online televizora plazma te perdorur 

 Online 25 lexues | 3 njoftime ne pritje

1,500 Leke Kompjutera dhe Elektronike ♻️ Baze karikimi per A51 - 1.500 Leke

♻️ Baze karikimi per A51 - 1.500 Leke

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.74 Km nga qendra)

B ♻️baze karikimi per a51 ⚠️montimi falas 📤transporti kudo - 🏠 -adresa komuna e parisit , ngjitur me kafe oslo ☎ nr kontakti 0675615500 cmimet me te mira ne tirane per: smartphone , laptope , desktop , monitore , printera ...

1,500 Leke

Tirane
2,900 Leke Kompjutera dhe Elektronike ♻️ Bateri origjinale per Iphone X -- 2.900 Leke

♻️ Bateri origjinale per Iphone X -- 2.900 Leke

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.74 Km nga qendra)

B ♻️ bateri origjinale per iphone x 2.900 leke ⚠️montimi falas 📤transporti kudo - 🏠 -adresa komuna e parisit , ngjitur me kafe oslo ☎ nr kontakti 0675615500 cmimet me te mira ne tirane per: smartphone , laptope , desktop , monitore , printera...

2,900 Leke

Tirane
130 Euro Kompjutera dhe Elektronike Radio antike

Radio antike

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.25 Km nga qendra)

B Shes radio guding rtv 400 made in germany 100% funksionale...

130 Euro

Tirane
399 Euro Kompjutera dhe Elektronike Fujitsu Lifebook E546

Fujitsu Lifebook E546

Kodra e Diellit | Tirane (1.26 Km nga qendra)

B Fujitsu lifebook e546 ▶️display: 14” hd ▶️cpu:i5-6300u 2.4ghz ▶️memory: 8 gb ddr4 ▶️ssd: 128 gb ▶️cmimi: 399€ . 🚕 transport ne gjithe shqiperine! 🚕 per me shume info kontaktoni ne: ☎ 0684019189 / 0689032925...

399 Euro

Tirane
500 Euro Kompjutera dhe Elektronike Shes Samsung note 10+ europian 10/10 500e

Shes Samsung note 10+ europian 10/10 500e

Sauk | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Shes samsung note 10+ versioni europian me dy karta sm-n975f/ds ne gjendje 10/10. i blere ne gjermani dhe i perdorur vetem nga 1 person. telefonit nuk i eshte bere ndonjhere servis. 265gb memorje, 8gb ram, shenje gishti ne ekran. i perdour gjithmon me kase mbrojtese. shoqerohet me kutine, kufje...

500 Euro

Tirane
500 Euro Kompjutera dhe Elektronike Laptop Acer core i7

Laptop Acer core i7

Don Bosko | Tirane (1.72 Km nga qendra)

B Acer aspire v5-571 i7-3537u , 8gb ram , 500 hdd , nvidia 710m laptop acer, core i7. windows 8. i perdorur, ne gjendje shume te mire. karikuesi dhe bateria origjinale. 500 euro...

500 Euro

Tirane
26,000 Leke Kompjutera dhe Elektronike OKAZION iPhone 8

OKAZION iPhone 8

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.63 Km nga qendra)

B Shitet iphone 8, gjendja 10/10 në kutinë e vet. memorie 64 gb, ngjyra e bardhë, kufje origjinale karikues origjinal origjina - koreja e jugut i papërdorur në shqipëri...

26,000 Leke

Tirane
300 Euro Kompjutera dhe Elektronike Shes tre makina profesionale per berbera profesionale

Shes tre makina profesionale per berbera profesionale

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shes 3 makina profesjonale 1 ere 2 pake te perdorura dhe 2 pale gersher paisjete jane profesjonale okazion...

300 Euro

Tirane
29,900 Leke Kompjutera dhe Elektronike Monitor Dell Ultrasharp U2715Hc 2K

Monitor Dell Ultrasharp U2715Hc 2K

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Dell ultrasharp u2715hc 🔶 display: 27” 2k 16:9 ips 🔶 resolution: 2560 x 1440 at 60hz cmimi: 29.900l 🚕 transport ne gjithe shqiperine! 🚕 per me shume info kontaktoni ne ☎ 0684019189 / 0689032925 🎁 mundesi blerje me karte identiteti e bkt prima me 0% intere...

29,900 Leke

Tirane
300 Euro Kompjutera dhe Elektronike Laptop Dell Latitude E5470 i3

Laptop Dell Latitude E5470 i3

Kodra e Diellit | Tirane

B Dell latitude e5470 ▶️display: 14” hd ▶️cpu: i3-6100u 2.3 ghz ▶️memory: 8 gb ddr 3 ▶️ssd: 120 gb ▶️cmimi: 300€ . 🚕 transport ne gjithe shqiperine! 🚕 per me shume info kontaktoni ne: ☎ 0684019189 / 0689032925 🎁 mundes...

300 Euro

Tirane
28,900 Leke Kompjutera dhe Elektronike Monitor HP EliteDisplay E271i

Monitor HP EliteDisplay E271i

Kodra e Diellit | Tirane

B Hp elitedisplay e271i 🔶 display: 27″ led-backlit ips 🔶 resolution: 1920 x 1080 at 50-76hz 16:9 cmimi: 28.900l 🚕 transport ne gjithe shqiperine! 🚕 per me shume info kontaktoni ne ☎ 0684019189 / 0689032925 🎁 mundesi blerje me karte identiteti e bkt prima me 0% interes...

28,900 Leke

Tirane
280 Euro Kompjutera dhe Elektronike Monitor HP Z30i 2K

Monitor HP Z30i 2K

Kodra e Diellit | Tirane

B hp z30i 🔶 display: 30” 2k 16:10 ips 🔶 resolution: 2560x1600 l 🚕 shipping throughout albania! 🚕 🚕 for more info contact us ☎ 0684019189 / 0689032925 🎁 purchase with bkt prima identity card with 0 % interest...

280 Euro

Tirane
299 Euro Kompjutera dhe Elektronike Fujitsu Lifebook E754 i3

Fujitsu Lifebook E754 i3

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.26 Km nga qendra)

B Order online, and we'll deliver it to you everywhere! 👇 👇 🔶 laptop fujitsu e754 🔶 screen: 15 ′′ fhd 🔶 cpu: intel core i3-4100m 🔶 memory: 8 gb 🔶 hdd: 256 gb price: 299 € 🚕 shipping throughout albania! 🚕 🚕 for more info contact us ☎ 06840...

299 Euro

Tirane
219 Euro Kompjutera dhe Elektronike Laptop Fujitsu Lifebook E752 i5

Laptop Fujitsu Lifebook E752 i5

Kodra e Diellit | Tirane

B Laptop fujitsu e752 🔶 screen: 15 ′′ fhd 1920 x 1080 🔶 cpu: i5-3340m 2.7ghz 🔶 memory: 8 gb 🔶 ssd: 120gb 🔶 price: 219 € 🚕 shipping throughout albania! 🚕 🚕 for more info contact us ☎ 0684019189 / 06890329...

219 Euro

Tirane
299 Euro Kompjutera dhe Elektronike Laptop Lenovo Thinkpad L450 i5

Laptop Lenovo Thinkpad L450 i5

Kodra e Diellit | Tirane

B Lenovo thinkpad l450 🔶 hd led 🔶 ram: 8 gb 🔶 ssd: 250gb 🔶 cpu: i5-5200u price: 299 euro 🚕 shipping throughout albania! 🚕 🚕 for more info contact us ☎ 0684019189 / 0689032925 🎁 purchase with identity card...

299 Euro

Tirane
249 Euro Kompjutera dhe Elektronike Laptop HP Elitebook 8470p

Laptop HP Elitebook 8470p

Kodra e Diellit | Tirane (1.26 Km nga qendra)

B Elitebook hp 8470 p 🔶 screen: 14.1 ′′ 🔶 ram: 8 gb 🔶 hdd: 320 gb 🔶 cpu: i5-3230m price: 249 € . 🚕 shipping throughout albania! 🚕 🚕 for more info contact us ☎ 0684019189 / 0689032925 🎁 purchase with identity card...

249 Euro

Tirane
7,500 Leke Kompjutera dhe Elektronike Monitor Lenovo LT2224Z Full hd + Webcam

Monitor Lenovo LT2224Z Full hd + Webcam

Kodra e Diellit | Tirane (1.26 Km nga qendra)

B Lenovo thinkvision t2224z 🔶 display: 21.5” fhd wide led 🔶 resolution: 1920 x 1080 🔶 response time: 7 ms 🔶 brightness: 250 cd/ m² 🔶 input connectors: dvi , hdmi 🔶 web camera & speakers inc. cmimi: 7499l 🚕 transport ne gjithe shqiperine! 🚕...

7,500 Leke

Tirane
3,900 Leke Kompjutera dhe Elektronike ♻️♻Ndrrim xhami Mbrapa per Iphone Xs Max -- 3.900 Leke

♻️♻Ndrrim xhami Mbrapa per Iphone Xs Max -- 3.900 Leke

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B ♻️ndrrim xhami mbrapa per iphone xs max 3.900 leke ⚠️ndrrimi kryhet brenda nje kohe te percaktuar 1-3 ore - 🏠 -adresa komuna e parisit , ngjitur me kafe oslo ☎ nr kontakti 0675615500 cmimet me te mira ne tirane per: smartphone , laptope , desktop , monitore , printera...

3,900 Leke

Tirane
6,900 Leke Kompjutera dhe Elektronike ♻️♻Ndrrim xhami per Iphone X -- 6.900 Leke

♻️♻Ndrrim xhami per Iphone X -- 6.900 Leke

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B ♻️ndrrim xhami per iphone x 6.900 leke ⚠️ndrrimi kryhet brenda nje kohe te percaktuar 1-3 ore - 🏠 -adresa komuna e parisit , ngjitur me kafe oslo ☎ nr kontakti 0675615500 cmimet me te mira ne tirane per: smartphone , laptope , desktop , monitore , printera...

6,900 Leke

Tirane
9,900 Leke Kompjutera dhe Elektronike ♻️♻Ndrrim xhami per Iphone Xs Max -- 9.900 Leke

♻️♻Ndrrim xhami per Iphone Xs Max -- 9.900 Leke

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.74 Km nga qendra)

B ♻️ndrrim xhami per iphone xs max 9.900 leke ⚠️ndrrimi kryhet brenda nje kohe te percaktuar 1-3 ore - 🏠 -adresa komuna e parisit , ngjitur me kafe oslo ☎ nr kontakti 0675615500 cmimet me te mira ne tirane per: smartphone , laptope , desktop , monitore , printera ...

9,900 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim