te Mulliri ne Myslym Shyr **2+1+2Wc+2Bllkn** Apt Harmonik & I Ngrohte - Pallat i Ri - me PARKET, kondicioner ne cdo dhome Tirane

Shtepi me Qera Data: 18/04/2021 14:58 Post Id: 54956


extra info
Pagesa 490 Euro
Dhoma|Sallon 2+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 125.00
Kati 5
Qyteti - Zona Tirane - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Adresa Rruga Him Kolli, Tirana, Albania
Lexime 158747

Apartament Super Harmoni Me Qera 2+1+2Tualete & 2Ballkone - te Mulliri ne Myslym Shyri- Rruga Hime Kolli.- l Totalisht i Rikonstruktuar me cdo gje te Re l Cdo Dhome Eshte Me Kondicioner l e Shtruar Me Parket l Pajisjet jane cilesore l I Sapo lyer gjithe apartamenti l Palllat i Ri me Ashensor l Banore shume te mire familjare dhe te qete

Q2699

- Te Dhenat E Ndarjes

- 2 Dhoma Gjumi
- 1 Sallon + Kuzhine
- 2 Tualete
- 1 Korridor
- 2 Ballkon

- Sip Totale: 125 M2
- Sip Bruto: 115 M2
- Kati: 5
- Katet E Pallatit : 8
- Pallat I Ri me Ashensor viti 2006

KARAKTERISTIKAT:

**Nje nga Vendndodhjet me te mira dhe te kerkuara : ne Myslym Shyr te MULLIRI - Rr, Hime Kolli
**Aprtamenti ndodhet ne Pallat te Ri me Ashensor dhe ka Administrim shume te mire

**Apartamenti eshte Totalisht i Rikonstruktuar nga fillimi
** Shume Harmonik dhe i Ngrohte ne Stil dhe Arredim
*** Apartamenti ka Strukture shume te Rregullte dhe Orientim shume te mire* Ndricim Natyral

*** Eshte i shtruar me PARKET Cilesor
** Cdo dhome ka Kondicioner
** Dhomat e Gjumit jane te Bollshme dhe me shume Drite

** Cdo Fasilitet eshte afer, si shkolla, kopshte, supermarkete, furrebuke- pasticeri, restorante, linja urbani etj

Cmimi: 490 Euro/ muaj

*Paradhenie (Garanci Me Pronarin ): 1.5 Muaj

Tel Ose Whatsapp:


158053

09/04/21