Per Here te Pare me Qera 1+1 ne Qender (Shallvaret - La Voglia) Mobilim dhe Elektroshtepiake te Reja Tirane

Shtepi me Qera Data: 05/03/2021 10:17 Post Id: 116717


extra info
Pagesa 300 Euro
Dhoma|Sallon 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 55.00
Kati 2
Qyteti - Zona Tirane - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Adresa Rruga Reshit Collaku, Tirana, Albania
Lexime 26252

[i][/i]1+1 ne Qender (Shallvaret - La Voglia) Jepet per Here te pare me Qera - Apartament me Mobilim Akull Te Ri (Ne Qese) Strukture Shume e Mire, me Ndricim te Bollshem dhe Hapesire te Mjaftueshem | Kondicioner dhe Cdo Pajisje Elektroshtepiake | Orjentim Shume i Mire | Kend i Ri, Tv Plazma | Tualet me Hidrosanitare Cilesore

Q2570

Te dhenat e ndarjes:

- 1 dhome gjumi
- 1 sallon
- 1 tualet
- 1 korridor

- SIP TOTALE: 55 m2
- KATI: 2
- KATET E PALLATIT:4
- ASHENSOR: JO

Karakteristika:

• ZONE FANTASTIKE * • NE QENDER TE TIRANES***

• Apartament i cili jepet per here te pare me qera***
• Apartament i mobiluar me shije • Apartament me mobilim akull te reja***

• Apartament me orientim jug perendim
• Apartament i shtruar me pllake cilesore
• Dritare dopjoxham
• Kuzhine e pajisur me elekroshtepiake cilesore dhe akull te reja
• Smart TV 32 Polesh
• Kend Divani super komod

• Dhoma e gjumit me dyshek cilesore e cila eshte me garderobe*

• Tualeti I pajisur me hidrosanitare cilesore dhe me dritare ajrimi

• Fasilitet me rrugen kryesore, Qender, supermarket, farmaci, urban, bar/restorant, etj...

Cmimi: 300 Euro

*Paradhenie (GARANCI ME PRONARIN ): 1.5 MUAJ

Tel ose WhatsApp:

24718

15/01/21