iphone 6plus i perdorur 

 Online 24 lexues | 1 njoftime ne pritje

340,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Iphon 7+

Iphon 7+

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane

B Shitet iphone 7+ /2 muaj i perdorur/ vetem kontaktojm mbas ores 20:00 ose me watssap ne cdo moment...

340,000 Leke

Tirane
100,300 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Tv

Tv

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (4.18 Km nga qendra)

B Tv ne shitje 32 polc deri 50 polc ...

100,300 Leke

Tirane
15,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shitet Televizor Fuego 32 Polesh

Shitet Televizor Fuego 32 Polesh

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shitet televizor pothuajse i ri , 2 here i ndezur. marka : fuego. 32 polesh. cmimi : 150mij /leke. per me shume informacion mos hezitoni te kontaktoni ne : cel & whatsapp ...

15,000 Leke

Tirane
4,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike hoverboard

hoverboard

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (1.40 Km nga qendra)

B Shitet hoverboard pak i perdorur origjinal...

4,000 Leke

Tirane
10,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike shitet ps3

shitet ps3

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Shitet ps3 ne gjendje te shkelqyer e shoqeruar me 1 leve dhe 5 lojra te instaluara (gta v, fifa 18, pes 18, pes 17, need for speed no rivals)!!! cmimi i padiskutushem...

10,000 Leke

Tirane
12,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Super oferte shitet kompjuter i kompletuar per vetem 120 mij lek

Super oferte shitet kompjuter i kompletuar per vetem 120 mij lek

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shitet kompjuter hp 6305 tower super i kompletuar ne gjendje shume te mire. kompjuteri shitet komplet perfshire monitorin ,2 mausa ,2 tastiera,wifi adapter, webcam 18 mbpixel. hard disku 250 gb ram 8 gb....

12,000 Leke

Tirane
700 Dollar Tregu Kompjutera dhe Elektronike Apple iPhone Xs Max 512GB Gold Color

Apple iPhone Xs Max 512GB Gold Color

Brryli | Tirane

B Apple iphone xs max 512gb gold color brand new original with complete accessories and warranty.. kraftmusicaffiliates@gmail.com ...

700 Dollar

Tirane
400 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike ri iPhone 11 Pro Max,iPhone 11 Pro,iPhone 11

ri iPhone 11 Pro Max,iPhone 11 Pro,iPhone 11

Zone Periferike | Elbasan

B Ri iphone 11 pro max,iphone 11 pro,iphone 11 dhe apple watch seria 5 edicioni i fundit i apple iphone dhe apple watch është në dispozicion. për më shumë detaje rreth çmimit dhe informacionit të përgjithshëm, na kontaktoni apple iphone 11 pro max apple iphone 11 pro apple iphone 11 ...

400 Euro

Elbasan
23,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Samsung S8

Samsung S8

Qender | Elbasan

B Shitet samsung s8 64 gb ne gjendje shume te mire...

23,000 Leke

Elbasan
260 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike ps4 1 TB

ps4 1 TB

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (5.28 Km nga qendra)

B shes ps4 1tb me cmim 330 mije te perdorur vetem disa muaj..ka garanci 2 vjet tek neptuni. ne cmim perfshihen dhe 3 disqet ne foto tipi ps4 llojet e disqeve blu-ray madhesia e hard disk-ut 1 tb memorje shtese no doreza e lojes dual shock 4 lidhja e dorezes usb / bluetooth teknologji wireless...

260 Euro

Tirane
210 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Ps4 slim 500 gb

Ps4 slim 500 gb

Qender | Shkoder

B Dua ta shes ps4 slim per arsye qe kam pc edhe eshte 1vit i perdorur ka 2 lojra fifa 19 crew 2 ne gjendje shum te mir....

210 Euro

Shkoder
10,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Tv ne shitje

Tv ne shitje

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (5.04 Km nga qendra)

B Tv ne shitje plazma led lcd 32"40"42"48"50"tv shiten me garanci cmimet varjojn nga 100deri ne 300 per shumic diskutohet cmimi...

10,000 Leke

Tirane
290 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shitet telefon celular iPhone 6 Telefoni eshte ne gjendje te mire  ka 16 GB hapesire cmimi 290 euro

Shitet telefon celular iPhone 6 Telefoni eshte ne gjendje te mire ka

Zone Periferike | Fier

B Shitet telefon iphone 6 telefoni eshte ne gjendje te mire ka 16giga hapesire dhe 3giga ram eshte ngjyre i bardhe cmimi 290 euro eshte telefon i perdorur...

290 Euro

Fier
290 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shitet telefon iPhone 6 iperdorur Telefoni eshte ne gjendje te mire ka 16giga hapesire dhe 3giga ram

Shitet telefon iPhone 6 iperdorur Telefoni eshte ne gjendje te mire ka

Zone Periferike | Fier

B Shitet telefon celular iphone 6 i perdorur telefoni eshte ne gjendje te mire ka 16 giga hapesire dhe 3 giga ram eshte ngjyre i bardhe cmimi eshte 290euro pak i diskutueshem...

290 Euro

Fier
620 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike 🆕Samsung galaxy s10+ White ,620€ (me marreveshje)

🆕Samsung galaxy s10+ White ,620€ (me marreveshje)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B 📌🆕 samsung galaxy s10+ white ✅ 📲 memorie 128 gb ✔️ 📲ram 8 gb ✔️ 📲i ri, ne kuti ✔️ 📲aksesoret origjinale ✔️ 🔛cmimi 620€(me marreveshje) 📞nr kontakti /whats app :0699275240 ...

620 Euro

Tirane
17,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Tirane,  Flat TV  LG 43'  17,000 leke

Tirane, Flat TV LG 43' 17,000 leke

Brryli | Tirane

B Shitet tv lg, full hd,43'.ne gjendje te shkelqyer...

17,000 Leke

Tirane
6,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shitet PS2

Shitet PS2

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane

B Shitet nje play station 2 ne gjendje perfekte . sdiksutohet qe arsya pse dua ta shes eshte per arsye mos perdorimi. aparati eshte ne gjendje te shkelqyer si nga dizajni por dhe nga funkjonimi . 1 nga levat eshte origjinale. bashke me aparatin perfshihen dhe 12 disqe lojrash. ja vlen per dike qe ka k...

6,000 Leke

Tirane
35,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shitet Gaming pc!

Shitet Gaming pc!

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane

B Cpu-> core i5-4570 up to 3.6 ghz quadcore fizik. ram-> 8gb ddr3 1600 mhz hdd-> 500gb + ssd-> 128gb gpu-> msi armor gtx 1060 6gb gddr5 ...

35,000 Leke

Tirane
3,500 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Destop Oferte

Destop Oferte

Don Bosko | Tirane

B Te gjitha jepen per 3500l jane ne gjendje pune kontakt vetem whatsapp...

3,500 Leke

Tirane
50 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shitet Iphone 5S

Shitet Iphone 5S

Qender | Durres

B Shitet iphone 5s 16 gb ne gjendje shume te mire cmimi 50 euro...

50 Euro

Durres
455 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Apple iPhone X 256GB me garanci

Apple iPhone X 256GB me garanci

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.52 Km nga qendra)

B Një markë e re, e papërdorur, e pa hapur, e padëmtuar apple iphone x në paketimin origjinal....

455 Euro

Tirane
45 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Seagate - Barracuda 2TB hard disk

Seagate - Barracuda 2TB hard disk

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.15 Km nga qendra)

B Shitet seagate barracuda 2tb internal 7200rpm 3.5" (st2000dm001) hdd hard disku esht ri. tag: ########################### android 8.1 double 2din 1080p touch screen quad-core car stereo radio gps wifi bt dab mirror link obd 199€ specifikimet: cpu: quad core 1.5ghz ram memory: ddr3 1gb nand flash...

45 Euro

Tirane
25 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Perforcues interneti D-Link 750 Mbps Wi-Fi

Perforcues interneti D-Link 750 Mbps Wi-Fi

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (1.15 Km nga qendra)

B Pajisja ideale per zgjerimin e wi-fi ne shtepi kate te dyta, te treta apo podrume, zyra etj. funksionon me çdo router standard. shpejtesi te dyfishte shpejtesi deri ne 750mbps. vendosja e lehte dhe fleksibile lejon levizjen e zgjerimit te games per çdo prize pas konfigurimit fillestar. zmadhon...

25 Euro

Tirane
1,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Ruter+Modem HUAWEI HG630 ADSL VDSL

Ruter+Modem HUAWEI HG630 ADSL VDSL

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (1.15 Km nga qendra)

B Huawei hg630 adsl vdsl modem router wireless parameters wireless protocol support 802.11n, compatible with 802.11b / g 300mbps wireless speed 2.4ghz wireless band antenna built two antennas to support mimo wireless security wireless mac address filtering, wireless security function switch, 64/128 we...

1,000 Leke

Tirane
20 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike LB-LINK Wi-Fi Repeater Access Point

LB-LINK Wi-Fi Repeater Access Point

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (1.15 Km nga qendra)

B Perforcues wireless i markes bl-wa730re vendoset ne prize dhe ju mund te merni internetin dhe ne distanca me te largeta. shpejtesia e transmetimit te wifi-se 300mbps me dy antena te brendshme perforcuesi ju ofron mundesine e marrjes se sinjalit wifi edhe ne vendet e parritshme nga ruteri dhe ben...

20 Euro

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim