cante laptopi hp 

 Online 36 lexues | 1 njoftime ne pritje

150 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Okazion shitet iphone 6

Okazion shitet iphone 6

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shitet iphone 6 128 gb ne super gjendje te mire. 150 euro ne super gjendje...

150 Euro

Tirane
110 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike TV Toshiba 52

TV Toshiba 52

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (0.78 Km nga qendra)

B Shes tv toshiba 52 polsh. ne gjendje te shkelqyer dhe ngjyra te qarta dhe mjaft relaksuese ...

110 Euro

Tirane
10,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Tv ne shitje

Tv ne shitje

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (5.04 Km nga qendra)

B Tv ne shitje plazma led lcd 32"40"42"48"50"tv shiten me garanci cmimet varjojn nga 100deri ne 300 per shumic diskutohet cmimi...

10,000 Leke

Tirane
250 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike   PlayStation 4 Slim (1TB) 500 GB For Sale

PlayStation 4 Slim (1TB) 500 GB For Sale

Zone Periferike | Lushnje

B playstation 4 slim (1tb) - ps4 game console w/ controller - jet black new brand-new, unused, unopened, undamaged item in its original packaging product name: playstation 4 brand: sony hard drive capacity: 1tb color: black mpn: cuh-2215b model: playstation 4 slim email.... mac.elec...

250 Euro

Lushnje
1,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Kamera Sigurie 1000 lek copa

Kamera Sigurie 1000 lek copa

Tjeter zone | Tirane

B Shesim kamera dom in door dhe kamera te jashtme out door me cmimin 1000 lek copa .sasi e limituar.kemi dhe paisje te tjera si kembe,baluna etj.per cdo insformacion kontaktoni ne numrin 0672003892 qe tju nism fotot ne whats app ose viber....

1,000 Leke

Tirane
110 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike  ✅ CANON PRINTER/SKANER/FOTOKOPJE - 110 EU

✅ CANON PRINTER/SKANER/FOTOKOPJE - 110 EU

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B 🏆🏆 super oferta printer i ri🏆🏆 canon mg5750 printer/skaner/fotokopje - 110 eu 🎖️🎖️super super cmime🎖️🎖️ ❗merre me keste vetem me karte id❗ ❗ 🚛bejme transport ne gjithe shqiperine🚛 🛡️garancia 6 muaj 🏠 -adresa komuna e parisit , ngjitur me ka...

110 Euro

Tirane
72,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike  ❗MERRE ME KESTE VETEM ME KARTE ID❗ ❗ IPHONE X OKAZION

❗MERRE ME KESTE VETEM ME KARTE ID❗ ❗ IPHONE X OKAZION

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B 🤳iphone x 64gb🤳 ➖ 72.000 leke ✔garancia 6 muaj 🎁xham , cover , karikues dhurate ! 🎖️🎖️super super cmime🎖️🎖️ ❗merre me keste vetem me karte id❗ ❗ 🚛bejme transport ne gjithe shqiperine🚛 🛡️garancia 6 muaj 🏠 -adresa komuna e pa...

72,000 Leke

Tirane
65,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike ❗MERRE ME KESTE VETEM ME KARTE ID❗ ❗

❗MERRE ME KESTE VETEM ME KARTE ID❗ ❗

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B 🤳samsung s10 plus 🤳 ➖ 64.900 leke (7.100 leke / 12 muaj ) ✔garancia 6 muaj 🎁xham , cover , karikues dhurate ! 🎖️🎖️super super cmime🎖️🎖️ ❗merre me keste vetem me karte id❗ ❗ 🚛bejme transport ne gjithe shqiperine🚛 🛡️garancia 6 muaj ...

65,000 Leke

Tirane
1,400 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Kufjo me Bluetooth

Kufjo me Bluetooth

Fresku/Linze | Tirane

B ** okazion ** shiten kufjo me bluetoth origjinale te ardhura nga gjermania cmimi 10 euro i pa diskutueshem punojne per te gjitha llojet e smartphone me bluetooth. call 068 54 34 762 ose whats app...

1,400 Leke

Tirane
40 Dollar Tregu Kompjutera dhe Elektronike Kamera Sekrete te fshehta spiune pergjimi pajisje pergjuese

Kamera Sekrete te fshehta spiune pergjimi pajisje pergjuese

Brryli | Tirane (1.34 Km nga qendra)

B Pajisje te ndryshme pergjimi te fshehta sekrete, kamera sekrete programe te kontrollimit te telefonit. pajisje audio me modelet e fundit mikrofone hd - pajisje filmimi video/audio me kamer hd + shikimi nepemjet wifi - aromatizues ambjenti me kamer te fshehte - ore murale me kamer te fshehte ...

40 Dollar

Tirane
16,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike 🤳SAMSUNG GALAXY A10 🤳

🤳SAMSUNG GALAXY A10 🤳

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B 🤳samsung galaxy a10 🤳 ➖ 16.000 leke ✔garanci 12 muaj 🎁xham,cover , karikus dhurate! 🚗transport kudo jeni! 📞067 56 15 500 🚦telefona usa-xhoni 🛒komuna e parisit , ngjitur me kafe oslon , tirane. mundesi pagese me keste te uleta mujore vetem me id card 3h...

16,000 Leke

Tirane
10,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike SAMSUNG GALAXY S6 EDGE

SAMSUNG GALAXY S6 EDGE

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shitet samsung galaxy s6 edge . ne gjendje pune vetem xhamin e ka me gervishje por mund te nderrohet ....

10,000 Leke

Tirane
50 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shitet Iphone 5S

Shitet Iphone 5S

Qender | Durres

B Shitet iphone 5s 16 gb ne gjendje shume te mire cmimi 50 euro...

50 Euro

Durres
23,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Playstation 4 Okazion

Playstation 4 Okazion

Qender | Durres

B playstation4 me 1 leve dje 2 lojra gta5 dhe uncharted4. shitet per arsye mos perdorimi esht bler i ri tek neptun durres...

23,000 Leke

Durres
4,500 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shiten 6 playstation plus 6 Tv

Shiten 6 playstation plus 6 Tv

Qender | Fier

B Shiten 6 playstation .. 5 play 4 ... 1 play 3-shi ... bashke me 6 televizor 42^ ...

4,500 Euro

Fier
100 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Ekrane per celulare

Ekrane per celulare

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.93 Km nga qendra)

B Ekrane te rinj per iphone 5,iphone 5s,iphone 5c,iphone 6,iphone 6s,iphone 6s+,iphone 6+,iphone 7,iphone 7+,iphone 8,iphone 8+,samsung s3,s4,s4 mini,s5,s6,s6 edge,s7,s7 edge, j1,j2,j3,j5,j7,core prime, grand neo,core plus, lg g2,lg g3,lg g4,lg g5,nexus 4,x power, xiaomi red mi 2,red mi 3,red mi 4a,re...

100 Leke

Tirane
750 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Okazion Iphone Xs Max

Okazion Iphone Xs Max

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane

B Iphone xs max ne gjendje shume te mire i perdorur vetem 8 muaj. te interesuarit te kontaktojne ne nr cel : +355682000871...

750 Euro

Tirane
13,900 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike -Super Cmime , Mundesi Pagese Me Keste

-Super Cmime , Mundesi Pagese Me Keste

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B 📲iphone 6 16gb - 13.900 leke 📲iphone 6s 64gb - 16.900 leke 📲iphone 7 32gb - 29.900 leke 📲iphone 8 64gb - 43.900 leke - 💳mundesi pagese me keste ✅garancia 6 muaj 🚗transport kudo jeni! 📞067 56 15 500 🚦telefona usa-xhoni 🛒komuna e parisit , ngjitur me kafe oslon ...

13,900 Leke

Tirane
2,000 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shes Super Kompjuter + Monitor ( Fjala e Fundit e Teknologjise ) Vit Prodhim 2018-2019

Shes Super Kompjuter + Monitor ( Fjala e Fundit e Teknologjise ) Vit P

Fresku/Linze | Tirane

B Shes super kompjuter + monitor ( fjala e fundit e teknologjise ) vit prodhim 2018-2019 parametrat: motherboard: asus tuf pro gaming z370 ( https://www.asus.com/motherboards/tuf-z370-pro-gaming/ ) usb ports 3.1 shiko linkun per detaje cpu: intel core i7-9700k up to @5.2 ghz gjenerata e 9 e...

2,000 Euro

Tirane
10,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shiten telfona origjinal

Shiten telfona origjinal

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shiten tefona origjinal me cmim te mir dhe veshje origjinale per cdo informacion na kontakoni ne facebook dhe instagram ...

10,000 Leke

Tirane
1,100 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Komjuter per diagnoz makinash LAUNCH

Komjuter per diagnoz makinash LAUNCH

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane

B Kompjutri esht perdorur vetem 3 muaj viti 2018 dhe me update te vitit 2019...

1,100 Euro

Tirane
140 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Okazion. Kamer e fsheht, Spy camera Monitorim nga celulari

Okazion. Kamer e fsheht, Spy camera Monitorim nga celulari

Fresku/Linze | Tirane

B Okazion: malli i ri ne kuti i ardhur nga anglia. i pa perdorur shitet seti komplet hd digital video recorder (500 giga harddisk) 4 kanale, me internet, monitorim nga telefoni/kompjuteri 24*7 + 15 meter kabell 3ne1(video/audio/current/ ) + spy hd camer +ir(infrared) kamer e fshete e pershatshme...

140 Euro

Tirane
28,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike APPLE WATCH ME SUPER CMIME - NEWW

APPLE WATCH ME SUPER CMIME - NEWW

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Apple watch seria 3 38mm - 28.000 leke apple watch seria 3 42mm -32.000 leke apple watch seria 4 40mm -42.000 leke apple watch seria 4 44mm -44.000 leke te gjitha orat jane te reja ne kuti garancia 6 muaj transporti kudo 0675615500...

28,000 Leke

Tirane
1,500 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike NIKON D850 FX Format Digital SLR 45.7 MP Camera

NIKON D850 FX Format Digital SLR 45.7 MP Camera

Zone Periferike | Kukes

B Kamera e mëposhtme nuk është ndezur kurrë dhe vjen me një bateri dhe ngarkues baterie që nuk janë përdorur asnjëherë. aksesorët e përfshirë me kamera janë: klipi kabllor hdmi / usb, kabllo usb uc-e22 dhe rrip an-dc18 ende në paketim. na kontaktoni tani. nëse jeni të interesuar os...

1,500 Euro

Kukes
300 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shitje Laptop Lenovo i7 1teraByte

Shitje Laptop Lenovo i7 1teraByte

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane

B Laptop lenovo z.70 intelcore i7 @2.40ghz ram 16gb, memory 1 tera byte brenda garancise. ne gjendje pothuajse te paperdorur....

300 Euro

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim