merr jep lop e zez me viq 

 Online 35 lexues | 0 njoftime ne pritje

3,000 Leke Tregu Kafshe e shpende Shiten qen

Shiten qen

Kamez/Paskuqan | Tirane

B Shiten klysh ose qen te medhenj , rraca alabay, kangal, sharri ...

3,000 Leke

Tirane
100 Leke Tregu Kafshe e shpende Kelysh Pastor Gjerman Mix Per Adoptim

Kelysh Pastor Gjerman Mix Per Adoptim

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)

B Ky kelysh eshte 3 muajsh e gjysem dhe ka nje temperament te shkelqyer dhe lozonjar. per shkak te kushteve te limituara ai po jepet per adoptim. bashke me valsinat e bera, ai po pret familjen e tij. kushdo i interesuar qe ta adoptoje kete dashuri me shkruani ne whatsapp ose merrni ne tel. pagesa e sh...

100 Leke

Tirane
150 Euro Tregu Kafshe e shpende Minispic

Minispic

| Tirane (2.16 Km nga qendra)

B Minispic qen shtepie rrace e paster dhe shume te bukur te bardhe te degjushem ja vlen ta kesh ne shtepin ( oborr ) ...

150 Euro

Tirane
500 Leke Tregu Kafshe e shpende Mace per adoptim

Mace per adoptim

Sauk | Tirane

B Kerkohet nje shtepi per kete kotele...

500 Leke

Tirane
2,000 Leke Tregu Kafshe e shpende Qen leshator ..

Qen leshator ..

Currilat | Durres

B Qen leshator kelysh femna 1 muajsh.jane falas per shkak se do largohem nga ky vend dhe nuk ka kush ti mbaje jane falas...

2,000 Leke

Durres
400 Euro Tregu Kafshe e shpende Shesim qen

Shesim qen

Qender | Lezhe

B Shes qen i rraces presa canario . jane ne gjendje 4 kelysh 2 muajsh te kesaj rrace. jane shum te egjer per ruatje territori . cmimi eshte 400€ secili. per me shume mund te na kontaktoni ne kte numer tel 0694474444 . ndodhemi ne qytetin e lezhes . ...

400 Euro

Lezhe
1,000 Leke Tregu Kafshe e shpende Dhurohen kelyshet e qenit. Te rritur ne shtepi 3 jave.

Dhurohen kelyshet e qenit. Te rritur ne shtepi 3 jave.

| Tirane (3.18 Km nga qendra)

B Dhurohen kelyshe qeni meshkuj dhe femra,3 4 javesh. mamaja gjysem pitbull, rritur ne shtepi e vaksinuar. kelyshet jepen pa pagese per familjare dhe njerez te kujdesshem per kafshet....

1,000 Leke

Tirane
700 Euro Tregu Kafshe e shpende Super Oferte - Shes Akuarium te Madh

Super Oferte - Shes Akuarium te Madh

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Shes akuarium te madh per arsye mos perdorimi. permasat 115 cm i gjate, 70 cm i larte, 40 cm i gjere vetem akuriumi. shitet bashke me mobiljen ku ka te instaluar edhe pompen e madhe te vetpastrimit. permasat e mobiljes jane 115 cm i gjate, 70 cm i larte dhe 40 cm i gjere njesoj sa edhe akuariumi....

700 Euro

Tirane
20,000 Leke Tregu Kafshe e shpende Akita Japoneze ne shitje

Akita Japoneze ne shitje

Velipoje | Shkoder

B Shitet akita inu japoneze, per arsye shpernguljeje, 3.5 muajsh, mashkull me cmimin me te mire te mundshem. me te gjitha vaksinat e bera, i mbajtur ne shtepi, i lare rregullisht dhe i shendetshem. eshte shume i dashur me familjet, teper besnik, lozonjar dhe nuk ka naze ne ushqim....

20,000 Leke

Shkoder
200 Euro Tregu Kafshe e shpende Qenusha

Qenusha

Kucove | Berati

B Shiten 4 qenusha (2 meshkuj & 2 femra) rraca mini spitz me cmim 200€ secili. qenushat jane nga 1 muajsh dhe gezojne shendet te plote. ...

200 Euro

Berati
125 Euro Tregu Kafshe e shpende qen Chihuahua

qen Chihuahua

| Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Ne kemi dy puppies bukur, puppies tona jane ngritur ne shtepi se bashku me femijet tane dhe ata tashme jane vaksinuar. na kontaktoni per me shume informacion dhe fotografi. ...

125 Euro

Tirane
70,000 Leke Tregu Kafshe e shpende Shes Blete

Shes Blete

Laprake | Tirane

B Shes blete, 5 koshere. mbreteresha 1 vjecare. shiten per arsye emigrimi. jane te fuqishme dhe te pastra nga varratoza ...

70,000 Leke

Tirane
100 Euro Tregu Kafshe e shpende Qen dalmat

Qen dalmat

Qender | Durres

B Qen dalmat i vaksinuar dhe i trajnuar i dashur me femijet ...

100 Euro

Durres
1,200 Euro Tregu Kafshe e shpende Pomerian

Pomerian

Fresku/Linze | Tirane

B Te fundit pa rezervuar.. white&cream pomerian on sale best price😍 best quality🏆female size teacup estimated wight 2.5kg ➡️extreme short nose&legs and doll face 🐻 ➡️full luxury double coat ➡️pashaport,mikrochip,pedigre fci 🏆 ➡️per me shume📲069 308 9714...

1,200 Euro

Tirane
70 Euro Tregu Kafshe e shpende Shes qen 70€

Shes qen 70€

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.34 Km nga qendra)

B Shes qenushe. e vaksinuar. cmimi i diskutueshem. rraca italiane ...

70 Euro

Tirane
50 Euro Tregu Kafshe e shpende Shes qen

Shes qen

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.35 Km nga qendra)

B Shes 3 kelysha (qen) rraca spitz ngjyre e bardhe (meshkuj) te intersuarit jan te mirpritur te kontaktoj ...

50 Euro

Tirane
50 Euro Tregu Kafshe e shpende Pitbull

Pitbull

Zone Periferike | Lezhe

B Pitbull ne shitje mashkull... femra e kuqe 1 muajsh rrac epaster okazion vetem whats upppp...

50 Euro

Lezhe
250 Euro Tregu Kafshe e shpende Këlyshë Rottweiler 12 javë të vjetër për Adoption.whatsaap mua: +639232316532

Këlyshë Rottweiler 12 javë të vjetër për Adoption.whatsaap mua:

Kucove | Berati

B Këlyshë rottweiler 12 javë të vjetër për adoption.whatsaap mua: +639232316532 këlyshat e rottweiler 12 javë të vjetra gati për birësim. këlyshët janë rritur në një ambient shumë të qetë dhe janë mësuar me fëmijët. i ngritur me shumë dashuri dhe vëmendje. email kontakti: el...

250 Euro

Berati
200 Euro Tregu Kafshe e shpende Chihuahua & miniature pinscher

Chihuahua & miniature pinscher

Zone Periferike | Kruje

B Miniature pinscher rrace e paster e ardhur nga hollanda chihuahua rrace e paster e ardhur nga italia. ...

200 Euro

Kruje
0 Leke Tregu Kafshe e shpende Qen per adoptim

Qen per adoptim

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.15 Km nga qendra)

B Kerkoj nje person per te adoptuar nje qen labrador ngjyre gold.eshte rreth 2 vjec , shume i zgjuar dhe i pajisur me certifikate.i vaksinuar totalisht dhe ne gjendje shume te mire shendetesore.eshte shume i afrueshem dhe i shkathet.arsyeja se perse kerkoj ta adoptoj eshte sepse me duhet te largohem.t...

0 Leke

Tirane
450 Euro Tregu Kafshe e shpende Chow chow

Chow chow

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.64 Km nga qendra)

B Shitet chow chow rrac e paster , femer 2 muajshe. e vaksinuar...

450 Euro

Tirane
750 Euro Tregu Kafshe e shpende Ne shitje per cdo dashamires te kafsheve .

Ne shitje per cdo dashamires te kafsheve .

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.58 Km nga qendra)

B Shesim nje qen te rraces chow-chow . eshte mbi 6 muajsh ,teper i qete ,i mesuar te konsumoje gjithcka . jo domosdoshmerisht i mesuar per te dale shetitje çdo dite ,pssi pjesen me te madhe te dites qendron vetem .. me rregullat dhe higjenen eshte mesuar shume lehte . ...

750 Euro

Tirane
30,000 Leke Tregu Kafshe e shpende Ne shitje kotele persiane ekzotike te mbajtura ne shtepi

Ne shitje kotele persiane ekzotike te mbajtura ne shtepi

Fresku/Linze | Tirane

B Ne shitje kotele persiane ekzotike rrac e paster qimegjate,te mbajtura ne shtepi ne kushte shume te mira dhe te trajnuara per nevojat, per me shume na tel 0692324182...

30,000 Leke

Tirane
5,000 Leke Tregu Kafshe e shpende shiten mace race me cmim okazion

shiten mace race me cmim okazion

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (0.91 Km nga qendra)

B Shiten 3 kelysh maje 5-javeshe race persiane. macet jane shum te bukura, njera eshte femer 2 tjerat jane meshkuj.shiten me cmim okazion thjeshte per te mbuluar shpenzimet e ushqimit dhe te trajtimit. na kontaktoni do mbeteni shume te kenaqur...

5,000 Leke

Tirane
10,000 Leke Tregu Kafshe e shpende Pastor malinois belg

Pastor malinois belg

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Dhurohet qen pastor malinois belg femer rrace e e paster the gjitha kontrollet dhe vaksinat e bera ska kush the kujdeset flm...

10,000 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim