iphone 6plus i perdorur 

 Online 7 lexues | 5 njoftime ne pritje

14,000 Leke Kompjutera dhe Elektronike Shes stabilizator DJI Ozmo

Shes stabilizator DJI Ozmo

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Shes stabilizator per celular,dji ozmo,i paperdorur akoma ne kuti...

14,000 Leke

Tirane
8,000 Leke Kompjutera dhe Elektronike laptop

laptop

Don Bosko | Tirane

B Laptop bashke me canten ka ssd harddisk...

8,000 Leke

Tirane
30,000 Leke Kompjutera dhe Elektronike Shitet iPhone 7 128GB

Shitet iPhone 7 128GB

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Shes iphone 7 128gb ngjyre e zeze, asnje gervishtje, cover original apple, kuti apple, karikues origjinal...

30,000 Leke

Tirane
8,990 Leke Kompjutera dhe Elektronike Ore Smartwatch Amazefit Bip

Ore Smartwatch Amazefit Bip

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Përfito tani,super oferte nga planet-computers - albania smart watch amazift beep 😱 porosit tani online dhe jua dergojmë në shtëpi! 🛍➡️ 🔶 numëro cdo rrahje ❤️ 🔶 monitoro shpejtësinë e hapave 🏃‍♀️ 🔶 30 ditë max jete baterie 🤜 🔶 gps 💸 cmimi...

8,990 Leke

Tirane
449 Euro Kompjutera dhe Elektronike Pc Desktop Acer ES2730G ( i Ri)

Pc Desktop Acer ES2730G ( i Ri)

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Përfito tani,super oferte nga planet-computers - albania acer veriton es2730g 😱 porosit tani online dhe jua dergojmë në shtëpi! 🛍➡️ 🔶 cpu: intel core i3-8100 🔶 ddr4 : 4 gb 🔶 hdd: 1 tb 💸 cmimi: 449 eu per me shume info kontaktoni 👇 ☎: 0684019189 / 068903...

449 Euro

Tirane
399 Euro Kompjutera dhe Elektronike Pc Desktop Hp 290 G2 MT ( i Ri )

Pc Desktop Hp 290 G2 MT ( i Ri )

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Përfito tani,super oferte nga planet-computers - albania hp 290g2m 😱 porosit tani online dhe jua dergojmë në shtëpi! 🛍➡️ 🔶 cpu: intel core i3-8100 🔶 ddr4 : 8 gb 🔶 hdd: 1 tb 💸 cmimi: 399 eu per me shume info kontaktoni 👇 ☎: 0684019189 / 0689032925 💻 ...

399 Euro

Tirane
699 Euro Kompjutera dhe Elektronike Dell Optiplex 3060MT Core i5 (i Ri)

Dell Optiplex 3060MT Core i5 (i Ri)

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Përfito tani,super oferte nga planet-computers - albania dell optiplex 3060 😱 porosit tani online dhe jua dergojmë në shtëpi! 🛍➡️ 🔶 cpu: intel core i5-8500 ,3 ghz 🔶 windows 10 pro i licensuar 🔶 ram: 8 gb 🔶 hdd: 1 t 💸 cmimi: 699 eu per me shume info kontak...

699 Euro

Tirane
530 Euro Kompjutera dhe Elektronike Dell Optiplex 3050MT Core i5 (i Ri)

Dell Optiplex 3050MT Core i5 (i Ri)

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Përfito tani,super oferte nga planet-computers - albania dell optiplex 3050 core i5 😱 porosit tani online dhe jua dergojmë në shtëpi! 🛍➡️ 🔶 cpu: intel core i5-7500 3.8 ghz 🔶 windows 10 pro i licensuar 🔶 memory: 4 gb 🔶 hdd: 500 gb 💸 cmimi: 530 eu per me sh...

530 Euro

Tirane
449 Euro Kompjutera dhe Elektronike Dell Optiplex 3050MT Core i3 (i Ri)

Dell Optiplex 3050MT Core i3 (i Ri)

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Përfito tani,super oferte nga planet-computers - albania dell optiplex 3050 core i3 😱 porosit tani online dhe jua dergojmë në shtëpi! 🛍➡️ 🔶 cpu: intel core i3-7100 3.9 ghz 🔶 windows 10 pro i licensuar 🔶 memory: 4 gb 🔶 hdd: 500 gb 💸 cmimi: 449 eu per me sh...

449 Euro

Tirane
115 Euro Kompjutera dhe Elektronike Monitor Dell E2216HV ( i Ri )

Monitor Dell E2216HV ( i Ri )

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Përfito tani,super oferte nga planet-computers - albania dell e2216hv 😱 porosit tani online dhe jua dergojmë në shtëpi! 🛍➡️ 🔶 21.5'' , full hd 🔶 1920x1080px 💸 cmimi: 115 eu per me shume info kontaktoni 👇 ☎: 0684019189 / 0689032925 💻 mundesi blerje me ka...

115 Euro

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim