foto qen rraca vogel 

 Online 37 lexues | 0 njoftime ne pritje

100 Euro Tregu Kafshe e shpende Rottweiler

Rottweiler

Zone Periferike | Berati

B Shes rottweiler rac e paster te 11/02/2018 mashkulli princ femra king...

100 Euro

Berati
50 Euro Tregu Kafshe e shpende Shes qen

Shes qen

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.35 Km nga qendra)

B Shes 3 kelysha (qen) rraca spitz ngjyre e bardhe (meshkuj) te intersuarit jan te mirpritur te kontaktoj ...

50 Euro

Tirane
100 Euro Tregu Kafshe e shpende pitbull

pitbull

| Tirane (2.24 Km nga qendra)

B Kelysh pitbull ngjyra te ndryshme rrace e paster ...

100 Euro

Tirane
270 Euro Tregu Kafshe e shpende Golden Retriever, Labrador

Golden Retriever, Labrador

Fresku/Linze | Tirane (4.36 Km nga qendra)

B Sjellim me porosi nga jashte kelysh labrador dhe golden retriever, si dhe te gjitha llojet e rracave te tjera, te pajisura me pashaport, mikrochip dhe te vaksinuar. dhurate merrni dhe nje broshure rreth edukimit dhe trajnimit te qenushit. per me shume kontaktoni ne nr tel...

270 Euro

Tirane
2,000 Leke Tregu Kafshe e shpende Qen leshator ..

Qen leshator ..

Currilat | Durres

B Qen leshator kelysh femna 1 muajsh.jane falas per shkak se do largohem nga ky vend dhe nuk ka kush ti mbaje jane falas...

2,000 Leke

Durres
1,000 Leke Tregu Kafshe e shpende Dhurohen kelyshet e qenit. Te rritur ne shtepi 3 jave.

Dhurohen kelyshet e qenit. Te rritur ne shtepi 3 jave.

| Tirane (3.18 Km nga qendra)

B Dhurohen kelyshe qeni meshkuj dhe femra,3 4 javesh. mamaja gjysem pitbull, rritur ne shtepi e vaksinuar. kelyshet jepen pa pagese per familjare dhe njerez te kujdesshem per kafshet....

1,000 Leke

Tirane
250 Euro Tregu Kafshe e shpende Shesim dele te rraces gjermane

Shesim dele te rraces gjermane

Zone Periferike | Durres

B Rendimente maksimale ne qumesht dhe qingja...

250 Euro

Durres
300 Euro Tregu Kafshe e shpende Cjapi sannen

Cjapi sannen

Qender | Kruje

B Shitet cjap i rraces sannen i paster .mosha 18 muaj .cmimi 300 €...

300 Euro

Kruje
50 Euro Tregu Kafshe e shpende QEN(HASKI I BUKUR)I VAKSINUAR,NGJYRE GRI.

QEN(HASKI I BUKUR)I VAKSINUAR,NGJYRE GRI.

| Tirane (0.90 Km nga qendra)

B 18 muajsh,shitet per arsye emigrimi/50 eur,shume simbolike. femer,me libreze vaksinash ...

50 Euro

Tirane
18,000 Leke Tregu Kafshe e shpende Qenusha

Qenusha

Kamez/Paskuqan | Tirane (5.75 Km nga qendra)

B Pershendetje, jam e interesuar per nje kelysh te rraces spitz ose cfare do te jet por qe te mos kushtoj shume. jam e dhene shume pas kafshe dhe dua te kem nje kelysh timin do isha shume e lumtur nese do me kontaktonit. 😊...

18,000 Leke

Tirane
750 Euro Tregu Kafshe e shpende Ne shitje per cdo dashamires te kafsheve .

Ne shitje per cdo dashamires te kafsheve .

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.58 Km nga qendra)

B Shesim nje qen te rraces chow-chow . eshte mbi 6 muajsh ,teper i qete ,i mesuar te konsumoje gjithcka . jo domosdoshmerisht i mesuar per te dale shetitje çdo dite ,pssi pjesen me te madhe te dites qendron vetem .. me rregullat dhe higjenen eshte mesuar shume lehte . ...

750 Euro

Tirane
150 Dollar Tregu Kafshe e shpende Shitet skifter

Shitet skifter

Qender | Kruje

B Shitet skifter i bute...

150 Dollar

Kruje
6,000 Leke Tregu Kafshe e shpende Shiten dhi

Shiten dhi

Qender | Gjirokaster

B Shiten 120 dhi me cmim te arsyeshem ...

6,000 Leke

Gjirokaster
10,000 Leke Tregu Kafshe e shpende Kope me dhi

Kope me dhi

Zone Periferike | Vlore

B Shes kope me dhi 250 kok te vaksinuara te regjistruara me qumezht e pjellore kush esht i interesuar te me komunikoje ,,,arsyeja emigrimi,,,,,...

10,000 Leke

Vlore
7,500 Leke Tregu Kafshe e shpende Shes 100 dhi

Shes 100 dhi

Zone Periferike | Peshkopi

B Shitet 100 dhi ne burrel vendi edhe alpine te pastra.pa.asnje lloj semundje per me.shum.info.telefononi...

7,500 Leke

Peshkopi
160 Leke Tregu Kafshe e shpende Shitet nje kotele e vogel , Angora Turke

Shitet nje kotele e vogel , Angora Turke

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane

B Kotele 3 muajshe, e bardhe, rrace angora turke. cmimi 160milek. ...

160 Leke

Tirane
8,000 Leke Tregu Kafshe e shpende Shiten Dhi

Shiten Dhi

Qender | Peshkopi

B Shiten dhi ne fshatin val-martanesh / bashkia bulqize. cmimi 8000 leke te reja...

8,000 Leke

Peshkopi
1,000 Leke Tregu Kafshe e shpende Zogj Pula deti

Zogj Pula deti

Zone Periferike | Lezhe

B Kerkoj te shes pula deti per arsye emigrimi dhe sa me shpejt ,me kontaktoni per cmimin ...

1,000 Leke

Lezhe
10,000 Leke Tregu Kafshe e shpende Rosa te egra rrace.Te rritur ne shtepi. Kontakto watsap per me teper info.

Rosa te egra rrace.Te rritur ne shtepi. Kontakto watsap per me teper i

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shiten rosa te egra rrace. cifti 10000 leke te reja. per me teper info kontakto watsap...

10,000 Leke

Tirane
10,000 Leke Tregu Kafshe e shpende Shitet kelysh pitbull.

Shitet kelysh pitbull.

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Shitet kelyshi pitbull 2 muajsh.ka temperament shume te qete.shitet per arsye sepse largohemi jashte shtetit....

10,000 Leke

Tirane
2,000 Leke Tregu Kafshe e shpende Oferte per kelysh qeni!

Oferte per kelysh qeni!

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.23 Km nga qendra)

B Mosha 5 jave, mamaja race viszla hungareze! babai qen per gjueti lepuri. pesha perfundimtare reth 15 kg. gezof me qime te shkurter. jane qen shume te dashur te parrezikshem, dhe te pershtatshem per shoqeri ne familje dhe me femije te vegjel...

2,000 Leke

Tirane
200 Euro Tregu Kafshe e shpende Kelysh Pastor Tedesk Gjerman/Rrace e paster

Kelysh Pastor Tedesk Gjerman/Rrace e paster

Qender | Durres

B Kelysh pastor tedesk gjerman rrace e paster.kelyshet jane dymuajsh ,njeri mashkull dhe tjetri femer.vaksinimet e para u jane bere te dy kelysheve. cmimi i diskutueshem....

200 Euro

Durres
20,000 Euro Tregu Kafshe e shpende Qen mini spic

Qen mini spic

Qender | Shkoder

B I degjueshem dhe i dashur e shes per gjendje sepse do largohem dhe s mund ta mbaj me vete do doja nje njeri qe te kujdesej mire per te 🤗...

20,000 Euro

Shkoder
20,000 Euro Tregu Kafshe e shpende Mini spic

Mini spic

Zone Periferike | Shkoder

B I degjueshem dhe i dashur un dua ta shes kete qen sepse do largohem dhe s mund ta marr me vete dhe dua qe te kete nje perkukdesje te mire 🤗...

20,000 Euro

Shkoder
500 Euro Tregu Kafshe e shpende Blu Ara duke folur papagall

Blu Ara duke folur papagall

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Papagalli ynë është në shtëpi të ngritur, ushqyer dhe trajnuar në shtëpinë tonë familjare me kapacitet të shkëlqyeshëm duke folur, shumë inteligjent dhe mirë socializuar, plot argëtim dhe lojë, shumë miqësor dhe i butë. të gjitha vaksinat dhe në shëndet të përsosur të mirë...

500 Euro

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim