samsung ml 1665  

 Online 11 lexues | 6 njoftime ne pritje

800 Euro Kompjutera dhe Elektronike HP Zbook 15 G3 Nvidia Quadro M2000

HP Zbook 15 G3 Nvidia Quadro M2000

Kodra e Diellit | Tirane (1.26 Km nga qendra)

B Porosit online laptop hp dhe jua u dergojme kudo! ๐Ÿ‘‡ ๐Ÿ”ถ laptop hp zbook 15 g3 ๐Ÿ”ถ ekran: 15.6โ€ณ fhd 1920 x 1080p ๐Ÿ”ถ cpu: intel core i7-6700hq 2.6ghz ๐Ÿ”ถ memory: 16 gb ddr4 ๐Ÿ”ถ ssd: 256 gb cmimi: 800 โ‚ฌ ๐Ÿš• transport ne gjithe shqiperine! ๐Ÿš• per me shume info kontaktoni ne...

800 Euro

Tirane
900 Euro Kompjutera dhe Elektronike HP ZBook 15 G4 Nvidia Quadro M2200 4GB

HP ZBook 15 G4 Nvidia Quadro M2200 4GB

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.26 Km nga qendra)

B Porosit online laptop hp dhe jua u dergojme kudo! ๐Ÿ‘‡ ๐Ÿ”ถ laptop hp zbook 15 g4 ๐Ÿ”ถ ekran: 15.6โ€ณ fhd 1920 x 1080p ๐Ÿ”ถ cpu: intel core i7-7820hq 2.9ghz ๐Ÿ”ถ memory: 16 gb ddr4 ๐Ÿ”ถ ssd: 512 gb cmimi: 900 โ‚ฌ ๐Ÿš• transport ne gjithe shqiperine! ๐Ÿš• per me shume info kontaktoni ne...

900 Euro

Tirane
10,000 Euro Kompjutera dhe Elektronike Agfa D Lab-1

Agfa D Lab-1

Kamez/Paskuqan | Tirane (4.90 Km nga qendra)

B Shitet per pjese laburatori fotografik d lab-1 te interesuarit te me kontaktojne tel: 0694413384...

10,000 Euro

Tirane
1,150 Euro Kompjutera dhe Elektronike HP Zbook 17 G3 Nvidia Quadro M3000

HP Zbook 17 G3 Nvidia Quadro M3000

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.26 Km nga qendra)

B Porosit online laptop hp dhe jua u dergojme kudo! ๐Ÿ‘‡ ๐Ÿ”ถ laptop hp zbook 17 g3 ๐Ÿ”ถ ekran: 17.3โ€ณ fhd 1920 x 1080p ๐Ÿ”ถ cpu: intel core i7-6820hq 2.7ghz ๐Ÿ”ถ memory: 32 gb ddr4 ๐Ÿ”ถ ssd: 512 gb cmimi: 1150 โ‚ฌ ๐Ÿš• transport ne gjithe shqiperine! ๐Ÿš• per me shume info kontaktoni n...

1,150 Euro

Tirane
1,250 Euro Kompjutera dhe Elektronike HP Zbook 17 G3 Nvidia Quadro M4000

HP Zbook 17 G3 Nvidia Quadro M4000

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.26 Km nga qendra)

B Porosit online laptop hp dhe jua u dergojme kudo! ๐Ÿ‘‡ ๐Ÿ”ถ laptop hp zbook 17 g3 ๐Ÿ”ถ ekran: 17.3โ€ณ fhd 1920 x 1080p ๐Ÿ”ถ cpu: intel core i7-6700hq 2.7ghz ๐Ÿ”ถ memory: 32 gb ddr4 ๐Ÿ”ถ ssd: 512 gb cmimi: 1250 โ‚ฌ ๐Ÿš• transport ne gjithe shqiperine! ๐Ÿš• per me shume info kontaktoni n...

1,250 Euro

Tirane
850 Euro Kompjutera dhe Elektronike Zbook Studio G3 4K

Zbook Studio G3 4K

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.26 Km nga qendra)

B Porosit online laptop hp dhe jua u dergojme kudo! ๐Ÿ‘‡ ๐Ÿ’ป https://cutt.ly/dfp5xrf ๐Ÿ”ถ laptop hp zbook studio g3 ๐Ÿ”ถ ekran: 15.6โ€ ips 3840 x 2160 uhd 4k ๐Ÿ”ถ cpu: intel core i7-6820hq 2.7ghz ๐Ÿ”ถ memory: 16gb ddr4 ๐Ÿ”ถ ssd: 256gb cmimi: 850 โ‚ฌ ๐Ÿš• transport ne gjithe shqiperine!...

850 Euro

Tirane
10,000 Leke Kompjutera dhe Elektronike Galaxy Note 3, i bardhe

Galaxy Note 3, i bardhe

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.52 Km nga qendra)

B Shes galaxy note 3, 32g, i bardhe. i perdorur, ne gjendje shume te mire pune....

10,000 Leke

Tirane
30,000 Leke Kompjutera dhe Elektronike Shitet PlayStation 4 me 3 leva dhe mbi 8 lojra

Shitet PlayStation 4 me 3 leva dhe mbi 8 lojra

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.93 Km nga qendra)

B Shitet playstation 4 me 3 leva dhe mbi 8 lojra. levat dhe playstationi jane shume ta mbajtura pasi jane perdorur vetem nga 1 person. lojrat jane:gta v, cod ghosts,fortnite,apex legends,fifa 15,killzone,fifa 16. vetem bleres serioz....

30,000 Leke

Tirane
180 Dollar Kompjutera dhe Elektronike Shitet telefoni samsung a20e 2020 1 korrik me garanci .

Shitet telefoni samsung a20e 2020 1 korrik me garanci .

Patos | Fier

B Telefoni eshte i ri 1 muaj i perdorur shitet per arsye mos perdorimi ...

180 Dollar

Fier
16,000 Leke Kompjutera dhe Elektronike Zgemma H9 Combo 4K Multistream Satelitor-Tokesor

Zgemma H9 Combo 4K Multistream Satelitor-Tokesor

Kodra e Diellit | Tirane (2.31 Km nga qendra)

B Okazion-shes: zgemma h9 combo multistream. aparat i shkelqyer nga me te miret ne treg ultra hd 4k. satelitor-tokesor, dvb-s2x+dvb-t2/c. kap dhe kanalet multistream ne satelit. shume pak i perdorur, pothuajse si i ri, i bere gati me te gjitha vetem per ta vene ne pune. cmimi 160.000 leke te vjet...

16,000 Leke

Tirane
100 Euro Kompjutera dhe Elektronike Gigabyte GTX 1050 Ti Windforce OC 4G

Gigabyte GTX 1050 Ti Windforce OC 4G

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)

B Gigabyte gtx 1050 ti windforce oc 4g gjendja 10/10...

100 Euro

Tirane
129 Euro Kompjutera dhe Elektronike Set Pc HP + Monitor 22

Set Pc HP + Monitor 22

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.26 Km nga qendra)

B Oferte nga planet computers ๐Ÿ˜Š porosit online, dhe jua dergojme ne shtepi! ๐Ÿ‘‡ ๐Ÿ”ถ hp elitedesk 800 g1 sff ๐Ÿ”ถ ekran 22" hd+ lg e2210 ๐Ÿ”ถ cpu: intel core i3-4330, 3.50 ghz ๐Ÿ”ถ ram: 4 gb ddr3 ๐Ÿ”ถ hdd : 500 gb sata ๐Ÿ”ถ gpu: intelยฎ hd graphics cmimi: 129 โ‚ฌ ๐Ÿš• transport ne...

129 Euro

Tirane
69,000 Leke Kompjutera dhe Elektronike Lenovo Ideapad 330 Core i5-8250U

Lenovo Ideapad 330 Core i5-8250U

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.26 Km nga qendra)

B Porosit online, dhe jua u dergojme kudo! ๐Ÿ‘‡ ๐Ÿ“ฒ https://cutt.ly/iu4duno ๐Ÿ”ถ laptop lenovo ideapad 330 new ๐Ÿ”ถ ekran: 15.6โ€ led hd ๐Ÿ”ถ cpu: intel core i5-8250u quad 1.6 ghz up to 3.4 ghz ๐Ÿ”ถ memory: 4 gb ddr 4, 2400 mhz ๐Ÿ”ถ hdd: 1000 gb sata iii cmimi: 69.000l ๐Ÿš• transport n...

69,000 Leke

Tirane
399 Euro Kompjutera dhe Elektronike HP Probook 450 G3

HP Probook 450 G3

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.26 Km nga qendra)

B ๐Ÿ”ฅ๐Ÿ”ฅ๐Ÿ”ฅporosit online laptop probook 450 g3 dhe jua u dergojme kudo! ๐Ÿ‘‡ ๐Ÿ”ถ laptop probook 450 g3 ๐Ÿ”ถ ekran: 15.6โ€ ๐Ÿ”ถ cpu: intel core i5-6200u 2.3ghz ๐Ÿ”ถ memory: 8 gb ๐Ÿ”ถ ssd: 256 gb cmimi: 399 โ‚ฌ ๐Ÿš• transport ne gjithe shqiperine! ๐Ÿš• per me shume info kontaktoni ne...

399 Euro

Tirane
24,990 Leke Kompjutera dhe Elektronike HP Probook 6570B

HP Probook 6570B

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.26 Km nga qendra)

B Porosit online dhe jua dergojme kudo! ๐Ÿ‘‡ ๐Ÿ”ถ laptop hp probook 6570b ๐Ÿ”ถ ekran: 15.6โ€ led hd ๐Ÿ”ถ cpu: intel core i5-3210m 2.5 ghz ๐Ÿ”ถ ddr3 : 8 gb ๐Ÿ”ถ hdd: 320 gb cmimi: 24.990l ๐Ÿš• transport ne gjithe shqiperine! ๐Ÿš• per me shume info kontaktoni ne โ˜Ž 0684019189 / 06890329...

24,990 Leke

Tirane
349 Euro Kompjutera dhe Elektronike Fotokopje Sharp MX-381 Laser Color

Fotokopje Sharp MX-381 Laser Color

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Porosit online, dhe jua u dergojme kudo! ๐Ÿ‘‡ ๐Ÿ”ถ all in one printer copier scanner ๐Ÿ”ถ sharp mx-c381 ๐Ÿ”ถ model: laser ,color a4 ๐Ÿ”ถ print speed: 38 ppm b/w , 38 color ๐Ÿ”ถ print resolution: high quality 1200 x 1200 dpi printing cmimi: 349 โ‚ฌ ๐Ÿš• transport ne gjithe shqiperine!...

349 Euro

Tirane
399 Euro Kompjutera dhe Elektronike Lenovo Thinkpad W451

Lenovo Thinkpad W451

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.26 Km nga qendra)

B Porosit online, dhe jua u dergojme kudo! ๐Ÿ‘‡ ๐Ÿ”ถ laptop lenovo w451 ๐Ÿ”ถ ekran: 15,6โ€ ๐Ÿ”ถ cpu: i7-4810mq ๐Ÿ”ถ ram : 16 gb ๐Ÿ”ถ ssd: 240 gb cmimi: 399 โ‚ฌ ๐Ÿš• transport ne gjithe shqiperine! ๐Ÿš• per me shume info kontaktoni ne โ˜Ž 0684019189 / 0689032925 ๐ŸŽ mundesi blerje ...

399 Euro

Tirane
8,900 Leke Kompjutera dhe Elektronike Printer Xerox Phaser 3020

Printer Xerox Phaser 3020

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.26 Km nga qendra)

B Printer xerox nga planet-computers - albania ๐Ÿ˜Š ๐Ÿ“ฒporosit online dhe jua dergojme ne shtepi! ๐Ÿ‘‡ ๐Ÿ”ถ printer xerox phaser 3020 ๐Ÿ”ถ print speed : 20 ppm ๐Ÿ”ถ paper size: a4 ๐Ÿ”ถ bardh e zi me wireless me usb cmimi: 8900 l ๐Ÿš• transport ne gjithe shqiperine! ๐Ÿš• per me shume inf...

8,900 Leke

Tirane
28,900 Leke Kompjutera dhe Elektronike Dell Latitude E7440

Dell Latitude E7440

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.26 Km nga qendra)

B Porosit online, dhe jua u dergojme kudo! ๐Ÿ‘‡ ๐Ÿ”ถ laptop dell e7440 ๐Ÿ”ถ ekran: 14โ€ ๐Ÿ”ถ cpu: i5 4200u ๐Ÿ”ถ ram :8 gb ddr3 ๐Ÿ”ถ ssd: 256 gb cmimi: 28.900l ๐Ÿš• transport ne gjithe shqiperine! ๐Ÿš• per me shume info kontaktoni ne โ˜Ž 0684019189 / 0689032925 ๐ŸŽ mundesi blerje me ...

28,900 Leke

Tirane
37,400 Leke Kompjutera dhe Elektronike HP Elitebook 840 G2 + Printer Xerox 3020

HP Elitebook 840 G2 + Printer Xerox 3020

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.26 Km nga qendra)

B "back to school" nรซ planet-computers - albania nรซ 20 shtator! โœ… ร‡mime fantastike sjellim pรซr ju nรซ kategorinรซ e teknologjisรซ, na ndiqni ne rrjete sociale dhe njihuni me produktet si dhe ofertat tona! . ๐Ÿ”ถ hp probook 840 g2 ๐Ÿ”ถ ekran 14.1" hd 720p ๐Ÿ”ถ cpu: intel core i5-5300u, up to...

37,400 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim