teleskop ne shitje 

 Online 13 lexues | 1 njoftime ne pritje

530 Euro Kompjutera dhe Elektronike IPhone i ri Apple 11 pro Max, 11 pro, 11

IPhone i ri Apple 11 pro Max, 11 pro, 11

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Markë e re e mbyllur - iphone apple - origjinal, i shkyçur, pa sim, me garanci ndërkombëtare (direkt nga prodhuesi) dhe vjen me aksesorët e tij të plotë për fabrikën e plotë dhe mund të përdoret në çdo vend të botës. kemi gjithashtu telefonata samsung dhe huawei / çfarë na bëjn...

530 Euro

Tirane
365 Euro Kompjutera dhe Elektronike Gaming pc (kompjuter per lojra)

Gaming pc (kompjuter per lojra)

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane

B Gaming pc. pc asus shume i mire. karte grafike asus rog strix radeon rx 480 8gb. i kompletuar dhe gati per te luajtur cdo loje . para 1 muaj e kam sjelle nga gjermania por skam kohe te luaj ndaj po e shes. aksesoret i ka gaming dhe super cilesore. per me teper shiko fotot. nr tel: +355696421665...

365 Euro

Tirane
25,000 Leke Kompjutera dhe Elektronike Okazion PC

Okazion PC

Qender | Korce

B Shitet kompjuter i kompletuar me te gjitha aksesoret ne giendje pune perfekte. i pershtatur per pune zyre ose lojra te ndryshme! monitor philips lcd full hd energy saver, pershtatet kendi sipas deshires, parametrat 18.5"/47cm. njesi fujistsu siemens intel(r) core(tm) 2 cpu, ram 4 gb, karte grafike ...

25,000 Leke

Korce
16,500 Leke Kompjutera dhe Elektronike Shitet PS3 + 3 leva + 9 disqe origjinale

Shitet PS3 + 3 leva + 9 disqe origjinale

Don Bosko | Tirane

B Te perfshira: play station 3 10 disqe origjinale 3 leva nuk ka asnje problem, shitet pasi nuk e perdor me. ...

16,500 Leke

Tirane
15,000 Leke Kompjutera dhe Elektronike SHES LAPTOP + PRINTER/SCANNER

SHES LAPTOP + PRINTER/SCANNER

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane

B Ne shitje laptop dhe printer/scanner marka hp. jane ne gjendje 10/10. cmim okazion!! produkter ndodhen ne magazine prane drejtorise se policise ne rrugen myslym shyri. ...

15,000 Leke

Tirane
6,000 Euro Kompjutera dhe Elektronike Shitet biznes aktiv! Alfa games xhomllik

Shitet biznes aktiv! Alfa games xhomllik

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.72 Km nga qendra)

B Shes aktivitetin e nje salle me play station dhe me pc gaming aktiviteti eshte funksional dhe ka nje xhiro ditore 3000-5000 all! pozicion i favorshem prane shkollave dhe zonave te populluara te kryeqytetit. ju lutem vetem telefonata serioze!!! cmimi i diskutushem me persona qe dine te diskut...

6,000 Euro

Tirane
110 Euro Kompjutera dhe Elektronike Trasmetues audio rf.

Trasmetues audio rf.

Currilat | Durres

B Trasmetues audio frekuenca 420-370 mhz, band uhf, fm. punon me bateri 3c komce koha e punes deri ne 25 ore. nese doni te degjoni nje bisede ne menyre te fshehte ky eshte trasmetues ideal....

110 Euro

Durres
120 Euro Kompjutera dhe Elektronike Ps3 super slim

Ps3 super slim

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Ps3 super slim ne gjendje goxha te mire shum pak i perdorur. te perfshira ne cmim ka edhe disa disqe dhe nje leve. ...

120 Euro

Tirane
85 Euro Kompjutera dhe Elektronike Playstation 2

Playstation 2

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.03 Km nga qendra)

B Shitet playstation2 me tre disqe,dy leva,cardmemorie,ne gjendje shume te mire....

85 Euro

Tirane
80,000 Leke Kompjutera dhe Elektronike Shitet iphone 11

Shitet iphone 11

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)

B Shitet iphone 11 800 milek ,nje muaj i blere...

80,000 Leke

Tirane
15,000 Leke Kompjutera dhe Elektronike Shitet Amplifikator Audio ne super gjendje

Shitet Amplifikator Audio ne super gjendje

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shitet amplifikator audio yamaha ,ne super gjendje...

15,000 Leke

Tirane
210 Euro Kompjutera dhe Elektronike Shes Pajisje VR

Shes Pajisje VR

Don Bosko | Tirane (1.72 Km nga qendra)

B Shes pajisje vr ne gjendje shume te mire. acer(windows mixed reality). kontaktoni vetem whatsapp....

210 Euro

Tirane
14,500 Leke Kompjutera dhe Elektronike Shitet laptop- Acer Iconia Touchscreen

Shitet laptop- Acer Iconia Touchscreen

Don Bosko | Tirane (1.73 Km nga qendra)

B Windows 10 2gb ram 32 gb hdd + external storage proccessor: intel atom dual-core 1500 mhz double battery. display: 10.1 inch 8 megapixel rear camera. 2 megapixel front camera ekrani shkeputet nga tastiera dhe perdoret si tablet. ne gjendje shume te mire pune, shume praktik per prezantim...

14,500 Leke

Tirane
9,500 Leke Kompjutera dhe Elektronike Shes kamera wireless

Shes kamera wireless

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane

B Shes kamera wireles per ambiente te jashtem dhe te brendshme, me sensor levizjeje we mund ta lidhesh dhe ne celularin tuaj qe te keni kontroll te ambientit edhe kur nuk ndodheni aty. besder 1080p cloud storage wireless ptz ip camera 4x digital zoom speed dome camera outdoor wifi audio p2p cctv sur...

9,500 Leke

Tirane
20,000 Leke Kompjutera dhe Elektronike Iphone 6s plus 64 gb

Iphone 6s plus 64 gb

Fresku/Linze | Tirane

B Shitet iphon 6s plus 64 gb ngjyre gold me te bardhe gjendje shum e mire....

20,000 Leke

Tirane
1,200 Leke Kompjutera dhe Elektronike Shes mikrofon kompiuteri

Shes mikrofon kompiuteri

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.59 Km nga qendra)

B Shes mikrofon kompiuteri....

1,200 Leke

Tirane
299 Euro Kompjutera dhe Elektronike LAPTOP

LAPTOP

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane

B shitet laptop dell cori i 7 ▫️dell latitude e6530 ▫️cpu : i7 - 3540m @3.00ghz ▫️ ram : 8gb ddr3 ▫️ hdd: 500gb grafika nvidia nvs 5200m 1gb dedikuar + intel hd graphics 4000 ( total 7gb gpu ) ▫️ ekrani : 15.6 inch ▫️ , win 10 pro 📜12 muaj gar...

299 Euro

Tirane
100 Euro Kompjutera dhe Elektronike Monitor per PC

Monitor per PC

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane

B Shitet monitor per pc,mund te perdoret edhe si tv. madhesia 21' hdtv ...

100 Euro

Tirane
156 Euro Kompjutera dhe Elektronike Shitet kamera sony

Shitet kamera sony

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.88 Km nga qendra)

B Shitet kamera sony pothuaj se e re me bateri qe mban deri ne 500 min regjistrim...

156 Euro

Tirane
800 Leke Kompjutera dhe Elektronike Adaptor USB Wifi

Adaptor USB Wifi

Kamez/Paskuqan | Tirane

B Sherben per te lidhur kompjuterin, laptopin, tv, dekoderin dvb t2, playstation etj me wireless cmimi 800 l ofrojme edhe transport...

800 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim