shit blerje te kafshve shtepijake  351 njoftime

 Online 19 lexues | 0 njoftime ne pritje

200 Euro Tregu Kafshe e shpende KA HUMBUR QENI NE FOTO

KA HUMBUR QENI NE FOTO

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.45 Km nga qendra)

B Ju lutem me ndihmoni!!!! ka humbur me date 21 mars ne oren 13:00 ne zonen e liqenit te thate ky qenushi. jemi shume te shqeteshuar familjarisht dhe femijet vazhdimisht qajne, pasi jane shume te lidhur me te. emri i tij eshte reksi dhe eshte i pajisur me chip. gjithashtu ka pasur dhe truporen e tij ...

200 Euro

Tirane
140,000 Leke Tregu Kafshe e shpende Shiten dhi

Shiten dhi

Zone Periferike | Elbasan

B Shiten 80 krere dhi vendi me gjithe keca cel: 0683911990...

140,000 Leke

Elbasan
0 Leke Tregu Kafshe e shpende Qen per adoptim

Qen per adoptim

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.15 Km nga qendra)

B Kerkoj nje person per te adoptuar nje qen labrador ngjyre gold.eshte rreth 2 vjec , shume i zgjuar dhe i pajisur me certifikate.i vaksinuar totalisht dhe ne gjendje shume te mire shendetesore.eshte shume i afrueshem dhe i shkathet.arsyeja se perse kerkoj ta adoptoj eshte sepse me duhet te largohem.t...

0 Leke

Tirane
70,000 Leke Tregu Kafshe e shpende Shes Blete

Shes Blete

Laprake | Tirane

B Shes blete, 5 koshere. mbreteresha 1 vjecare. shiten per arsye emigrimi. jane te fuqishme dhe te pastra nga varratoza ...

70,000 Leke

Tirane
600 Euro Tregu Kafshe e shpende Shes nje qen pitbull terrier 6 muajsh

Shes nje qen pitbull terrier 6 muajsh

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (0.08 Km nga qendra)

B Shes nje qen pitbull terrier 6 muajsh me vaksina te bera me vesh te prer gjinija mashkull ...

600 Euro

Tirane
50 Euro Tregu Kafshe e shpende Kelysh sharri me shitje

Kelysh sharri me shitje

Qender | Lushnje

B Kelysh sharri ne shitje cmimi i diskutueshem ...

50 Euro

Lushnje
17,000 Leke Tregu Kafshe e shpende Shes bageti race, 10 krere

Shes bageti race, 10 krere

Zone Periferike | Puke

B Shes bageti race, 10 krere jane dhi race franceze, shum te begatshme, si ne qumesht ashtu dhe ne keca qumshtin e mbajn gjith vitin, (un per vete 2 muaj nk i kam mjel sepse kishin kecat e vegjel) cmimi i diskutueshem, sepse dua ti heq deri ne vjeshte numer kontakti +355698486487...

17,000 Leke

Puke
120 Euro Tregu Kafshe e shpende Dele ne shitje

Dele ne shitje

Qender | Skrapar

B Shite pr arsyje emigrim...

120 Euro

Skrapar
700 Leke Tregu Kafshe e shpende Lepura ne shitje,cmimet variojnë sipas moshes(700 deri ne 2500)rrace angleze dhe greke

Lepura ne shitje,cmimet variojnë sipas moshes(700 deri ne 2500)rrace

Qender | Durres

B Shesim lepura nga mosha 1 muajshe deri ne 1 vjec,shesim gjithashtu edhe femra barse(shtatzane).per me shume informacion na kontaktoni ne nr.069 38 92 995.mund te bejme edhe ulje cmimi ! ...

700 Leke

Durres
1,000 Euro Tregu Kafshe e shpende Kerkoj nje qen te mire ..

Kerkoj nje qen te mire ..

Zone Periferike | Elbasan

B Jam tip qe me pelqejne kafshet dhe kerkoj nje qen te mire ..cdokush qe ka nje qen te mire por te jete kelysh se dua ta mesoj ashtu si dua une .. ju lutem me kontaktoni ..dhe ju detyrohem ne nje shperblim jo dhe te math por i arsyshem ......

1,000 Euro

Elbasan
85,000 Leke Tregu Kafshe e shpende Shiten Lope Vendi

Shiten Lope Vendi

Zone Periferike | Permet

B Shesim lope vendi. lopa shitet bashke me vic. te matrikulluara dhe te vaksinuara. tek ose tufe. 0697359619...

85,000 Leke

Permet
150 Euro Tregu Kafshe e shpende Maçok Persian

Maçok Persian

Zone Periferike | Korce

B Shitet macok persian per arsye emigrimi ,, eshte 2 vjec, shume i kuptueshem dhe i dashur , i pa kastruar , kerkohet familje e pergjegjshme !! cmimi i diskutueshem ...

150 Euro

Korce
500 Euro Tregu Kafshe e shpende Kelyshe Kangal Malakli

Kelyshe Kangal Malakli

Qender | Korce

B Shiten kelyshe malakli turk te pajisur me pashaporte. race shume e forte dhe besnike. mashkulli eshte mbi 90 kg dhe femra mbi 70kg. per me shume foto dhe info mund te kontaktojme ne cel. ose te vini ti shihni nga afer....

500 Euro

Korce
12,000 Leke Tregu Kafshe e shpende Qen Laborador

Qen Laborador

Brryli | Tirane (2.42 Km nga qendra)

B Shitet qen laborador 2 muajsh e gjysem vetem femra , i pajisur me libreze me vaksinen e pare edhe me vaksinen ndaj paraziteve ...

12,000 Leke

Tirane
150 Euro Tregu Kafshe e shpende Qen labrador i zi rrace e paster

Qen labrador i zi rrace e paster

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.47 Km nga qendra)

B Shitet qen labrador rrac e paster ngjyre i zi i pajisur me certifikat pedigree (per vertetimin e rraces q esht 100%e pastwr ) ardhur nga serbia.2 muajsh e gjysem cmimi 150€ i diskutueshem ...

150 Euro

Tirane
10,000 Leke Tregu Kafshe e shpende Shes qen husky per arsye migrimi.

Shes qen husky per arsye migrimi.

| Tirane (13.48 Km nga qendra)

B Haski gjinia: mashkull mosha: 1vjec e 2 muaj. me vaksina te bera deri para nje jave kerkohet qe personi i cili interesohet te kujdeset per te ....

10,000 Leke

Tirane
100 Leke Tregu Kafshe e shpende Jepet per adoptim FALAS

Jepet per adoptim FALAS

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.89 Km nga qendra)

B Jepet per adoptim falas : me quajne floupi, jam 8 vjeç, qen 100% i reces west highland white terrier, shkurt westi (çertifikate e reces leshuar ne france dhe pashaporte internacionale). per arsye personale, te zotet e mi nuk mund te me mbajne me, keshtu qe keroj nje familje te re per nje jet...

100 Leke

Tirane
7,000 Leke Tregu Kafshe e shpende Shitje bagetish

Shitje bagetish

Zone Periferike | Vlore

B Shiten 50 dhen te gjitha te reja,dhe me te shumtat bejne nga 2 sheleg,...

7,000 Leke

Vlore
10,000 Leke Tregu Kafshe e shpende Shiten Dy Pula i gjel rrace e vecante

Shiten Dy Pula i gjel rrace e vecante

Zone Periferike | Durres

B Shiten dy pula i gjel rrace e vecante per me shume kontaktoni ... 0695169988 ... mariusi ......

10,000 Leke

Durres
120 Euro Tregu Kafshe e shpende kelysh  per shitje

kelysh per shitje

| Tirane (2.54 Km nga qendra)

B Kelyshet nuk ja rac e paster jan te perzier me rrac minispice kan lindur me 23.09.2016 tan bojn 2 muash nga 4 shiten vetem 2 prj tyre kush esht i interesuar te telefonoj ne 0697398803 ose te dergoj e mail eri.picorri@yahoo.com cmimi esht i diskutushem...

120 Euro

Tirane
7,500 Leke Tregu Kafshe e shpende Shes 100 dhi

Shes 100 dhi

Zone Periferike | Peshkopi

B Shitet 100 dhi ne burrel vendi edhe alpine te pastra.pa.asnje lloj semundje per me.shum.info.telefononi...

7,500 Leke

Peshkopi
50 Euro Tregu Kafshe e shpende Blej qen sharri

Blej qen sharri

| Tirane (0.59 Km nga qendra)

B Dua te blej nje klysh sharri deri ne 50 € te interesuarit te kontaktojn 0695459844...

50 Euro

Tirane
50 Euro Tregu Kafshe e shpende Shitet nje mace afersisht 2 vjece . Mace e vaksinuar dhe shume e paster.  Eshte edhe shume e urte .

Shitet nje mace afersisht 2 vjece . Mace e vaksinuar dhe shume e paste

Kucove | Berati

B Eshte afersisht 3 kg . nuk ben rremuje neper shtepi . te degjon. emrin e ka pisika...

50 Euro

Berati
18,000 Leke Tregu Kafshe e shpende kelyshe malteze

kelyshe malteze

Qender | Lushnje

B Kelyshe malteze 2 muajsh. 1 vaksine e bere. meshkuj dhe femra...

18,000 Leke

Lushnje
350 Euro Tregu Kafshe e shpende Dhi rraca Franceze

Dhi rraca Franceze

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (2.51 Km nga qendra)

B Shes dhi rraca franceze ...

350 Euro

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas