klysh pitbull 

 Online 19 lexues | 0 njoftime ne pritje

30 Euro Tregu Kafshe e shpende Shitet kelyshi

Shitet kelyshi

| Elbasan

B Kelyshi eshte 2 muajsh dhe eshte nga nje nene pekineze dhe baba rrace relativisht e vogel. eshte kelysh i cili mund ti interesoje njerezve qe i duan per ti bere shoqeri. eshte shume i dashur dhe lozonjar....

30 Euro

Elbasan
50 Euro Tregu Kafshe e shpende QEN(HASKI I BUKUR)I VAKSINUAR,NGJYRE GRI.

QEN(HASKI I BUKUR)I VAKSINUAR,NGJYRE GRI.

| Tirane (0.90 Km nga qendra)

B 18 muajsh,shitet per arsye emigrimi/50 eur,shume simbolike. femer,me libreze vaksinash ...

50 Euro

Tirane
350 Euro Tregu Kafshe e shpende Bichon Frise

Bichon Frise

Fresku/Linze | Tirane (4.36 Km nga qendra)

B Sjellim me porosi nga jashte kelysh bichon frise, qenusha fashion dhe super per pallat pasi si bie qimja dhe nuk shkaktojne alergji. gjithashtu sjellim dhe te gjitha llojet e rracave te tjera, te pajisura me pashaport, mikrochip dhe te vaksinuar. dhurate merrni dhe nje broshure rreth edukimit dhe t...

350 Euro

Tirane
150 Euro Tregu Kafshe e shpende Mini Spitz

Mini Spitz

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (2.72 Km nga qendra)

B Mini spitz akoma pa vajtur 2 muajsh,,race 100% e paster ,,i pajisur me librez dhe me te gjitha vulat dhe vaksinat perkatese nga vetereneri….0684894491...

150 Euro

Tirane
215 Euro Tregu Kafshe e shpende SHESIM DELE SPANJOLLE ASSAF

SHESIM DELE SPANJOLLE ASSAF

Qender | Sarande

B Shesim dele spanjolle assaf (me 215 eyro koka) te cilat karakterizohen per cilesine e lart te prodhimit te qumeshtit, qendrueshmerin e madhe, zhvillim e shpejt dhe pjellorin e lart.(fshati finiq bashkia finiq afer sarandes) nr.kontakti +355688527838, +355692688702, +355694793908 ...

215 Euro

Sarande
250 Euro Tregu Kafshe e shpende Shesim dele te rraces gjermane

Shesim dele te rraces gjermane

Zone Periferike | Durres

B Rendimente maksimale ne qumesht dhe qingja...

250 Euro

Durres
300 Euro Tregu Kafshe e shpende Bulldog frengjisht

Bulldog frengjisht

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.50 Km nga qendra)

B 1 femra dhe 2 meshkuj ne dispozicion per miratim. ata te gjithe kane qene te kontrolluara vet, te shtena dhe dewormings utd, thonjte prere dhe te gatshem per te shkuar ne familjet e tyre te reja te dashur! ata jane 10 jave te vjetra dhe akc eshte regjistruar. nese u jane nje bleres serioz u mund te ...

300 Euro

Tirane
15,000 Lek Tregu Kafshe e shpende Dogo argentino

Dogo argentino

| Korce

B Shiten kelyshe dogo argentino gjak i paster per me shum me gjeni ne facebbok bledi ravolli 0696197864...

15,000 Lek

Korce
80 Euro Tregu Kafshe e shpende kam per te shitur 6 klysha pastor gjerman

kam per te shitur 6 klysha pastor gjerman

| Shkoder

B Kam per te shitur 6 klysha pastor gjerman jan nje muajsh i shes sepse kam shum qen te tjr...

80 Euro

Shkoder
200 Euro Tregu Kafshe e shpende Kelysh Pastor Tedesk Gjerman/Rrace e paster

Kelysh Pastor Tedesk Gjerman/Rrace e paster

Qender | Durres

B Kelysh pastor tedesk gjerman rrace e paster.kelyshet jane dymuajsh ,njeri mashkull dhe tjetri femer.vaksinimet e para u jane bere te dy kelysheve. cmimi i diskutueshem....

200 Euro

Durres
150 Euro Tregu Kafshe e shpende Shiten Bletë deri në 50 koshere

Shiten Bletë deri në 50 koshere

Zone Periferike | Tropoje

B Shiten bletë deri në 50 koshere - te gjtha 2 katëshe dhe ne gjednje te mirë shendetsore...

150 Euro

Tropoje
15,100 Leke Tregu Kafshe e shpende SHITJE BLETESH

SHITJE BLETESH

Zone Periferike | Permet

B Shesim koshere bletesh 2 kateshe me cmim okazjon ne gjendje perfekte per arsye pleqerie. ...

15,100 Leke

Permet
2,000 Leke Tregu Kafshe e shpende Qene gjyetie

Qene gjyetie

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.23 Km nga qendra)

B Shiten kelysh gjuetie, mosha 1 muajshe. ...

2,000 Leke

Tirane
100,000 Leke Tregu Kafshe e shpende shes - blej

shes - blej

Currilat | Durres

B Shes blej vica te rracava te ndryshem...

100,000 Leke

Durres
80 Euro Tregu Kafshe e shpende Shes qen haski

Shes qen haski

Golem/Shkembi Kavajes | Durres

B Shitet qen haski 4 muajshe shume e bukur dhe e degjueshme gjinia femer...

80 Euro

Durres
20,000 Leke Tregu Kafshe e shpende Shitet kelysh Husky

Shitet kelysh Husky

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (2.28 Km nga qendra)

B Shes kelysh husky 23 ditsh mashkull.shitet per arsye studimi jashte vendit.bashke me qenin jepen falas,aksesoret cante udhetimi,batanije qensh,shilte ku fle,tasi i ushqimit.familja qe e merr duhet te jete e kujdesshme pqs eshte shume i vogle dhe ka nevoje per perkujdesje te vecant what’s app:0692...

20,000 Leke

Tirane
30,000 Leke Tregu Kafshe e shpende Makine qethje per qen e mace

Makine qethje per qen e mace

| Tirane

B Shitet: makine qethje per qen e mace me nje koke dhe 6 kreher ne dispozicion, e markes agc super 2 speed. e perdorur gjithsej 6-7 here, e blere ne usa. shoqerohet falas me nje makine tjeter te vogel me 1 koke dhe 4 kreher e markes wahl peanut. nr kontakti 0696989401 tirane...

30,000 Leke

Tirane
270 Euro Tregu Kafshe e shpende Golden Retriever, Labrador

Golden Retriever, Labrador

Fresku/Linze | Tirane (4.36 Km nga qendra)

B Sjellim me porosi nga jashte kelysh labrador dhe golden retriever, si dhe te gjitha llojet e rracave te tjera, te pajisura me pashaport, mikrochip dhe te vaksinuar. dhurate merrni dhe nje broshure rreth edukimit dhe trajnimit te qenushit. per me shume kontaktoni ne nr tel...

270 Euro

Tirane
100,000 Leke Tregu Kafshe e shpende Kuaj

Kuaj

Qender | Korce

B Shes kuaj ne cmime ikonomike per me shume kontaktonitelefoni xhorxhi...

100,000 Leke

Korce
70 Euro Tregu Kafshe e shpende Shes qen 70€

Shes qen 70€

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.34 Km nga qendra)

B Shes qenushe. e vaksinuar. cmimi i diskutueshem. rraca italiane ...

70 Euro

Tirane
50 Euro Tregu Kafshe e shpende Shiten kelysh te vegjel.

Shiten kelysh te vegjel.

Vasil Shanto | Tirane (2.11 Km nga qendra)

B Rraca pekimez ngjura njeri eshte i zi njeri bezhe dhe njeri bezhe me te bardhe dy jane femra nje eshte mashkull...

50 Euro

Tirane
2,000 Leke Tregu Kafshe e shpende Kotele Maceje siberiane

Kotele Maceje siberiane

Qender | Vlore

B Kotele maceje siberiane nje muajshe e gjysem.ritur ne kushte shpije me ushqim rosmani dhe rere te bardhe si dhe nen kujdes vetirinar. cmimi eshte vetem per te mbuluar koston e ritjes. ...

2,000 Leke

Vlore
350 Leke Tregu Kafshe e shpende MACET PERSIANE SHKODER

MACET PERSIANE SHKODER

| Shkoder

B Shesim kotele persiane ...

350 Leke

Shkoder
0 Leke Tregu Kafshe e shpende Thelleza Japoneze shkurteza

Thelleza Japoneze shkurteza

| Durres

B Shes thelleza japoneze (shkurteza) te gjitha te reja sapo kane filluar vezet. vezet e tyre njihen per vetite kuruese mbi shume semundje dhe kane veti ushqyese ne nivel te larte (nuk permbajne kolesterol te keq) vezet ndihmojne ne forcimin e imunitetit shikimin degjimin guret e temthit veshkave apo m...

0 Leke

Durres
1,000 Leke Tregu Kafshe e shpende blej-shes vica te vegjel per informacion kontaktoni ne 0682662267

blej-shes vica te vegjel per informacion kontaktoni ne 0682662267

Don Bosko | Tirane

B Blej - shes vica te rracave te ndryshem...

1,000 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim