cel ne shitje tirane 

 Online 5 lexues | 1 njoftime ne pritje

18,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Ps3.okazion

Ps3.okazion

Laprake | Tirane

B Ps3 slim 4 leva fish hd 2 muaj i perdorur......

18,000 Leke

Tirane
13,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike PLAY STATION 3 ( I DISKUTUESHEM)

PLAY STATION 3 ( I DISKUTUESHEM)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Playstation 3 slim ne gjendje shume te mire . i shoqeruar fishat perkatese 2 leva 4 lojra: minecraft,gta v,cod bo2,cod 3,watch dogs eshte perdorur vetem ne shtepi. contact: 0682404333...

13,000 Leke

Tirane
12,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Ps3 gjendje te mire pune me 4 leva

Ps3 gjendje te mire pune me 4 leva

Don Bosko | Tirane

B Shes ps3 me 4 leva dhe me lojra te instaluar dhe 10 lojra ne cd orginale 12000 lek ...

12,000 Leke

Tirane
100,300 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Tv

Tv

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (4.18 Km nga qendra)

B Tv ne shitje 32 polc deri 50 polc ...

100,300 Leke

Tirane
115 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike iPhone 6 Plus 64GB Gold

iPhone 6 Plus 64GB Gold

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.68 Km nga qendra)

B Iphone 6plus 64gb gold, me karikues te ri, xham te thym i ardhur nga gjermania...

115 Euro

Tirane
40 Dollar Tregu Kompjutera dhe Elektronike Kamera Sekrete te fshehta spiune pergjimi pajisje pergjuese

Kamera Sekrete te fshehta spiune pergjimi pajisje pergjuese

Brryli | Tirane (1.34 Km nga qendra)

B Pajisje te ndryshme pergjimi te fshehta sekrete, kamera sekrete programe te kontrollimit te telefonit. pajisje audio me modelet e fundit mikrofone hd - pajisje filmimi video/audio me kamer hd + shikimi nepemjet wifi - aromatizues ambjenti me kamer te fshehte - ore murale me kamer te fshehte ...

40 Dollar

Tirane
55 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike ⚠️HP 800SF 55EU MAUS+TASTIER MUNDESI PAGESE ME KESTE⚠️

⚠️HP 800SF 55EU MAUS+TASTIER MUNDESI PAGESE ME KESTE⚠️

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B ✅✅✅hp 800sf🌟🌟🌟 ↪️↪️hp 800sf 🔛🔝 🔴brand :hp 🔴model : 8000 🔴cpu : dual core 🔴ram : 4 gb 🔴hdd : 250gb 🔴graphic card: intel hd 🎖️🎖️super super cmime🎖️🎖️ ❗merre me keste vetem me karte id❗ ❗ 🚛bejme transport ne gj...

55 Euro

Tirane
50 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shitet Iphone 5S

Shitet Iphone 5S

Qender | Durres

B Shitet iphone 5s 16 gb ne gjendje shume te mire cmimi 50 euro...

50 Euro

Durres
16,900 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike OKAZION IPHONE 6S 128GB 16.900 LEKE

OKAZION IPHONE 6S 128GB 16.900 LEKE

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B 🤳iphone 6s 128gb 🤳 ➖ 16.900leke (nuk punon home button ) ✔garancia 1 muaj 🎁xham , cover , karikues dhurate ! 🎖️🎖️super super cmime🎖️🎖️ ❗merre me keste vetem me karte id❗ ❗ 🚛bejme transport ne gjithe shqiperine🚛 🛡️garancia 6 m...

16,900 Leke

Tirane
1,900 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike KARIKUES ORIGJINAL PER LAP ME CMIMET ME TE MIRA NE TREG

KARIKUES ORIGJINAL PER LAP ME CMIMET ME TE MIRA NE TREG

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)

B 🏆🏆super furnizim me karikues laptopi🏆🏆 🥇🥇super super cilesi (orgjinale)🥇🥇 🎖️🎖️super super cmim🎖️🎖️ ❗❗❗disponojme gjithe modelet e karikuesve me cmimet me te mira❗❗❗ ➡️macbook , gjithe modelet ➡️hp , gjithe modelet ➡️dell ,...

1,900 Leke

Tirane
350 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike OKAZION!!!! LAPTOP

OKAZION!!!! LAPTOP

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)

B Shes laptop qe eshte i vecant ne llojin e vet. ka 2 karta grafike{1 e dedikuar,1 e integruar] 8gb ram ddr4 core i5 4th 3.3ghz 4threads display:1920x1080 laptopi perdoret dhe per gaming per vec se per punime ing 3d dhe programime. kartat grafike jane: intel hd460 dhe amd radeon hd 8750m. lapto...

350 Euro

Tirane
739 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike 🌟OKAZION IPHONE XS MAX 64GB - PAGUAJ ME KESTE🌟

🌟OKAZION IPHONE XS MAX 64GB - PAGUAJ ME KESTE🌟

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)

B 🤳iphone xs max 64gb🤳 ➖ 739 eu ✔garancia 6 muaj 🎁xham , cover , karikues dhurate ! 🎖️🎖️super super cmime🎖️🎖️ ❗merre me keste vetem me karte id❗ ❗ 🚛bejme transport ne gjithe shqiperine🚛 🛡️garancia 6 muaj 🏠 -adresa komuna ...

739 Euro

Tirane
280 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Ps4 slim ne shitje!!

Ps4 slim ne shitje!!

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shitet ps4 slim 500gb per arsye mos perdorimi,ne gjendje optimale . bashk me ps4 esht gta5 , nfs, uncharted 4 disk,fortnite ss5-10.cmimi shum pak i diskutueshem.(kontaktoni ne wp )...

280 Euro

Tirane
50,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Telefona me keste,duke filluar nga 0% Interes

Telefona me keste,duke filluar nga 0% Interes

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Transport falas ne te gjithe shqiperine mundesi pagese me keste, duke filluar nga 0% intere iphone 7 32gb 29.000 lek iphone 7+ 32gb 42.000 lek iphone 7+ 128gb 44.500 lek iphone 8+ 64gb 55.000 lek iphone 8 64gb 45.000 lek iphone 5c 8gb 12.000 lek iphone 5c 16gb 13.800 lek iphone 6 64gb 21....

50,000 Leke

Tirane
13,900 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike SAMSUNG GALAXY A10 (I RI NE KUTI)

SAMSUNG GALAXY A10 (I RI NE KUTI)

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Samsung galaxy a10 (i ri ne kuti) garanci 24 muaj dergesa kudo me poste porosit online...

13,900 Leke

Tirane
17,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Tirane,  Flat TV  LG 43'  17,000 leke

Tirane, Flat TV LG 43' 17,000 leke

Brryli | Tirane

B Shitet tv lg, full hd,43'.ne gjendje te shkelqyer...

17,000 Leke

Tirane
10,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Tv ne shitje

Tv ne shitje

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (5.04 Km nga qendra)

B Tv ne shitje plazma led lcd 32"40"42"48"50"tv shiten me garanci cmimet varjojn nga 100deri ne 300 per shumic diskutohet cmimi...

10,000 Leke

Tirane
10,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Play Station 3

Play Station 3

Qender | Shkoder

B Play station 3 super slim ne gjendje perfekte. eshte i ardhur nga gjermania. dua ta shes per arsye mos perdorimi. eshte 500 gb. ka 5 disqe: fifa15, gta5, call of duty ghost, ferrari challange dhe disku qe ka ardhur me playstationin....

10,000 Leke

Shkoder
100 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Ekrane per celulare

Ekrane per celulare

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.93 Km nga qendra)

B Ekrane te rinj per iphone 5,iphone 5s,iphone 5c,iphone 6,iphone 6s,iphone 6s+,iphone 6+,iphone 7,iphone 7+,iphone 8,iphone 8+,samsung s3,s4,s4 mini,s5,s6,s6 edge,s7,s7 edge, j1,j2,j3,j5,j7,core prime, grand neo,core plus, lg g2,lg g3,lg g4,lg g5,nexus 4,x power, xiaomi red mi 2,red mi 3,red mi 4a,re...

100 Leke

Tirane
15,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shitet Televizor Fuego 32 Polesh

Shitet Televizor Fuego 32 Polesh

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shitet televizor pothuajse i ri , 2 here i ndezur. marka : fuego. 32 polesh. cmimi : 150mij /leke. per me shume informacion mos hezitoni te kontaktoni ne : cel & whatsapp ...

15,000 Leke

Tirane
5,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Disqe per ps2

Disqe per ps2

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane

B Shiten 45 disqe me lojra te ndryshme per ps2 se bashku me 2 leva njera origjinale tjetra jo me fishat e ps2 etj.. shiten per arsye mosperdorimi 50 mij lek te gjitha....

5,000 Leke

Tirane
49,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike 4 PLAYSTATION 3 + 4 TV LG 42 POLSH

4 PLAYSTATION 3 + 4 TV LG 42 POLSH

Vasil Shanto | Tirane

B ✅shitet 4 komplete playstation 3 ® + 4 tv lg lcd 42 polsh • me keto parametra : ✅ hdd : 320 gb ✅ 10 leva total ✅fishat hdmi + ushqim ✅ mbi 10+ lojera te instaluara ✅pes 2013 , ✅ pes 2018 ✅ fifa 2019 ✅ blur ✅dragon ball, ✅need for speed ✅call of duty etj etj...

49,000 Leke

Tirane
49,900 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike OKAZION IPHONE 8 PLUS 499 L-> PAGUAJ ME KESTE ⚠️

OKAZION IPHONE 8 PLUS 499 L-> PAGUAJ ME KESTE ⚠️

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B 🤳iphone 8 plus 64gb🤳 ➖ 49.900 leke ✔garancia 6 muaj 🎁xham , cover , karikues dhurate ! 🎖️🎖️super super cmime🎖️🎖️ ❗merre me keste vetem me karte id❗ ❗ 🚛bejme transport ne gjithe shqiperine🚛 🛡️garancia 6 muaj 🏠 -adresa komu...

49,900 Leke

Tirane
200 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike iPhone 7 32GB (Gjendje PERFEKTE!)

iPhone 7 32GB (Gjendje PERFEKTE!)

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane

B Shitet iphone 7 32gb ios i fundit 13.2.3 shoqerohet me aksesoret! shenja minimale perdorimi! telefoni nuk eshte hapur asnjehere ne servis!...

200 Euro

Tirane
300 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shes Gaming PC (Kompjuter per lojra) + Monitor + Tastier + Mouse PER VETEM 300 € i diskutueshem

Shes Gaming PC (Kompjuter per lojra) + Monitor + Tastier + Mouse PER V

Don Bosko | Tirane

B Shes kompjuterin e perdorur nga un ne gjendje te shkelqyer . shitet per arsye mosperdorimi perfekte per femijet e apasionuar pas lojrave...

300 Euro

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim