cmimi i floririt 2019 

 Online 6 lexues | 0 njoftime ne pritje

320 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Apple iPhone 11 Pro €450 EUR, iPhone 11 Pro Max €500 EUR WhatsAp +447841621748,Samsung Note10+

Apple iPhone 11 Pro €450 EUR, iPhone 11 Pro Max €500 EUR WhatsAp +

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane

B Apple iphone 11 pro €450 eur, iphone 11 pro max €500 eur whatsap +447841621748,samsung note10+,s10+ na kontaktoni: whatsapp: +447841621748 email: electronicsgadgetsms@hotmail.com whatsapp: +447841621748 ne jemi një kompani tregtare e vendosur në mbretërinë e bashkuar dhe...

320 Euro

Tirane
12,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Ps3 gjendje te mire pune me 4 leva

Ps3 gjendje te mire pune me 4 leva

Don Bosko | Tirane

B Shes ps3 me 4 leva dhe me lojra te instaluar dhe 10 lojra ne cd orginale 12000 lek ...

12,000 Leke

Tirane
2,400 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike shiten tv dhe playstation 4

shiten tv dhe playstation 4

Plepa | Durres

B Shiten 4 tv 43 polsh dhe 4 playstation 4 slim me 8 leva dhe 8 lojra jan pothujse te reja shum pak te perdorura...

2,400 Euro

Durres
10,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Tv ne shitje

Tv ne shitje

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (5.04 Km nga qendra)

B Tv ne shitje plazma led lcd 32"40"42"48"50"tv shiten me garanci cmimet varjojn nga 100deri ne 300 per shumic diskutohet cmimi...

10,000 Leke

Tirane
399 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Microsoft Surface 3 Pro

Microsoft Surface 3 Pro

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Oferte nga planet computers, porosit online, dhe jua dergojme ne shtepi 🔶 microsoft surface pro 3 🔶 🔷 model 1631 🔷 ekran 12" hd 🔷 cpu: intel core i7-4650u, 1.70 ghz 🔷 ram: 8 gb ddr3 memory 🔷 ssd: 250 gb 🔷 gpu: intel hd graphics 🔷 keyboard us cmimi: 399 € p...

399 Euro

Tirane
249 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike HP Pro x2 612 G1

HP Pro x2 612 G1

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Oferte nga planet computers, porosit online, dhe jua dergojme ne shtepi! 🔶 hp business hybrid 🔶 🔷 model: pro x2 612 g1 🔷 ekran 12" fhd 1280p touchscreen 🔷 cpu: intel core i5-4202y, 1.60 ghz 🔷 ram: 8 gb ddr3 memory 🔷 ssd: 250 gb 🔷 gpu: intel hd graphics 🔷 keyboar...

249 Euro

Tirane
240 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike TV LG 37LM611S

TV LG 37LM611S

Qender | Gjirokaster

B Shes televizor lg 37" 37lm611s led smart fullhd 3d mpeg-4 punon edhe me sinjal satelitor. dvb-c, dvb-t. i blere ne greqi...

240 Euro

Gjirokaster
150 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Telefon Celular smartphone në Shitje.

Telefon Celular smartphone në Shitje.

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)

B Shitet i ri fringo iphone 11. vendndodhja:myslym shyr. Çmimi:150€. për më tepër informacion më kontaktoni në what's app&cel....

150 Euro

Tirane
140 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike ps3

ps3

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane

B Shitet ps3 slim cech 2004a me chip (original) kapaciteti 149gb.. me 2 leva ..bashk me 3 lojra me disk : call of duty black ops 1>>>>>fifa2015>>>>red faction guerrilla >>>>> si dhe me account email qe ka lojra te tjera ne emailin si psh boks fight night champion ,,, assasin creed....dogfight ....j...

140 Euro

Tirane
3,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Playstation 3 per pjese

Playstation 3 per pjese

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Playstation 3 per pjese...

3,000 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim