaner 3D  (Artec Eva), cmimi 5,000 euro

Super Oferte – Scaner 3D (Artec Eva), cmimi 5,000 euro - Tirane

Rruga Luigj Gurakuqi, Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane

B Super oferte – scaner 3d (artec eva), cmimi 5,000 euro - dixhitalizim 3d i cdo modeli fizik ekzistues - nuk kerkon kalibrim , ka rezolucion shume te larte dhe ngjyra te teresisht reale - kap deri ne 2 milion pika per sekonde me nje saktesi skanimi deri ne 0.1mm - dimensionet 261,5 x 158,2 x 63,7 mm (lehtesisht i transportueshem) - skanon objekte me siperfaqe mesatare dhe te madhe gjendje shume e mire, per me teper info kontaktoni ne tel: 0672047803 ...

5,000 Euro

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas