printer termik 

 Online 35 lexues | 2 njoftime ne pritje

10,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shitet Playstation 3 slim me cip

Shitet Playstation 3 slim me cip

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Shitet playstation 3 slim me cip,shoqerohet se bashku me fishat perkatese (fisha e ushqimit,2 leva te thjeshta me kabell dhe fisha hdmi). shitet bosh pa lojra....

10,000 Leke

Tirane
10,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shitet laptop Macbook Pro

Shitet laptop Macbook Pro

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Shitet laptop macbook pro,late 2009 + canta. (ram 6 gb,proccesor dual core,vetem hardisku i mungon. shitet per arsye mos perdorimi....

10,000 Leke

Tirane
200 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike laptop

laptop

Qender | Lezhe

B Shitet laptop apple macbook pro ne super gjendje i paisur me karkues origjinal ...

200 Euro

Lezhe
95,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Samsung Note 10+, 256 GB, ngjyr Aura Black

Samsung Note 10+, 256 GB, ngjyr Aura Black

Don Bosko | Tirane

B Okazion per pak dite. samsung note 10+, 256 gb, ngjyr aura black i ardhur nga suedia. shitet per arsye mos pordorimi i ri ne kuti. e kam marr dhurate kam dhe faturen per siguri qe nuk esht i vjedhur....

95,000 Leke

Tirane
1,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Ruter+Modem HUAWEI HG630 ADSL VDSL

Ruter+Modem HUAWEI HG630 ADSL VDSL

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (1.15 Km nga qendra)

B Huawei hg630 adsl vdsl modem router wireless parameters wireless protocol support 802.11n, compatible with 802.11b / g 300mbps wireless speed 2.4ghz wireless band antenna built two antennas to support mimo wireless security wireless mac address filtering, wireless security function switch, 64/128 we...

1,000 Leke

Tirane
32,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shitet iphone 7 32 gb Gold

Shitet iphone 7 32 gb Gold

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shitet iphone 7 ngjyra gold 32 gb memorie bateria 100% prodhim amerikan , me kuti ...

32,000 Leke

Tirane
7,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Kompjuter Fujitsu

Kompjuter Fujitsu

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shitet kompjuter fujitsu per zyra ose shkolle. amd 2.7 ghz, ram 4gb, hard disk 80 gb, dvd, ekran lg flatron 17 inch, tastier hp, maus, kabujt perkates. cmimi 7000 leke te reja ...

7,000 Leke

Tirane
300 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Drone DJI SPARK  okazion

Drone DJI SPARK okazion

Qender | Durres

B Okazion drone dji spark ne gjendje perfekte , me kapak boj qielli . kompania dji eshte kompania me e mire ne bote por realizimin dhe prodhimin e droneve . realizim te videove ne full high definition. shpejtesi 50 km/ore .komandim deri ne largesi 4 km . jetegjatesia e perdorimit te nje baterie der...

300 Euro

Durres
55 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Ofert Shiten Ekrane 24inch,Nec,Philips,Lenovo

Ofert Shiten Ekrane 24inch,Nec,Philips,Lenovo

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Super oferte shiten ekrane 24inch,55€60€,65€,nec,lenovo,philips kontakt:whatsup...

55 Euro

Tirane
349 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike ⚠️IPHONE 8 64GB - 349 EU - PAGUAJ 44 NE MUAJ ⚠️

⚠️IPHONE 8 64GB - 349 EU - PAGUAJ 44 NE MUAJ ⚠️

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B 🤳iphone 8 64gb🤳 ➖ 349 eu 4.440 leke / 12 muaj ✔garancia 6 muaj 🎁xham , cover , karikues dhurate ! 🎖️🎖️super super cmime🎖️🎖️ ❗merre me keste vetem me karte id❗ ❗ 🚛bejme transport ne gjithe shqiperine🚛 🛡️garancia 6 muaj 🏠 -a...

349 Euro

Tirane
700 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike  ✅✅KAMER IPHONE X ORIGJINALE ♻️♻️

✅✅KAMER IPHONE X ORIGJINALE ♻️♻️

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Kamer iphone x te hequr nga telefona me icloud montimi falas transporti kudo mundesi pagese me keste ...

700 Leke

Tirane
700 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike  ✅✅KAMER IPHONE X ORIGJINALE1 ♻️♻️

✅✅KAMER IPHONE X ORIGJINALE1 ♻️♻️

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Kamer iphone x te hequr nga telefona me icloud montimi falas transporti kudo mundesi pagese me keste ...

700 Leke

Tirane
299 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike ⚠️NOTE 8  256GB - 299 EU - PAGUAJ 40 NE MUAJ ⚠️

⚠️NOTE 8 256GB - 299 EU - PAGUAJ 40 NE MUAJ ⚠️

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B 🤳note 8 256gb🤳 ➖ 299 eu 4.070 leke / 12 muaj ✔garancia 6 muaj 🎁xham , cover , karikues dhurate ! 🎖️🎖️super super cmime🎖️🎖️ ❗merre me keste vetem me karte id❗ ❗ 🚛bejme transport ne gjithe shqiperine🚛 🛡️garancia 6 muaj 🏠 -ad...

299 Euro

Tirane
15,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Samsung J7 2017

Samsung J7 2017

Qender | Elbasan

B Shitet samsung j7 2017 ne gjendje shume te mire cmimi 15.000 leke te reja...

15,000 Leke

Elbasan
10,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Tv ne shitje

Tv ne shitje

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (5.04 Km nga qendra)

B Tv ne shitje plazma led lcd 32"40"42"48"50"tv shiten me garanci cmimet varjojn nga 100deri ne 300 per shumic diskutohet cmimi...

10,000 Leke

Tirane
260 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike ps4 1 TB

ps4 1 TB

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (5.28 Km nga qendra)

B shes ps4 1tb me cmim 330 mije te perdorur vetem disa muaj..ka garanci 2 vjet tek neptuni. ne cmim perfshihen dhe 3 disqet ne foto tipi ps4 llojet e disqeve blu-ray madhesia e hard disk-ut 1 tb memorje shtese no doreza e lojes dual shock 4 lidhja e dorezes usb / bluetooth teknologji wireless...

260 Euro

Tirane
210 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Ps4 slim 500 gb

Ps4 slim 500 gb

Qender | Shkoder

B Dua ta shes ps4 slim per arsye qe kam pc edhe eshte 1vit i perdorur ka 2 lojra fifa 19 crew 2 ne gjendje shum te mir....

210 Euro

Shkoder
8,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Printer/scaner/fotokopje

Printer/scaner/fotokopje

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Shitet printer, scaner dhe fotokopje hp ne gjendje shume te mire, pothuaj i ri fare, me ngjyra dhe bardhe e zi ne formatin a4....

8,000 Leke

Tirane
110 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike TV Toshiba 52

TV Toshiba 52

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (0.78 Km nga qendra)

B Shes tv toshiba 52 polsh. ne gjendje te shkelqyer dhe ngjyra te qarta dhe mjaft relaksuese ...

110 Euro

Tirane
20,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Dreambox me abonim 1 vjecar

Dreambox me abonim 1 vjecar

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Shiten dy drimboksa me abonim 1 vjecar secili deri en tetor 2020. kan gjitha kanalet digitalb, tring, sportet te gjitha, digi sky dhe 1000 kanale tjera. shiten okazion 200 mij lek te dyja. te reja akull....

20,000 Leke

Tirane
25,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike telefon

telefon

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane

B Iphon 7 32 gb i pathyer ose gervishtur ruajtur me kujdes kontaktoni ne whats up ...

25,000 Leke

Tirane
45 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike LG Electronics Monitor FLATRON E2210PM-SN HD 45 Euro

LG Electronics Monitor FLATRON E2210PM-SN HD 45 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.15 Km nga qendra)

B Product description lg e2210pm-bn 22" dvi led monitor device type led-backlit lcd monitor - 22" built-in devices stereo speakers panel type tn aspect ratio widescreen - 16:10 native resolution 1680 x 1050 brightness 250 cd/m2 contrast ratio 1000:1 / 5000000:1 (dynamic) response time 5 ms co...

45 Euro

Tirane
200 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike apple

apple

Qender | Lezhe

B Shitet laptop apple macbook pro ne super gjendje i paisur me karkues origjinal ...

200 Euro

Lezhe
250 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shitet Nikon D3100 aparat fotografik profesional!

Shitet Nikon D3100 aparat fotografik profesional!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane

B Perfshin cdo gje ne foto gjendja 10/10 per detaje te tjera kontakto: 0676959395...

250 Euro

Tirane
100 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Ekrane per celulare

Ekrane per celulare

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.93 Km nga qendra)

B Ekrane te rinj per iphone 5,iphone 5s,iphone 5c,iphone 6,iphone 6s,iphone 6s+,iphone 6+,iphone 7,iphone 7+,iphone 8,iphone 8+,samsung s3,s4,s4 mini,s5,s6,s6 edge,s7,s7 edge, j1,j2,j3,j5,j7,core prime, grand neo,core plus, lg g2,lg g3,lg g4,lg g5,nexus 4,x power, xiaomi red mi 2,red mi 3,red mi 4a,re...

100 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim