2+1+3Bllk+Verande(Brryli- Materniteti) Ne mes te Gjelberimit dhe Qetesi - PARKIM 1 Vend Tirane

Shtepi me Qera Data: 17/02/2020 10:21

2 + 1 + 3Block + Porch (Mattress - Maternity) Between Greenery and Quiet - PARKING 1 Place

Very cozy 2 + 1 + 3BLK3 + Third floor veranda (Brryli.- Zhandark Boulevard) Between Greenery and Tranquility - Has Yard and PARKiM 1 Place ** Villa Floor 3

Q1696


Partition data:

- 2 bedrooms
- 1 salon
- 1 toilet
- 1 corridor
-1 veranda
-3 balconies

- TOTAL SIP: 125
- SIP NETO (internal): 120
- FLOOR: 3
- VILLA FLOORS: 3
- VILE


Characteristics:

⁃ Very comfortable apartment on the third floor (Brryli.- Zhandark Boulevard)
⁃ Between Greenery and Tranquility
⁃ Has yard and PARKiM 1 Place **
V 3rd Floor Villa Parts

I Good Orientation East West
Super Super Natural Light House

S SAPO MOBILIZED HOUSE ***
AP UNITED STATES sanitary ***
LG LG TV
D Double glazed windows, and Electric shutters
⁃ Air Conditioner in Inverter Living Room
ARE FIRST UNTIL MATCH ***
Total Totally NEW Kitchen (in bag)

⁃ The house also provides a parking space.

⁃ Close to urban line
⁃ Super quiet area

Price: 330 €

* Advance (MASTER GUARANTEE): 1.5 MONTHS

Tel or WhatsApp: 0693414004109 698

02 11 2020


Pagesa 330 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 125.00
Kati 3
Qyteti - Zona Tirane - Brryli
Adresa Rruga Arkitekt Sinani, Tirana, Albania
Lexime 110360

Apartament shume komod 2+1+3BLLK+Verande ne katin e Trete( Brryli.- Bulevardi Zhandark) Ne mes te Gjelberimit dhe Qetesi - Ka oborr dhe PARKiM 1 Vend **Pjese Vile kati 3

Q1696


Te dhenat e ndarjes:

- 2 dhoma gjumi
- 1 sallon
- 1 tualet
- 1 korridor
-1 verande
-3 ballkone

- SIP TOTALE: 125
- SIP NETO (e brendhme) :120
- KATI: 3
- KATET E Viles: 3
- VILE


Karakteristika:

⁃ Apartament shume komod ne katin e Trete( Brryli.- Bulevardi Zhandark)
⁃ Ne mes te Gjelberimit dhe Qetesi
⁃ Ka oborr dhe PARKiM 1 Vend **
⁃ Pjese Vile kati 3

⁃ Orientimi i mire Lindje Perendim
⁃ Shtepi me Super Ndricim Natyral

⁃ Shtepi e SAPO MOBILUAR***
⁃ Hidrosanitare TE PAPERDORURA***
⁃ Televzor LG
⁃ Dyerdritare dopjoxham, dhe grila Elektrike
⁃ Kondicioner ne dhomen e ndenjes ekonomik “Inverter”
⁃ Dyshek te PAPERDORURA ME PARE***
⁃ Kuzhina totalisht e RE ( ne qese))

⁃ Shtepia siguron edhe nje vend parkimi.

⁃ Afer me linjen e urbanit
⁃ Super qetesi zona

Cmimi: 330 Euro

*Paradhenie (GARANCI ME PRONARIN ): 1.5 MUAJ

Tel ose WhatsApp:109698

11/02/2020