qenhaskineshitje  378 Njoftime

 Online 54 lexues | 1 njoftime ne pritje

70,000 Leke Tregu Kafshe e shpende Shes Blete

Shes Blete

Laprake | Tirane

B Shes blete, 5 koshere. mbreteresha 1 vjecare. shiten per arsye emigrimi. jane te fuqishme dhe te pastra nga varratoza ...

70,000 Leke

Tirane
10,000 Leke Tregu Kafshe e shpende Kope me dhi

Kope me dhi

Zone Periferike | Vlore

B Shes kope me dhi 250 kok te vaksinuara te regjistruara me qumezht e pjellore kush esht i interesuar te me komunikoje ,,,arsyeja emigrimi,,,,,...

10,000 Leke

Vlore
80 Euro Tregu Kafshe e shpende Qen leshator

Qen leshator

Qender | Durres

B Cmimi falas.dhurohet ky qen...

80 Euro

Durres
50 Euro Tregu Kafshe e shpende Pitbull

Pitbull

Zone Periferike | Lezhe

B Pitbull ne shitje mashkull... femra e kuqe 1 muajsh rrac epaster okazion vetem whats upppp...

50 Euro

Lezhe
250 Euro Tregu Kafshe e shpende Shesim dele te rraces gjermane

Shesim dele te rraces gjermane

Zone Periferike | Durres

B Rendimente maksimale ne qumesht dhe qingja...

250 Euro

Durres
50 Euro Tregu Kafshe e shpende Shes qen

Shes qen

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.35 Km nga qendra)

B Shes 3 kelysha (qen) rraca spitz ngjyre e bardhe (meshkuj) te intersuarit jan te mirpritur te kontaktoj ...

50 Euro

Tirane
50 Euro Tregu Kafshe e shpende Shiten kelysh te vegjel.

Shiten kelysh te vegjel.

Vasil Shanto | Tirane (2.11 Km nga qendra)

B Rraca pekimez ngjura njeri eshte i zi njeri bezhe dhe njeri bezhe me te bardhe dy jane femra nje eshte mashkull...

50 Euro

Tirane
30 Euro Tregu Kafshe e shpende Shitet kelyshi

Shitet kelyshi

| Elbasan

B Kelyshi eshte 2 muajsh dhe eshte nga nje nene pekineze dhe baba rrace relativisht e vogel. eshte kelysh i cili mund ti interesoje njerezve qe i duan per ti bere shoqeri. eshte shume i dashur dhe lozonjar....

30 Euro

Elbasan
100 Leke Tregu Kafshe e shpende Kelysh Pastor Gjerman Mix Per Adoptim

Kelysh Pastor Gjerman Mix Per Adoptim

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)

B Ky kelysh eshte 3 muajsh e gjysem dhe ka nje temperament te shkelqyer dhe lozonjar. per shkak te kushteve te limituara ai po jepet per adoptim. bashke me valsinat e bera, ai po pret familjen e tij. kushdo i interesuar qe ta adoptoje kete dashuri me shkruani ne whatsapp ose merrni ne tel. pagesa e sh...

100 Leke

Tirane
150 Euro Tregu Kafshe e shpende Kafshe shtepiake

Kafshe shtepiake

Kucove | Berati

B Shitet nje qenush i rraces spitz, gjinia femer, mosha 1 muajsh. gezon shendet te plote. cmimi 150€. kush eshte i interesuar te kontaktoje ne nr. 0692715921...

150 Euro

Berati
125 Euro Tregu Kafshe e shpende qen Chihuahua

qen Chihuahua

| Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Ne kemi dy puppies bukur, puppies tona jane ngritur ne shtepi se bashku me femijet tane dhe ata tashme jane vaksinuar. na kontaktoni per me shume informacion dhe fotografi. ...

125 Euro

Tirane
3,000 Leke Tregu Kafshe e shpende Shiten qen

Shiten qen

Kamez/Paskuqan | Tirane

B Shiten klysh ose qen te medhenj , rraca alabay, kangal, sharri ...

3,000 Leke

Tirane
500 Leke Tregu Kafshe e shpende Kotele per adoptim

Kotele per adoptim

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (3.05 Km nga qendra)

B Dhuroj keto dy kotele per adoptim...

500 Leke

Tirane
12,000 Leke Tregu Kafshe e shpende Qen Laborador

Qen Laborador

Brryli | Tirane (2.42 Km nga qendra)

B Shitet qen laborador 2 muajsh e gjysem vetem femra , i pajisur me libreze me vaksinen e pare edhe me vaksinen ndaj paraziteve ...

12,000 Leke

Tirane
150 Euro Tregu Kafshe e shpende Mini Spitz

Mini Spitz

| Tirane (2.72 Km nga qendra)

B Mini spitz akoma pa vajtur 2 muajsh,,race 100% e paster ,,i pajisur me librez dhe me te gjitha vulat dhe vaksinat perkatese nga vetereneri….0684894491...

150 Euro

Tirane
20,000 Leke Tregu Kafshe e shpende Golden retriver

Golden retriver

| Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Shes golden retriver, femer, 2 muajshe , vaksina e pare e bere...

20,000 Leke

Tirane
300 Euro Tregu Kafshe e shpende Shitet qen Poodle

Shitet qen Poodle

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Qen poodle 3 muajsh. i shendetshem dhe lozanjar. i jan bere vaksinat....

300 Euro

Tirane
250 Euro Tregu Kafshe e shpende Shesh golden retriever 8 muajsh

Shesh golden retriever 8 muajsh

| Tirane (3.73 Km nga qendra)

B Shes qenushin e quajtur spaik.ai eshte 8 muajsh dhe i ka te gjitha vaksinat e bera.i bejme trajtim mujor per larjen,krehjen,parfumosjen,pastrimin e vesheve dhe syve,prerejn e thonjeve.po e shes per arsye studimi jashte.eshte nje qenush i zgjuar dhe i dashur.eshte rraca golden retriever rraca e 2 me ...

250 Euro

Tirane
100 Euro Tregu Kafshe e shpende Kelysh Poodle

Kelysh Poodle

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (4.69 Km nga qendra)

B Shiten 4 kelysh poodle. 2 te bardhat jane femra dhe 2 te zinjte meshkuj. jane 1 muajsh e gjysem...

100 Euro

Tirane
100 Euro Tregu Kafshe e shpende pitbull

pitbull

| Tirane (2.24 Km nga qendra)

B Kelysh pitbull ngjyra te ndryshme rrace e paster ...

100 Euro

Tirane
300 Euro Tregu Kafshe e shpende Golden Retriver ne Shitje

Golden Retriver ne Shitje

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.86 Km nga qendra)

B Shitet golden retriver, 1.5 muajsh ( mashkull). i vaksinuar dhe ne gjendje shume te shendetshme. kontakt: 0672023111...

300 Euro

Tirane
100 Euro Tregu Kafshe e shpende Yorkshire Terrier

Yorkshire Terrier

| Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Mashkull te bukur dhe puppies femra per shitje. puppies tona jane te vaksinuar dhe te vet kontrolluar. ata jane ngritur ne shtepi se bashku me femijet tane dhe jane shume miqesore dhe te gjalle me kafshet e tjera ne shtepi dhe femijet. na kontaktoni per me shume informacion dhe fotografi ...

100 Euro

Tirane
250 Euro Tregu Kafshe e shpende Pitbull blue nose

Pitbull blue nose

Qender | Tropoje

B Numri i telit whats app viber +38345312438 gjindemi ne gjakovë kosovë. rraca e paster - amerikan....

250 Euro

Tropoje
150 Euro Tregu Kafshe e shpende Spitz

Spitz

Kamez/Paskuqan | Tirane

B Shiten 3 spitz, meshkuj, 35 ditesh ...

150 Euro

Tirane
50 Euro Tregu Kafshe e shpende shitje qenesh te rracave te ndryshme

shitje qenesh te rracave te ndryshme

| Vlore

B Shitje qenesh te rracave te ndryshme pitbull, stani, sharri pa qime pitbull red nose ...

50 Euro

Vlore

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim