kasetofona te perdorura 

 Online 15 lexues | 11 njoftime ne pritje

10,000 Leke Kompjutera dhe Elektronike Galaxy Note 3, i bardhe

Galaxy Note 3, i bardhe

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.52 Km nga qendra)

B Shes galaxy note 3, 32g, i bardhe. i perdorur, ne gjendje shume te mire pune....

10,000 Leke

Tirane
550 Euro Kompjutera dhe Elektronike HP Zbook 15 G2 Nvidia Quadro K1100 2GB

HP Zbook 15 G2 Nvidia Quadro K1100 2GB

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.26 Km nga qendra)

B Porosit online laptop hp dhe jua u dergojme kudo! ๐Ÿ‘‡ ๐Ÿ”ถ laptop hp zbook 15 g2 ๐Ÿ”ถ ekran: 15.6โ€ณ fhd 1920 x 1080p ๐Ÿ”ถ cpu: intel core i7-4810mq 2.8ghz ๐Ÿ”ถ memory: 16 gb ddr3 ๐Ÿ”ถ ssd: 256 gb cmimi: 550 โ‚ฌ ๐Ÿš• transport ne gjithe shqiperine! ๐Ÿš• per me shume info kontaktoni ne...

550 Euro

Tirane
800 Euro Kompjutera dhe Elektronike HP Zbook 15 G3 M1000 2GB

HP Zbook 15 G3 M1000 2GB

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.26 Km nga qendra)

B Porosit online laptop hp dhe jua u dergojme kudo! ๐Ÿ‘‡ ๐Ÿ”ถ laptop hp zbook 15 g3 ๐Ÿ”ถ ekran: 15.6โ€ณ fhd 1920 x 1080p ๐Ÿ”ถ cpu: intel core i7-6820hq 2.7ghz ๐Ÿ”ถ memory: 16 gb ddr4 ๐Ÿ”ถ ssd: 256 gb cmimi: 800 โ‚ฌ ๐Ÿš• transport ne gjithe shqiperine! ๐Ÿš• per me shume info kontaktoni ne...

800 Euro

Tirane
600 Euro Kompjutera dhe Elektronike HP Zbook 15 G2 K2100 2GB

HP Zbook 15 G2 K2100 2GB

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.26 Km nga qendra)

B Porosit online laptop hp dhe jua u dergojme kudo! ๐Ÿ‘‡ ๐Ÿ”ถ laptop hp zbook 15 g2 ๐Ÿ”ถ ekran: 15.6โ€ณ fhd 1920 x 1080p ๐Ÿ”ถ cpu: intel core i7-4810mq 2.8ghz ๐Ÿ”ถ memory: 16 gb ddr3 ๐Ÿ”ถ ssd: 256 gb nvidia quadro k2100 cmimi: 600 โ‚ฌ ๐Ÿš• transport ne gjithe shqiperine! ๐Ÿš• per ...

600 Euro

Tirane
199 Euro Kompjutera dhe Elektronike Konica Minolta Bizhub 4020 Printer All in One

Konica Minolta Bizhub 4020 Printer All in One

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.26 Km nga qendra)

B Printer all in one nga planet-computers - albania ๐Ÿ˜Š ๐Ÿ“ฒporosit online dhe jua dergojme ne shtepi! ๐Ÿ‘‡ ๐Ÿ”ถ printer, scanner, copier, black & white ๐Ÿ”ถ bizhub 4020 ๐Ÿ”ถ print speed : 40 ppm ๐Ÿ”ถ paper size: a6-a4 cmimi: 199 eu ๐Ÿš• transport ne gjithe shqiperine! ๐Ÿš• per me shume i...

199 Euro

Tirane
15,000 Leke Kompjutera dhe Elektronike Televizor Samsung me ngjyra Model i vjeter Jo Plazme bashke me dvd

Televizor Samsung me ngjyra Model i vjeter Jo Plazme bashke me dvd

Kucove | Berati

B Shes televizor me ngjyra samsung model i vjeter jo plazme, bashke me dvd me kasete. nqs ju intereson: televizor- 10000 leke te reja dvd - 5000 leke te reja...

15,000 Leke

Berati
800 Euro Kompjutera dhe Elektronike HP Zbook 15 G3 Nvidia Quadro M2000

HP Zbook 15 G3 Nvidia Quadro M2000

Kodra e Diellit | Tirane (1.26 Km nga qendra)

B Porosit online laptop hp dhe jua u dergojme kudo! ๐Ÿ‘‡ ๐Ÿ”ถ laptop hp zbook 15 g3 ๐Ÿ”ถ ekran: 15.6โ€ณ fhd 1920 x 1080p ๐Ÿ”ถ cpu: intel core i7-6700hq 2.6ghz ๐Ÿ”ถ memory: 16 gb ddr4 ๐Ÿ”ถ ssd: 256 gb cmimi: 800 โ‚ฌ ๐Ÿš• transport ne gjithe shqiperine! ๐Ÿš• per me shume info kontaktoni ne...

800 Euro

Tirane
900 Euro Kompjutera dhe Elektronike HP ZBook 15 G4 Nvidia Quadro M2200 4GB

HP ZBook 15 G4 Nvidia Quadro M2200 4GB

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.26 Km nga qendra)

B Porosit online laptop hp dhe jua u dergojme kudo! ๐Ÿ‘‡ ๐Ÿ”ถ laptop hp zbook 15 g4 ๐Ÿ”ถ ekran: 15.6โ€ณ fhd 1920 x 1080p ๐Ÿ”ถ cpu: intel core i7-7820hq 2.9ghz ๐Ÿ”ถ memory: 16 gb ddr4 ๐Ÿ”ถ ssd: 512 gb cmimi: 900 โ‚ฌ ๐Ÿš• transport ne gjithe shqiperine! ๐Ÿš• per me shume info kontaktoni ne...

900 Euro

Tirane
10,000 Euro Kompjutera dhe Elektronike Agfa D Lab-1

Agfa D Lab-1

Kamez/Paskuqan | Tirane (4.90 Km nga qendra)

B Shitet per pjese laburatori fotografik d lab-1 te interesuarit te me kontaktojne tel: 0694413384...

10,000 Euro

Tirane
1,150 Euro Kompjutera dhe Elektronike HP Zbook 17 G3 Nvidia Quadro M3000

HP Zbook 17 G3 Nvidia Quadro M3000

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.26 Km nga qendra)

B Porosit online laptop hp dhe jua u dergojme kudo! ๐Ÿ‘‡ ๐Ÿ”ถ laptop hp zbook 17 g3 ๐Ÿ”ถ ekran: 17.3โ€ณ fhd 1920 x 1080p ๐Ÿ”ถ cpu: intel core i7-6820hq 2.7ghz ๐Ÿ”ถ memory: 32 gb ddr4 ๐Ÿ”ถ ssd: 512 gb cmimi: 1150 โ‚ฌ ๐Ÿš• transport ne gjithe shqiperine! ๐Ÿš• per me shume info kontaktoni n...

1,150 Euro

Tirane
1,250 Euro Kompjutera dhe Elektronike HP Zbook 17 G3 Nvidia Quadro M4000

HP Zbook 17 G3 Nvidia Quadro M4000

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.26 Km nga qendra)

B Porosit online laptop hp dhe jua u dergojme kudo! ๐Ÿ‘‡ ๐Ÿ”ถ laptop hp zbook 17 g3 ๐Ÿ”ถ ekran: 17.3โ€ณ fhd 1920 x 1080p ๐Ÿ”ถ cpu: intel core i7-6700hq 2.7ghz ๐Ÿ”ถ memory: 32 gb ddr4 ๐Ÿ”ถ ssd: 512 gb cmimi: 1250 โ‚ฌ ๐Ÿš• transport ne gjithe shqiperine! ๐Ÿš• per me shume info kontaktoni n...

1,250 Euro

Tirane
850 Euro Kompjutera dhe Elektronike Zbook Studio G3 4K

Zbook Studio G3 4K

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.26 Km nga qendra)

B Porosit online laptop hp dhe jua u dergojme kudo! ๐Ÿ‘‡ ๐Ÿ’ป https://cutt.ly/dfp5xrf ๐Ÿ”ถ laptop hp zbook studio g3 ๐Ÿ”ถ ekran: 15.6โ€ ips 3840 x 2160 uhd 4k ๐Ÿ”ถ cpu: intel core i7-6820hq 2.7ghz ๐Ÿ”ถ memory: 16gb ddr4 ๐Ÿ”ถ ssd: 256gb cmimi: 850 โ‚ฌ ๐Ÿš• transport ne gjithe shqiperine!...

850 Euro

Tirane
30,000 Leke Kompjutera dhe Elektronike Shitet PlayStation 4 me 3 leva dhe mbi 8 lojra

Shitet PlayStation 4 me 3 leva dhe mbi 8 lojra

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.93 Km nga qendra)

B Shitet playstation 4 me 3 leva dhe mbi 8 lojra. levat dhe playstationi jane shume ta mbajtura pasi jane perdorur vetem nga 1 person. lojrat jane:gta v, cod ghosts,fortnite,apex legends,fifa 15,killzone,fifa 16. vetem bleres serioz....

30,000 Leke

Tirane
180 Dollar Kompjutera dhe Elektronike Shitet telefoni samsung a20e 2020 1 korrik me garanci .

Shitet telefoni samsung a20e 2020 1 korrik me garanci .

Patos | Fier

B Telefoni eshte i ri 1 muaj i perdorur shitet per arsye mos perdorimi ...

180 Dollar

Fier
16,000 Leke Kompjutera dhe Elektronike Zgemma H9 Combo 4K Multistream Satelitor-Tokesor

Zgemma H9 Combo 4K Multistream Satelitor-Tokesor

Kodra e Diellit | Tirane (2.31 Km nga qendra)

B Okazion-shes: zgemma h9 combo multistream. aparat i shkelqyer nga me te miret ne treg ultra hd 4k. satelitor-tokesor, dvb-s2x+dvb-t2/c. kap dhe kanalet multistream ne satelit. shume pak i perdorur, pothuajse si i ri, i bere gati me te gjitha vetem per ta vene ne pune. cmimi 160.000 leke te vjet...

16,000 Leke

Tirane
100 Euro Kompjutera dhe Elektronike Gigabyte GTX 1050 Ti Windforce OC 4G

Gigabyte GTX 1050 Ti Windforce OC 4G

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)

B Gigabyte gtx 1050 ti windforce oc 4g gjendja 10/10...

100 Euro

Tirane
129 Euro Kompjutera dhe Elektronike Set Pc HP + Monitor 22

Set Pc HP + Monitor 22

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.26 Km nga qendra)

B Oferte nga planet computers ๐Ÿ˜Š porosit online, dhe jua dergojme ne shtepi! ๐Ÿ‘‡ ๐Ÿ”ถ hp elitedesk 800 g1 sff ๐Ÿ”ถ ekran 22" hd+ lg e2210 ๐Ÿ”ถ cpu: intel core i3-4330, 3.50 ghz ๐Ÿ”ถ ram: 4 gb ddr3 ๐Ÿ”ถ hdd : 500 gb sata ๐Ÿ”ถ gpu: intelยฎ hd graphics cmimi: 129 โ‚ฌ ๐Ÿš• transport ne...

129 Euro

Tirane
69,000 Leke Kompjutera dhe Elektronike Lenovo Ideapad 330 Core i5-8250U

Lenovo Ideapad 330 Core i5-8250U

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.26 Km nga qendra)

B Porosit online, dhe jua u dergojme kudo! ๐Ÿ‘‡ ๐Ÿ“ฒ https://cutt.ly/iu4duno ๐Ÿ”ถ laptop lenovo ideapad 330 new ๐Ÿ”ถ ekran: 15.6โ€ led hd ๐Ÿ”ถ cpu: intel core i5-8250u quad 1.6 ghz up to 3.4 ghz ๐Ÿ”ถ memory: 4 gb ddr 4, 2400 mhz ๐Ÿ”ถ hdd: 1000 gb sata iii cmimi: 69.000l ๐Ÿš• transport n...

69,000 Leke

Tirane
399 Euro Kompjutera dhe Elektronike HP Probook 450 G3

HP Probook 450 G3

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.26 Km nga qendra)

B ๐Ÿ”ฅ๐Ÿ”ฅ๐Ÿ”ฅporosit online laptop probook 450 g3 dhe jua u dergojme kudo! ๐Ÿ‘‡ ๐Ÿ”ถ laptop probook 450 g3 ๐Ÿ”ถ ekran: 15.6โ€ ๐Ÿ”ถ cpu: intel core i5-6200u 2.3ghz ๐Ÿ”ถ memory: 8 gb ๐Ÿ”ถ ssd: 256 gb cmimi: 399 โ‚ฌ ๐Ÿš• transport ne gjithe shqiperine! ๐Ÿš• per me shume info kontaktoni ne...

399 Euro

Tirane
24,990 Leke Kompjutera dhe Elektronike HP Probook 6570B

HP Probook 6570B

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.26 Km nga qendra)

B Porosit online dhe jua dergojme kudo! ๐Ÿ‘‡ ๐Ÿ”ถ laptop hp probook 6570b ๐Ÿ”ถ ekran: 15.6โ€ led hd ๐Ÿ”ถ cpu: intel core i5-3210m 2.5 ghz ๐Ÿ”ถ ddr3 : 8 gb ๐Ÿ”ถ hdd: 320 gb cmimi: 24.990l ๐Ÿš• transport ne gjithe shqiperine! ๐Ÿš• per me shume info kontaktoni ne โ˜Ž 0684019189 / 06890329...

24,990 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim