1+1 (66 M2) Tek Rr. E Kavajes (spitali Gjerman) Pallat I Ri, Ashensor Me Cip | Kondi Tirane

Jepet me Qera Apt 1 + 1 (66 m2) tek Rr. e Kavajes (Spitali Gjerman) Pallat i Ri, Ashensor me Cip dhe Survejim Kamerash | Mobilim Cilesor | Kondicioner | Hapesire e Bolleshme me Planimetri te Rregullt dhe Ndricim Perfekt | Shtruar me Pllake Cilesore | Izolim Akustik | Termoizolim | Hidroizolim | Kundrabufe Druri | Dhoma e Gjumit e Kompletuar | Tualet me Hidrosanitare CIilesore | Instalimet Hidraulike dhe Elektrike Funksionale

Q974

Te dhenat e ndarjes:

- 1 Soxhorno + Kuzhine
- 1 Dhome gjumi
- 1 tualet
- 1 korridor
- 1Ballkone

Karakteristika:

- Apartament ne pallat Cilesore Buze Rruges Kavajes
- SIP. Totale 66 m2
- Kati 9
- Me Ashensor me Cip
- Pallati Sujveruar me Kamera
- ME KONDICONER INVERTER ne cdo dhome
- Me Pllake cilesore
- ME SUPER NDRICIM ( LINDJE ,JUG ,)
-( CDO Sherbim Afer, spitale ,faramci ,market, urban)
- Sistem ndricimi i avancuar
- ZONE E PREFERUAR
- lagje sigurte dhe e qete

SOXHORNO
- Me Set kolltuqesh Lekur & Modern
- Me SUPER Ndricim Gjate Gjithe Kohes + dritare dopio xham
- Me Pllake cilesore
- Hapesire e Madhe
- Akuarjum
- TERMOIZOLIM & HIDROIZOLIM
- KONDICONER inverter

KUZHINA
- Me Kondrabufe Te Re Druri
+ Aspirator + + Pinaur BEKO + Frigorifer
- Me Hapsire te mire
- Me Pllake Te Mire
- Me ndricim te larte Gjate Gjithe Kohes
- Me Tavoline Ngrenje + 2 karrike

DHOMA GJUMIT CIFT
- Me 1 krevat dopio Te Ri+ dollap rrobash druri te Ri
- Me SUPER ndricim + dritare dopio xham + Grila
- Me Parket Cilesore
- ME dalje ne Ballkon
- Me kondiconer inverter
- Me banjo personale
- Me tapet
- Me perde

1 TUALET
- Me Hidrosanitare cilesore
- Me dush Ariston
- Me Ajerosje natyrale + Aspirator
- Me Lavatrice Candy

1 KORRIDOR me dollap kepucesh

2 BALLKON me Tavoline Relaks gjate perendimit te Diellit

- Instalime Elektrike te reja Cilesore
- Intalime Hidraulike te reja cilesore

- Facilietet afer
- Super Akses me Transport Publik

Cmimi: 330 Euro

Paradhenje( Me pronarin 1.5 muaj )

Tel ose Whatsapp: ( Not Allowed On Text)


115621

26/04/2019

Njoftime te Ngjashme