samsung galaxy s6 merr jep tirane 

 Online 26 lexues | 0 njoftime ne pritje

55 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike đŸ’„Printer ne ShitjeđŸ’„

đŸ’„Printer ne ShitjeđŸ’„

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane

B Jepet printer ne shitje, me shume ngjyra , me kursim .funksionet : printim , skanim , kopjim. dizanji kompakt . cmimi i diskutueshem....

55 Euro

Tirane
10,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Play Station 3

Play Station 3

Qender | Shkoder

B Play station 3 super slim ne gjendje perfekte. eshte i ardhur nga gjermania. dua ta shes per arsye mos perdorimi. eshte 500 gb. ka 5 disqe: fifa15, gta5, call of duty ghost, ferrari challange dhe disku qe ka ardhur me playstationin....

10,000 Leke

Shkoder
5,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Laptop

Laptop

Brryli | Tirane

B Shesim nje laptop te perdorur por ne gjendje te mire pune. eshte model packard bell. eshte i pajisur me canten e tij. ...

5,000 Leke

Tirane
1,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Kamera Sigurie 1000 lek copa

Kamera Sigurie 1000 lek copa

Tjeter zone | Tirane

B Shesim kamera dom in door dhe kamera te jashtme out door me cmimin 1000 lek copa .sasi e limituar.kemi dhe paisje te tjera si kembe,baluna etj.per cdo insformacion kontaktoni ne numrin 0672003892 qe tju nism fotot ne whats app ose viber....

1,000 Leke

Tirane
20,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Ps3

Ps3

Qender | Durres

B Shes ps3 i perdorur,i ardhur nga anglia disponon 3 leva+ cip me 6 lojra dhe 10 disqe lojrash te ndryshme ...

20,000 Leke

Durres
10,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike shitet ps3

shitet ps3

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Shitet ps3 ne gjendje te shkelqyer e shoqeruar me 1 leve dhe 5 lojra te instaluara (gta v, fifa 18, pes 18, pes 17, need for speed no rivals)!!! cmimi i padiskutushem...

10,000 Leke

Tirane
180 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Kamera HIKVISION

Kamera HIKVISION

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B - 2 kamera te brendshme + 1 jashtme (nightvision) hd quality - - dvr 1 tb - - manual, pult + mouse & tastiere - - kutia origjinale - - perdorur 7 muaj - (pothuajse te reja) +355 675256937 (cmimi 180e i padiskutueshem)...

180 Euro

Tirane
200 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike KASE FISKALE

KASE FISKALE

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B - kase fiskale ne gjendje 10/10 - - manual + karikues - - 200e - +355 675256937...

200 Euro

Tirane
100,300 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Tv

Tv

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (4.18 Km nga qendra)

B Tv ne shitje 32 polc deri 50 polc ...

100,300 Leke

Tirane
18,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Iphone per shitje

Iphone per shitje

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane

B Shitet imitim shum i mir i iphone x. cmimi:180 mij lek. per me teper informacion me kontaktoni ne cel&viber&whats app....

18,000 Leke

Tirane
124,990 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Kondicioner Mitsubishi Electric 12000 Btu A++

Kondicioner Mitsubishi Electric 12000 Btu A++

| Durres

B Kondicioner mitsubishi electric 12000 btu. tekonlogjia inverter klasifikimi i energjise: a++ konsumi : 1.04 kw/h gaz ekologjik: r410 a funksionon ne temperatura nga -15° deri +46 garanci : 5 vjet instalimi falas...

124,990 Leke

Durres
50 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike shes kompjutera

shes kompjutera

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (2.48 Km nga qendra)

B Shes kompjutera te kompletuar ne gjendje shume te mire funksionale. parametrat: ram: 2gb, hdd: 256gb kontakti:0674943966 email:hamitxhepi2@gmail.com cel. : 0674943966...

50 Euro

Tirane
150,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike paisje per dixhej

paisje per dixhej

Kucove | Berati

B Paisje per dixhej...

150,000 Leke

Berati
17,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Samsung Galaxy S7

Samsung Galaxy S7

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shitet samsung galaxy s7 android 8.4 giga ram dhe 32 giga memories. shoqeohet me gomine dhe karikuese. ne gjendje shume te mire. cmimi 17.000 leke te reja...

17,000 Leke

Tirane
1,500 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike SHESIM APARATE PER KERKIMIN E SENDEVE TE CMUARA FLORI ERGJENT DIAMANT ETJ

SHESIM APARATE PER KERKIMIN E SENDEVE TE CMUARA FLORI ERGJENT DIAMANT

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.63 Km nga qendra)

B Afrim envangelos hoxhallari shesim edhe japim edhe me qera aparate te teknologjise se larte per karkimin e sendeve te cmuara flori argjente djamand etj aparate me prove edhe garanci ne largesi 1500m thellesi 8-10m cmimi 1500 evro marrim edhe porosi per te prure te gjithe llojet e aparateve te kerki...

1,500 Euro

Tirane
40 Dollar Tregu Kompjutera dhe Elektronike Kamera Sekrete te fshehta spiune pergjimi pajisje pergjuese

Kamera Sekrete te fshehta spiune pergjimi pajisje pergjuese

Brryli | Tirane (1.34 Km nga qendra)

B Pajisje te ndryshme pergjimi te fshehta sekrete, kamera sekrete programe te kontrollimit te telefonit. pajisje audio me modelet e fundit mikrofone hd - pajisje filmimi video/audio me kamer hd + shikimi nepemjet wifi - aromatizues ambjenti me kamer te fshehte - ore murale me kamer te fshehte ...

40 Dollar

Tirane
1,700 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Sony a7R III 42.4MP Full-Frame Mirrorless Interchangeable Lens Camera

Sony a7R III 42.4MP Full-Frame Mirrorless Interchangeable Lens Camera

Qender | Lushnje

B Të gjitha prodhimet e mia janë të vërteta dhe vijnë me garanci nga prodhuesit. 100% kënaqësi të konsumatorëve. 100% mbrojtje e konsumatorëve. na kontaktoni tani. nëse jeni të interesuar ose më shtoni në whatsapp. whatsapp: + 5511981977479...

1,700 Euro

Lushnje
1,500 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike NIKON D850 FX Format Digital SLR 45.7 MP Camera

NIKON D850 FX Format Digital SLR 45.7 MP Camera

Zone Periferike | Kukes

B Kamera e mëposhtme nuk është ndezur kurrë dhe vjen me një bateri dhe ngarkues baterie që nuk janë përdorur asnjëherë. aksesorët e përfshirë me kamera janë: klipi kabllor hdmi / usb, kabllo usb uc-e22 dhe rrip an-dc18 ende në paketim. na kontaktoni tani. nëse jeni të interesuar os...

1,500 Euro

Kukes
10,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Tv ne shitje

Tv ne shitje

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (5.04 Km nga qendra)

B Tv ne shitje plazma led lcd 32"40"42"48"50"tv shiten me garanci cmimet varjojn nga 100deri ne 300 per shumic diskutohet cmimi...

10,000 Leke

Tirane
650 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike LAPTOP ASUS

LAPTOP ASUS

Lungomare | Vlore

B Laptop profesional asus. display 15.6" fhd, intel core i7-6700hq 2.60 ghz, nvidia gtx geforce 950m, ram 8 gb ddr4-sdram, hard disk 1 tb, aluminum cover / backlit keyboard wi-fi 802.11n/a/c/ bluetooth 4.0 intel wireless display (wi-di) webcam hd audio: bang & olufsen icepower / sonicmaster hdmi/ 3x u...

650 Euro

Vlore
100 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Fotokopje me qera

Fotokopje me qera

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Super fotokopje me ngjyra me qera full opsion...

100 Euro

Tirane
500 Dollar Tregu Kompjutera dhe Elektronike Fotokopje ne shitje

Fotokopje ne shitje

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Oferte fotokopjesh color 30% ulje oferte fotokopjesh black 20% ulje...

500 Dollar

Tirane
2,000 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shes Super Kompjuter + Monitor ( Fjala e Fundit e Teknologjise ) Vit Prodhim 2018-2019

Shes Super Kompjuter + Monitor ( Fjala e Fundit e Teknologjise ) Vit P

Fresku/Linze | Tirane

B Shes super kompjuter + monitor ( fjala e fundit e teknologjise ) vit prodhim 2018-2019 parametrat: motherboard: asus tuf pro gaming z370 ( https://www.asus.com/motherboards/tuf-z370-pro-gaming/ ) usb ports 3.1 shiko linkun per detaje cpu: intel core i7-9700k up to @5.2 ghz gjenerata e 9 e...

2,000 Euro

Tirane
30 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shes laptop acer

Shes laptop acer

Gjiri i Lalzit | Durres

B Shes laptop acer crystal efe.....

30 Euro

Durres
240 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shitet projektor fringo i ri i paprekur!!!!

Shitet projektor fringo i ri i paprekur!!!!

Kamez/Paskuqan | Tirane

B Projektor ngjyra e kuqe i qarte avalibe per lidhje me wi-fi cmimi i diskutueshem...

240 Euro

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim