disqe ps4 ne shitje 

 Online 25 lexues | 8 njoftime ne pritje

2,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike kompjutera te perdorur

kompjutera te perdorur

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Ofrojme kompjutera, printera te perdorur te vjeter, thuajse falas telefononi ne numrin 0698329140 ju faleminderit ...

2,000 Leke

Tirane
40,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shitet TV Samsung 4K UHD 50 inch

Shitet TV Samsung 4K UHD 50 inch

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.84 Km nga qendra)

B Shitet tv samsung 4k uhd 50 inch seria nu7400 produkt i bler ne amazon tv eshte i ri nuk ka asnje problem...

40,000 Leke

Tirane
10,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Tv ne shitje

Tv ne shitje

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (5.04 Km nga qendra)

B Tv ne shitje plazma led lcd 32"40"42"48"50"tv shiten me garanci cmimet varjojn nga 100deri ne 300 per shumic diskutohet cmimi...

10,000 Leke

Tirane
55 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike MikroTik Access point wi-fi

MikroTik Access point wi-fi

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane

B Mikrotik routerboard rbwap2nd-be wap (wall ap) is a small weatherproof wireless access point for your mobile devices, perfect for installation outside your house, in the garden, on your porch or anywhere else where you need wireless access from your phone or computer. device is powered by mikrotik f...

55 Euro

Tirane
15 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike MikroTik Wireless Router

MikroTik Wireless Router

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.15 Km nga qendra)

B The mikrotik home wireless ap has five ethernet ports and a 802.11b/g/n wireless ap with an antenna built in. this small home access point is the perfect device for homes or small offices where all you need is a wireless ap and a few wired devices connected. based on the popular rb951-2n, the new h...

15 Euro

Tirane
50 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Huawei 4G LTE Mobile WIFI Hotspot WiFi extender.

Huawei 4G LTE Mobile WIFI Hotspot WiFi extender.

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane

B The huawei e5577 ultra fast 4g/lte portable mobile wifi hotspot can support up to 10 devices. enjoy fast, reliable broadband any time, any place. it's unlocked to all networks too, which makes it perfect for sharing. the battery lasts for up to 6 hours, with 300 hours on standby. the 1.45 inch l...

50 Euro

Tirane
25,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Play Station 4 Slim 500 GB

Play Station 4 Slim 500 GB

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane

B Shitet ps4 slim 500 gb ne super gjendje te mire vetem 2 muaj i perdorur ps ka nje leve edhe gta 5...

25,000 Leke

Tirane
12,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Ps3 gjendje te mire pune me 4 leva

Ps3 gjendje te mire pune me 4 leva

Don Bosko | Tirane

B Shes ps3 me 4 leva dhe me lojra te instaluar dhe 10 lojra ne cd orginale 12000 lek ...

12,000 Leke

Tirane
230 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Gaming PC MSI Z87 + i5 4670k + 16 GB Ram

Gaming PC MSI Z87 + i5 4670k + 16 GB Ram

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shitet njesia pa gpu cpu: intel core i5 4670k qe mund te behet overclock motherboard: msi z87m-g43 ram: corsair vengeance lp 16gb ddr3 1600 mhz 2x 8gb psu: xigmatek maverick 500 watt semi modulare cpu cooler: alpenföhn brocken 3 (e mban cpu ne temp shume te ulta edhe gjate lojrave)...

230 Euro

Tirane
2,000 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike SHITET APARAT FRYMEMARRJE OKSIGJEN + AEROSOL

SHITET APARAT FRYMEMARRJE OKSIGJEN + AEROSOL

Don Bosko | Tirane

B Shitet aparat me 2 funksione: oksigjen dhe aerosol per astmË shkalla e pastrimit te oksigjenit eshte 97 %.eshte portativ, komod,, funksionon me pult, pa zhurme, produkt anglez, viti i prodhimit 2018, i certifikuar per vendet e be, Çmimi 2000 euro, i diskutueshem ...

2,000 Euro

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim