kangali me i vogel 

 Online 33 lexues | 0 njoftime ne pritje

200 Euro Kafshe e shpende Shitet qen rottwiter

Shitet qen rottwiter

Patos | Fier

B Qen...

200 Euro

Fier
250 Euro Kafshe e shpende Kotele mace persiane ne shitje

Kotele mace persiane ne shitje

Fresku/Linze | Tirane

B Kotelet tona jane rraca te pastra; yje te bukura ; te rritura brenda ne shtepi dhe te trajnuara...

250 Euro

Tirane
250 Euro Kafshe e shpende Kotele mace Persiane ne shitje pet shop tirane

Kotele mace Persiane ne shitje pet shop tirane

Fresku/Linze | Tirane

B Sjellim per ju kotele persiane ne kolore te ndryshme; te mbajtura ne shtepi; te shendetshme dhe te trajnuara....

250 Euro

Tirane
3,000 Euro Kafshe e shpende White Pomeranian Boo Teddy Bear

White Pomeranian Boo Teddy Bear

Fresku/Linze | Tirane

B Kualiteti me i mire qe mund te keni pare ndonjeher i rraces pomeranian te njohur nga qenushi i famshem boo...

3,000 Euro

Tirane
10,000 Leke Kafshe e shpende Qen pekinez

Qen pekinez

Qender | Elbasan

B Kelysh pekinez 3 muajsh, mashkull me vaksinen e pare te bere...

10,000 Leke

Elbasan
1,000,000 Leke Kafshe e shpende PARK BLETESH NE SHITJE

PARK BLETESH NE SHITJE

Qender | Vlore

B Shitet i gjithe parku i bleteve me 60 koshere per arsye se nuk kam kohe tu sherbej. kosheret jane te gjitha te reja te bera me porosi (si ne foto), me dy kate, te plotesuara me korrniza, ku jane zevendesuar ato te vjetrat. bletet jane kurura per semundjet. kosheret kane mesatarisht 10 rruge mize dhe...

1,000,000 Leke

Vlore
70 Euro Kafshe e shpende Shiten kelyshat rrac e vogel ose kone cmimi 70 mil te vjetra i diskutushem

Shiten kelyshat rrac e vogel ose kone cmimi 70 mil te vjetra i diskutu

Zone Periferike | Tirane

B Shiten kelyshat rrac e vogel ose kone te vogla si mini spix adresa tirane ...

70 Euro

Tirane
250 Euro Kafshe e shpende Minispitz ne shitje

Minispitz ne shitje

Fresku/Linze | Tirane

B Mundesojme per ju qenusha te rraces mini spitz; rraca super te pastra te prejardhura nga spitzi gjerman; per me shume tel 0675483869...

250 Euro

Tirane
200 Euro Kafshe e shpende Pomeranian Boo

Pomeranian Boo

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Dua te shes nje pomeranian boo, i cile eshte 3 javesh dhe eshte rrace ruse. ka ngjyre te bardhe dhe eshte me pashaporte. cmimi 200 โ‚ฌ...

200 Euro

Tirane
200,000 Leke Kafshe e shpende Bageti ne shitje

Bageti ne shitje

Qender | Permet

B Shiten 16 dele dhe 9 qengja te races se vendit, adresa 5 kilometra pa vajtur ne permet, cmimi i shitjes 2 milion lek te vjetra....

200,000 Leke

Permet
50 Euro Kafshe e shpende Pitbull

Pitbull

Zone Periferike | Lezhe

B Pitbull ne shitje mashkull... femra e kuqe 1 muajsh rrac epaster okazion vetem whats upppp...

50 Euro

Lezhe
5,000 Leke Kafshe e shpende qen pitbull i shartuar

qen pitbull i shartuar

Fresku/Linze | Tirane

B Shes qenin te rraces pitbull ...

5,000 Leke

Tirane
180 Euro Kafshe e shpende Kelyshe te races Maltese

Kelyshe te races Maltese

Qender | Shkoder

B Shes kelyshe te races maltese shume te shkathet dhe miqsore me femije. me libreze dhe vaksina te bera. 2 muajsh mund te mbahen brenda ne shtepi. nuk leshojne qime dhe nuk shkaktojne alergji. 100% te shendetshem....

180 Euro

Shkoder
2,500 Euro Kafshe e shpende White Tea Cup Pomeranian Boo Teddy Bear qenush ne shitje

White Tea Cup Pomeranian Boo Teddy Bear qenush ne shitje

Fresku/Linze | Tirane

B Qenushat e famshem qe keni pare neper insta apo tik tok i sjellim dhe ne per ju keto arusha te vegjel ๐Ÿ˜๐Ÿ˜ na telefononi per me shume info...

2,500 Euro

Tirane
200 Euro Kafshe e shpende Kotele mace siameze ne shitje

Kotele mace siameze ne shitje

Fresku/Linze | Tirane

B Te qeta; te dashura dhe te mbara; teper te vecanta me syckat ngjyr bojqielli๐Ÿ’Ž๐Ÿ’Ž...

200 Euro

Tirane
1,000 Leke Kafshe e shpende Dhurim mace

Dhurim mace

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane

B Jap per dhurim dy mace te medha 1 vjece 1 femer dhe nje mashkull dhe dy kotele 1 muajshe femra...

1,000 Leke

Tirane
5,000 Leke Kafshe e shpende Qen shari

Qen shari

Qender | Durres

B Kerkoj kelysh sharri deri ne 5 mije leke te reja ...

5,000 Leke

Durres
300 Euro Kafshe e shpende Shesim qene

Shesim qene

Lungomare | Vlore

B Shesim qen raca volpino emri kiko reth dy muajsh e gjysem cmimi 250-300 โ‚ฌ...

300 Euro

Vlore
3,500 Leke Kafshe e shpende Shesim qengja levan fier

Shesim qengja levan fier

Patos | Fier

B Shesim qengja ndodhem ne levan te fjerit tel 0692147234...

3,500 Leke

Fier
2,000 Euro Kafshe e shpende Mini Pomeranian Boo Teddy Bear ne shitje

Mini Pomeranian Boo Teddy Bear ne shitje

Fresku/Linze | Tirane

B Importojme nga jashte qenusha te rraces pomeranian; te njohur nga qenushi i famshem boo, rraca te pastra e garantuar kjo ne dokumentin e rraces pedigree si dhe qenusha te shendetshem te mbareshtuar ne kushtet me te mira dhe nga breedes teper profesional....

2,000 Euro

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim