2+1 Perfekt ( LIQENI THATE- Peti) + GARAZHD personal - Drite gjithe kohes- Kuzhina Fare e Re- Me Ashensor Tirane

Shtepi me Qera Data: 16/10/2019 11:01

2 + 1 Perfect (Dry Lake - Peti) + Personal Garage - All-Time Light - New Kitchen - Elevator

Apt 2 + 1 (Dry Lake - 50 m above Conadit) | Contemporary Furnished | Personal Garage November | Elevator | 3 Economic Conditioners | Super Large Balcony | Fantastic Lake View | Functional Appliances- New Kitchen Fare | Quiet Zone | Gypsum Ceilings | Functional and Quality Installations

Q1382

Partition data:

- 2 bedrooms
- 1 soxhorno + 1 kitchen
- 1 toilet
- 1 corridor
- 1 Large Balcony

Characteristics:

- Super quality apartment
- INVESTED and contemporary furniture
- Totally Insulated - Kapot Clothing
- Furnished and with new furniture
- Equipped with 3 Economic Conditioners
- Expensive + custom kitchen

- Good Orientation - Natural Lighting
- Palace of High Quality Works
- Elevator Palace
- High security with Camera
- Very good administration
- 1 Parking Garage *

- Very good location
- Overlooking the Lake
- Quiet & Clean Zone

Living room:

- Connects and receives light throughout the day from the Balkans
- Gypsum Ceiling
- Paint with light colors and high quality paint
- Corner Customized Comfortable and Comfortable Indigo Color Camouflage
- Mid Glass Table
- Plasma TV "Samsung"
- Eating Corner adapted to the colors of soxhornos
- CONDITIONER "Midea" Inverter

KITCHEN:

- Whole Paperboard Investing Kitchen
- Kitchen made to order
- All Functional Devices
- New 2-storey "Samsung" refrigerator
- Electric Stove + Furnace "Fagor"
- Piano "Cata"
- Aspirator of "Litiar" brand
- Decorated with expensive decorative wall tiles

MATRIMONIAL ROOM:

- Double bed + NEW Mattress
- Conditioner "Midea"
- Large closet tailored to the color of the room
- Room has exit to the Balcony

NEXT BEDROOM ROOM:

- With a NEW bed
- Large closet tailored to the color of the room
- A colored armchair
- With Midea Conditioner

Toilet:

- with Functional Sanitation
- New Plumbing
- Shower + Bolier "Ariston"
- New LG Washing Machine
- Small window ventilation

- Well-administered palace
- 24 hour water light
- Parking 1 Secured place
- Maximum Security + Camera
- Quiet neighborhood, with clean air and family living and high seating

Price: 350 Euro (Including 1 Parking)

Tel or Whatsapp: 069639951380113

11 10 2019


Pagesa 350 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 108.00
Kati 3
Qyteti - Zona Tirane - Liqeni i thate/Kopshti botanik
Adresa Rruga Peti, Tirana, Albania
Lexime 80674

Apt 2 + 1 ( LIQENI I THATE - 50 m Lart Conadit ) | I Mobiluar ne menyre Bashkekohore | Garazhd Nentore Personal| Ashensor | 3 Kondicionere Ekonomik | Super Ballkon i Madh | Pamje Fantastike nga Liqeni | Pajisje Funksionale- Kuzhina Fare e Re| Zone e Qete | Tavana me Punime Gipsi | Instalime Funksionale dhe Cilesore

Q1382

Te dhenat e ndarjes:

- 2 dhoma gjumi
- 1 soxhorno + 1 kuzhine
- 1 tualet
- 1 korridor
- 1 Ballkon i Madh

Karakteristika:

- Apartament super Cilesor
- I INVESTUAR dhe mobilim bashkekohor
- E Izoluar Totalisht - Veshje Kapot
- I Mobiluar dhe me mobilie te Reja
- Pajisur me 3 KONDICIONER Ekonomike
- Kuzhina e shtrenjte +me porosi

- Orientim I Mire- Ndricim natyral
- Pallat me Punime shume Cilesore
- Pallat me Ashensor
- Siguri e Larte me Kamera
- Administrim shume i Mire
- 1 Vendparkim ne Garazh *

- Vendndodhje shume e Mire
- Me Pamje nga Liqeni
- Zone e qete & me ajer te paster

SOXHORNO:

- Lidhet dhe merr ndricim gjate gjithe dites nga Ballkoni
- Tavan me Punime Gipsi
- Lyer me Ngjyra te hapura dhe boje cilesore
- Kend Ndenje sjelle me Porosi dhe i Rehatshem- Ngjyre Lejla Kamosh
- Tavoline mesi Qelqi
- TV Plazma "Samsung"
- Kend Ngrenie pershtatur me ngjyrat e soxhornos
- KONDICIONER " Midea" Inverter

KUZHINA:

- Kuzhina e tera e Investuar e Paperdorur
- Kuzhina bere me porosi
- Pajisje te gjitha Funksionale
- Frigorifer 2 Katesh " Samsung" i RI
- Sobe Elektrike + Furre" Fagor"
- Pianure " Cata"
- Aspirator marke " Litiar"
- Veshur me pllake dekorative murale te shtrenjte

DHOMA MATRIMONIALE:

- Krevat dopio + Dyshek i RI
- Kondicioner " Midea"
- Dollap i Madh rrobash pershtatur me ngjyren e dhomes
- Dhoma ka dalje ne Ballkon

DHOME TJETER E GJUMIT :

- Me nje krevat Tek te RI
- Dollap i Madh pershtatur me ngjyren e dhomes
- Nje kolltuk ngjyre pane
- Me Kondicioner " Midea"

TUALETI:

- me Sanitare Funksionale
- Instalimet Hidraulike te Reja
- Dush + Bolier " Ariston"
- Lavatrice e RE " LG"
- Ajrosje me dritare te vogel

- Pallat i Mireadministruar
- Uje/ drita 24 ore
- Parkim 1 Vend i siguruar
- Siguri Maksimale + Kamera
- Lagje e qete, me ajer te paster dhe banore familjare dhe shtrese e larte

Cmimi: 350 Euro (Perfshire 1 Vendparkim)

Tel ose Whatsapp:80113

11/10/2019