aparat ne shitje per zbulim floriri 

 Online 19 lexues | 2 njoftime ne pritje

25,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Iphone 7

Iphone 7

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane

B Telefon iphone 7 (32 gb) i perdorur ne gjendje shume te mire....

25,000 Leke

Tirane
649 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Acer Aspire R13 Core i7 ( i Ri )

Acer Aspire R13 Core i7 ( i Ri )

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Oferte nga planet computers 🔶 acer aspire r13 (i ri) 🔶 🔷 laptop i konvertueshem ne tablet 🔷 ekran 13.3" fhd 1280p touchscreen 🔷 cpu: intel core i7-5500u up to 3.00 ghz 🔷 ram: 8 gb memory 🔷 ssd: 250 gb 🔷 gpu: intel® hd graphics 5500 cmimi: 649 € per me shume ko...

649 Euro

Tirane
36,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike 🌟iPHONE 7 Plus 32GB - PAGUAJ ME KESTE -NEW 🌟

🌟iPHONE 7 Plus 32GB - PAGUAJ ME KESTE -NEW 🌟

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B 🤳iphone 7+ 32gb (new)🤳 ➖ 36.000 all ✔garancia 6 muaj 🎁xham , cover , karikues dhurate ! 🎖️🎖️super super cmime🎖️🎖️ ❗merre me keste vetem me karte id❗ ❗ 🚛bejme transport ne gjithe shqiperine🚛 🛡️garancia 6 muaj 🏠 -adresa k...

36,000 Leke

Tirane
11,900 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike  HP EliteDesk 705 G1

HP EliteDesk 705 G1

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.26 Km nga qendra)

B Oferte festive nga planet computers, i pershtatshem per shtepi / zyra, hp elitedesk 705 g1 cpu: amd quad core a8-pro-7600b up to 3.70 ghz ram: 8 gb ddr3 memory hdd: 500 gb sata gpu: radeon r7 series 4gb cmimi: 11.900 leke per me shume kontaktoni ne : 0684019189 / 0689032925 mund...

11,900 Leke

Tirane
28,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Televizor 40 inch HYUNDAI smart me dvb-t2

Televizor 40 inch HYUNDAI smart me dvb-t2

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shes televizor hyundai 40 inch full hd eshte smart tv me wireless ka versjon android te fundit 8.0 instalon cdo lloj aplikacjoni me wireless mirroring per telefon ka 8gb memorje me dekoder dvb-t2 te integruar nuk ka nevoje per aparat shtese eshte pothuajse i ri me garanci akoma nga dyqani ku...

28,000 Leke

Tirane
779 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Lenovo Ideapad 320 Brand New

Lenovo Ideapad 320 Brand New

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Oferte nga planet computers! lenovo ideapad 320 brand new ekran 15.6" fhd 1920 x 1080 cpu: intel core i7-8550u up to 4.00 ghz ram: 8 gb ddr4 memory ssd: 250 gb sata gpu: nvidia mx 150 2 gb cmimi: 779 € per me shume kontaktoni ne : 0684019189 / 0689032925 mundesi blerje me ...

779 Euro

Tirane
799 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Super Oferte Lenovo S30 Workstation Octa Core

Super Oferte Lenovo S30 Workstation Octa Core

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Super oferte workstation lenovo s30 octa core cpu: intel xeon e5-2690 2.90-3.80 ghz ram: 16 gb ddr3 memory ssd: 120 gb sata hdd: 1 tb sata 7200 rpm gpu: nvidia quadro k4200 4gb mundesi blerje me karte identiteti shitje me karte bkt prima ( 0% interes) cmimi: 799 euro per me ...

799 Euro

Tirane
389 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike HP COMPAQ CQ58 (i Ri)

HP COMPAQ CQ58 (i Ri)

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Oferte nga planet computers hp compaq cq58 (i ri) ekran 15.6" hd 720p cpu: intel core i5-3230m 2.60 ghz ram: 8 gb ddr3 memory hdd: 500 gb gpu: intel hd graphics cmimi: 389 € per me shume kontaktoni ne : 0684019189 / 0689032925 mundesi blerje me karte identiteti shitje me k...

389 Euro

Tirane
349 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Fujitsu Lifebook E756

Fujitsu Lifebook E756

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Oferte fujitsu lifebook e756 ekran 15.6" fhd 1920 x 1280 cpu: intel core i7-6500u 2.50 ghz ram: 8 gb ddr3 memory ssd: 250 gb sata gpu: intel hd graphics dhurate cante laptopi cmimi: 349 € per me shume kontaktoni ne : 0684019189 / 0689032925 mundesi blerje me karte identiteti s...

349 Euro

Tirane
79,900 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Point of Sale Pos per Markele Restorante dhe pika shitje te ndryshme

Point of Sale Pos per Markele Restorante dhe pika shitje te ndryshme

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Oferte nga planet computers, pos all in one i pershtatshem per markete / bar restorante dhe pika shitje te ndryshme. com01103 pos (point of sale) ekran 15" touchscreen cpu: intel core i3-3217u ram: 4 gb ddr4 memory ssd: 64 gb sata gpu: intel hd graphics cmimi: 79.900 lek per me sh...

79,900 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim