mace persiane 

 Online 4 lexues | 7 njoftime ne pritje

4,000 Leke  Kafshe e shpende Cant transporti per qenush dhe mace

Cant transporti per qenush dhe mace

Fresku/Linze | Tirane

B Sjellim per miqte tuaj me 4🐾cdo prpdukt per te plotesuar nevojat e tyre. kualitet premium dhe cmimet me te mira ne treg...

4,000 Leke

Tirane
450 Euro  Kafshe e shpende Kotele British Short Hair

Kotele British Short Hair

Fresku/Linze | Tirane

B Mundesojme per ju kotele te rraces british short hair si dhe te gjitha rracat e tjera. e theksojme vetem rraca te pastra; te kontrolluara dhe te certifikuara. para se te merrni kotelen tuaj behet dhe nje kontroll i plote tek veterineri pasi duam qe garancia mbi shendetin te jete faktike dhe jo vetem...

450 Euro

Tirane
2,000 Euro  Kafshe e shpende White Pomeranian Boo Teddy Bear ne shitje

White Pomeranian Boo Teddy Bear ne shitje

Fresku/Linze | Tirane

B Nderkoh qe keto qenush po rrembejne zemren e mbare botes ja ku po ju themi qe ne i sjellim.per ju te njejtet qenusha te impirtuar nga jashte....

2,000 Euro

Tirane
2,500 Euro  Kafshe e shpende Mini Pomeranian Boo

Mini Pomeranian Boo

Fresku/Linze | Tirane

B Importojme nga jashte qenusha te vegjel.pomeranian; te njohur nga qenushi i famshem boo....

2,500 Euro

Tirane
2,500 Euro  Kafshe e shpende Mini Pomeranian Boo ne shitje

Mini Pomeranian Boo ne shitje

Fresku/Linze | Tirane

B Importojme nga jashte te gjitha koloret dhe kategorite e rraces pomeranian. rraca te pastra te rregjistruara ne fci ...

2,500 Euro

Tirane
2,300 Euro  Kafshe e shpende Mini Pomeranian Boo ne shitje

Mini Pomeranian Boo ne shitje

Fresku/Linze | Tirane

B Qenushat e famshem qe keni pare neper insta apo tik tok i sjellim dhe ne per ju keto arusha te vegjel 😍😍 na telefononi 📲0675483869...

2,300 Euro

Tirane
2,500 Euro  Kafshe e shpende White Tea Cup Pomeranian Boo Teddy Bear qenush ne shitje

White Tea Cup Pomeranian Boo Teddy Bear qenush ne shitje

Fresku/Linze | Tirane

B Qenushat e famshem qe keni pare neper insta apo tik tok i sjellim dhe ne per ju keto arusha te vegjel 😍😍 na telefononi per me shume info...

2,500 Euro

Tirane
170 Leke  Kafshe e shpende Shes qenush pekinez

Shes qenush pekinez

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Ngjyra e bardh vjec:3 muajsh i vaksinuar dhe me pasport ...

170 Leke

Tirane
250 Euro  Kafshe e shpende Kelyshe te races Rottweiler

Kelyshe te races Rottweiler

Qender | Shkoder

B Shiten kelyshe rottweiler 100% race e paster me shkruani ne whatsapp nqs jeni te interesuar....

250 Euro

Shkoder
1,200 Euro  Kafshe e shpende Miniature Poodle

Miniature Poodle

Fresku/Linze | Tirane

B Importojme nga jashte qenusha te rraces mini poodle si dhe te gjitha rracat e tjera. e theksojme vetem rraca te pastra; te kontrolluara dhe te certifikuara te pajisur me pashaport mikrochip dhe 1-2 vaksina te kryera ne varesi te moshes. para se te merrni qenushin tuaj behet dhe nje kontroll i plote...

1,200 Euro

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim