>>Akull i Pabanuar (1+1+Bllk -Mine Peza - TRINITY**) Investim Me Arkitekt | Parket, Veka Gjermane Dritare| 5 Min me kembe nga Qendra Tirane

Shtepi me Qera Data: 18/04/2021 22:33 Post Id: 38236


extra info
Pagesa 400 Euro
Dhoma|Sallon 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 40.00
Kati 2
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Durresit/Zogu i zi
Adresa Rruga Kongresi i Tiranes, Tirana, Albania
Lexime 175633

Apartament me Qera i PaBanuar Me Pare Dhe E Rikonstuktuar 100% *** 1+1+Ballkon i Madh te RR. MINE PEZA - Trinity Bar l Cdo pajisje eshte Premium Cilesi akoma ne Qese l me Parket Cilesor l Dyer Dritare Tripleks Xham VEKA Gjermane | 0 Zhurma nga Jashte- izolim Max akustik l Dysheku i Ri i paperdorur l Ballkon i Madh me Tende l Tualeti Extra i Ri investuar l Kati i 2


Q2700

- Te Dhenat E Ndarjes

- 1 Dhome Gjumi
- 1 Sallon + Kuzhine
- 1 Tualete
- 1 Korridor
- 1 Ballkon

- Sip Totale * Sip. Neto : 40 M2
- Kati: 2
- Katet E Pallatit : 6 kate pallat Ekzistues me shkalle

KARAKTERISTIKAT :

-Vendndodhje Perfekte: Afer me cdo gje me QENDREN (5 min me kembe) me Bulevardin e RI (4 min me kembe) me Zogun e Zi dhe Rrugen e Durresit (2-3 min me kembe)

*** Apartamenti eshte 100% i Ri.... i Pabanuar me pare >>>> me Cdo gje ne Qese akoma!!!!

- Investim Perfekt Ne Apartament Arreduar Me Arkitekt Cdo Gje
- Shtepi Me Shume Ndricim, Orientimi shume i mire
- Apartamenti eshte shtruar me PARKET shume cilesor
- Elektroshtepiaket E Reja Te Pa Perdorur Te Markes "Ocean"
- Dritare Tripleks Xham Veka, ka 0 zhurma nga jashte
-Dhoma e Gjumit ka dalje ne Ballkon, dhe cdo gje eshte e re (krevati, dysheku, dollapi etj)
-Tualeti eshte Extra 100% i Investuar me HidrosanitarePllake te Re etj

- Tavane Te Varura & Ndricim Led
- Dere E Blinduar


- Instalime Elektrike & Hidraulike Cilesore
- Cdo Fasilitet eshte afer, shkolla kopshte, universitete, supermarkete, furre buke, linja te urbaneve etj

Cmimi: 400 Euro/muaj

*Paradhenie (Garanci Me Pronarin ): 1.5 Muaj

Tel Ose Whatsapp: