lodra per femije 

 Online 28 lexues | 0 njoftime ne pritje

10,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Tv ne shitje

Tv ne shitje

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (5.04 Km nga qendra)

B Tv ne shitje plazma led lcd 32"40"42"48"50"tv shiten me garanci cmimet varjojn nga 100deri ne 300 per shumic diskutohet cmimi...

10,000 Leke

Tirane
12,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Ps3 gjendje te mire pune me 4 leva

Ps3 gjendje te mire pune me 4 leva

Don Bosko | Tirane

B Shes ps3 me 4 leva dhe me lojra te instaluar dhe 10 lojra ne cd orginale 12000 lek ...

12,000 Leke

Tirane
10,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shes xbox 360 me cip per arsye mosperdorimi

Shes xbox 360 me cip per arsye mosperdorimi

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.72 Km nga qendra)

B Shes xbox 360 me cip 1 leve dhe shume disqe si psh gta 4, gta5, call of duty blackops1, 2, ghosts , nba 2018 , splinter cell double agent, blacklist dhe shum lojra te tjera....

10,000 Leke

Tirane
320 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Apple iPhone 11 Pro €450 EUR, iPhone 11 Pro Max €500 EUR WhatsAp +447841621748,Samsung Note10+

Apple iPhone 11 Pro €450 EUR, iPhone 11 Pro Max €500 EUR WhatsAp +

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane

B Apple iphone 11 pro €450 eur, iphone 11 pro max €500 eur whatsap +447841621748,samsung note10+,s10+ na kontaktoni: whatsapp: +447841621748 email: electronicsgadgetsms@hotmail.com whatsapp: +447841621748 ne jemi një kompani tregtare e vendosur në mbretërinë e bashkuar dhe...

320 Euro

Tirane
44,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike 💢💢 iPhone X 64GB - 44.000 ALL 💢💢

💢💢 iPhone X 64GB - 44.000 ALL 💢💢

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B 📍📍📍📍📍oferta te cmendura 🙃🙃🤭🤫 💥💥💥💥🎯🎯cmimi 44.000 all 🎯🎯💥💥💥💥 💢💢 iphone x 64 gb💢💢 ↪️↪️merr me keste me kart id 👀🔛🔝 💠 (no face id ) 💠brand : iphone 💠model : iphone x 💠ram : 3gb 💠rom: 64 gb ...

44,000 Leke

Tirane
2,400 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike shiten tv dhe playstation 4

shiten tv dhe playstation 4

Plepa | Durres

B Shiten 4 tv 43 polsh dhe 4 playstation 4 slim me 8 leva dhe 8 lojra jan pothujse te reja shum pak te perdorura...

2,400 Euro

Durres
399 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Microsoft Surface 3 Pro

Microsoft Surface 3 Pro

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Oferte nga planet computers, porosit online, dhe jua dergojme ne shtepi 🔶 microsoft surface pro 3 🔶 🔷 model 1631 🔷 ekran 12" hd 🔷 cpu: intel core i7-4650u, 1.70 ghz 🔷 ram: 8 gb ddr3 memory 🔷 ssd: 250 gb 🔷 gpu: intel hd graphics 🔷 keyboard us cmimi: 399 € p...

399 Euro

Tirane
249 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike HP Pro x2 612 G1

HP Pro x2 612 G1

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Oferte nga planet computers, porosit online, dhe jua dergojme ne shtepi! 🔶 hp business hybrid 🔶 🔷 model: pro x2 612 g1 🔷 ekran 12" fhd 1280p touchscreen 🔷 cpu: intel core i5-4202y, 1.60 ghz 🔷 ram: 8 gb ddr3 memory 🔷 ssd: 250 gb 🔷 gpu: intel hd graphics 🔷 keyboar...

249 Euro

Tirane
240 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike TV LG 37LM611S

TV LG 37LM611S

Qender | Gjirokaster

B Shes televizor lg 37" 37lm611s led smart fullhd 3d mpeg-4 punon edhe me sinjal satelitor. dvb-c, dvb-t. i blere ne greqi...

240 Euro

Gjirokaster
150 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Telefon Celular smartphone në Shitje.

Telefon Celular smartphone në Shitje.

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)

B Shitet i ri fringo iphone 11. vendndodhja:myslym shyr. Çmimi:150€. për më tepër informacion më kontaktoni në what's app&cel....

150 Euro

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim