emra per pitbull mashkull 

 Online 21 lexues | 0 njoftime ne pritje

5,000 Leke Tregu Kafshe e shpende shiten mace race me cmim okazion

shiten mace race me cmim okazion

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (0.91 Km nga qendra)

B Shiten 3 kelysh maje 5-javeshe race persiane. macet jane shum te bukura, njera eshte femer 2 tjerat jane meshkuj.shiten me cmim okazion thjeshte per te mbuluar shpenzimet e ushqimit dhe te trajtimit. na kontaktoni do mbeteni shume te kenaqur...

5,000 Leke

Tirane
50 Leke Tregu Kafshe e shpende shitje qenesh te rracave te ndryshme pitbull, stani, sharri pa qime e t tj

shitje qenesh te rracave te ndryshme pitbull, stani, sharri pa qime e

| Vlore

B Pitbull nga prinder te stervitur ...

50 Leke

Vlore
10,000 Leke Tregu Kafshe e shpende Shitet kelysh pitbull.

Shitet kelysh pitbull.

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Shitet kelyshi pitbull 2 muajsh.ka temperament shume te qete.shitet per arsye sepse largohemi jashte shtetit....

10,000 Leke

Tirane
150 Euro Tregu Kafshe e shpende PASTOR GJERMAN

PASTOR GJERMAN

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane

B Shite 5 kelyshe race e paster pastor gjerman✔️ mosha 1 muaj 3 meshkuj 2 femra ✔️ si nena e babai kan qen pjese e policise te shtetit✔️...

150 Euro

Tirane
8,000 Leke Tregu Kafshe e shpende Shiten dhi barsa

Shiten dhi barsa

Zone Periferike | Vlore

B Okazuon! shiten 100 kok dhi me cmimi te diskutueshem. ...

8,000 Leke

Vlore
120,002,000 Leke Tregu Kafshe e shpende Shten 5 lope

Shten 5 lope

Zone Periferike | Fier

B Shiten 5 lope t mira me qumesht. ne gjendje shume t mire. jane nga 4-5 vica... ...

120,002,000 Leke

Fier
100 Euro Tregu Kafshe e shpende pitbull

pitbull

| Tirane (2.24 Km nga qendra)

B Kelysh pitbull ngjyra te ndryshme rrace e paster ...

100 Euro

Tirane
150 Euro Tregu Kafshe e shpende Spitz

Spitz

Kucove | Berati

B Shiten 4 qenusha spitz nga 1 muaj e gjysme, te vaksinuar & ne shendet te plote. jane shume te dashur dhe te shkathet. cmimi 150€ secili. ...

150 Euro

Berati
250 Euro Tregu Kafshe e shpende Shesim dele te rraces gjermane

Shesim dele te rraces gjermane

Zone Periferike | Durres

B Rendimente maksimale ne qumesht dhe qingja...

250 Euro

Durres
15,000 Lek Tregu Kafshe e shpende Dogo argentino

Dogo argentino

| Korce

B Shiten kelyshe dogo argentino gjak i paster per me shum me gjeni ne facebbok bledi ravolli 0696197864...

15,000 Lek

Korce
1,000 Leke Tregu Kafshe e shpende Dhurohen kelyshet e qenit. Te rritur ne shtepi 3 jave.

Dhurohen kelyshet e qenit. Te rritur ne shtepi 3 jave.

| Tirane (3.18 Km nga qendra)

B Dhurohen kelyshe qeni meshkuj dhe femra,3 4 javesh. mamaja gjysem pitbull, rritur ne shtepi e vaksinuar. kelyshet jepen pa pagese per familjare dhe njerez te kujdesshem per kafshet....

1,000 Leke

Tirane
270 Euro Tregu Kafshe e shpende Golden Retriever, Labrador

Golden Retriever, Labrador

Fresku/Linze | Tirane (4.36 Km nga qendra)

B Sjellim me porosi nga jashte kelysh labrador dhe golden retriever, si dhe te gjitha llojet e rracave te tjera, te pajisura me pashaport, mikrochip dhe te vaksinuar. dhurate merrni dhe nje broshure rreth edukimit dhe trajnimit te qenushit. per me shume kontaktoni ne nr tel...

270 Euro

Tirane
1,000 Leke Tregu Kafshe e shpende Zogj Pula deti

Zogj Pula deti

Zone Periferike | Lezhe

B Kerkoj te shes pula deti per arsye emigrimi dhe sa me shpejt ,me kontaktoni per cmimin ...

1,000 Leke

Lezhe
50 Euro Tregu Kafshe e shpende Pitbull

Pitbull

Zone Periferike | Lezhe

B Pitbull ne shitje mashkull... femra e kuqe 1 muajsh rrac epaster okazion vetem whats upppp...

50 Euro

Lezhe
1,000 Euro Tregu Kafshe e shpende Boo Pomeranian ne shitje

Boo Pomeranian ne shitje

Fresku/Linze | Tirane (4.36 Km nga qendra)

B Sjellim me porosi nga jashte kelysh pomeranian boo, teddy bear face, si dhe te gjitha llojet e rracave te tjera, te pajisur me pedigree, me pashaport, mikrochip dhe te vaksinuar. dhurate merrni dhe nje broshure rreth edukimit dhe trajnimit te qenushit. per me shume kontaktoni ne nr tel 0692324182...

1,000 Euro

Tirane
0 Leke Tregu Kafshe e shpende Qen per adoptim

Qen per adoptim

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.15 Km nga qendra)

B Kerkoj nje person per te adoptuar nje qen labrador ngjyre gold.eshte rreth 2 vjec , shume i zgjuar dhe i pajisur me certifikate.i vaksinuar totalisht dhe ne gjendje shume te mire shendetesore.eshte shume i afrueshem dhe i shkathet.arsyeja se perse kerkoj ta adoptoj eshte sepse me duhet te largohem.t...

0 Leke

Tirane
18,000 Leke Tregu Kafshe e shpende Qenusha

Qenusha

Kamez/Paskuqan | Tirane (5.75 Km nga qendra)

B Pershendetje, jam e interesuar per nje kelysh te rraces spitz ose cfare do te jet por qe te mos kushtoj shume. jam e dhene shume pas kafshe dhe dua te kem nje kelysh timin do isha shume e lumtur nese do me kontaktonit. 😊...

18,000 Leke

Tirane
0 Leke Tregu Kafshe e shpende  INKUBATORE 100 DERI NE 500 VEZE

INKUBATORE 100 DERI NE 500 VEZE

| Elbasan

B Bejm inkubatore 100 deri ne 500 veze me 2 vite garanci nr kontakti 0692161464, me cmim te arsyeshem, ju mirepresim ...

0 Leke

Elbasan
150 Dollar Tregu Kafshe e shpende Shitet skifter

Shitet skifter

Qender | Kruje

B Shitet skifter i bute...

150 Dollar

Kruje
2,000 Leke Tregu Kafshe e shpende Qen leshator ..

Qen leshator ..

Currilat | Durres

B Qen leshator kelysh femna 1 muajsh.jane falas per shkak se do largohem nga ky vend dhe nuk ka kush ti mbaje jane falas...

2,000 Leke

Durres
50 Euro Tregu Kafshe e shpende Shes qen

Shes qen

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.35 Km nga qendra)

B Shes 3 kelysha (qen) rraca spitz ngjyre e bardhe (meshkuj) te intersuarit jan te mirpritur te kontaktoj ...

50 Euro

Tirane
100 Euro Tregu Kafshe e shpende Rottweiler

Rottweiler

Zone Periferike | Berati

B Shes rottweiler rac e paster te 11/02/2018 mashkulli princ femra king...

100 Euro

Berati
8,000 Leke Tregu Kafshe e shpende Shiten Dhi

Shiten Dhi

Qender | Peshkopi

B Shiten dhi ne fshatin val-martanesh / bashkia bulqize. cmimi 8000 leke te reja...

8,000 Leke

Peshkopi
9,000 Leke Tregu Kafshe e shpende Shiten dhi Vendi dhe Alpine

Shiten dhi Vendi dhe Alpine

Zone Periferike | Durres

B Shiten 30 dhi vendi, krusa dhe alpine. jan dhi te zgjedhur, shum te mira. adresa : ishem, durres cmimi 9000 leke te reja i diskutueshem ...

9,000 Leke

Durres
300 Euro Tregu Kafshe e shpende Cjapi sannen

Cjapi sannen

Qender | Kruje

B Shitet cjap i rraces sannen i paster .mosha 18 muaj .cmimi 300 €...

300 Euro

Kruje

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim