shes blej arme 

 Online 2 lexues | 6 njoftime ne pritje

8,000 Leke Kompjutera dhe Elektronike laptop

laptop

Don Bosko | Tirane

B Laptop bashke me canten ka ssd harddisk...

8,000 Leke

Tirane
1,200 Leke Kompjutera dhe Elektronike Kufje me bluetooth

Kufje me bluetooth

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Kufje me bluetooth i11 te pershtashme per iphone & android model shume i vecant per vetem 1200 leke transporti falas kontaktoni 0695667888...

1,200 Leke

Tirane
2,300 Leke Kompjutera dhe Elektronike Boks me bluetooth Modeli PRODA

Boks me bluetooth Modeli PRODA

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B ⚬boks me bluetooth modeli proda shume i pershtatshem per festa familjare. mund ta merin me vete kudo. lidhet me spamrtphonin tuaj nepermjet bluetoothit. mund ti vendosni usb me keng mp3. sd. degjoni kanale radio. 🔸cmimi 2300 leke 🚕transporti falas 🔸kontakt 0695667888 ⚬paramet...

2,300 Leke

Tirane
2,500 Leke Kompjutera dhe Elektronike ELEKTRIK LAZER Elektroshok

ELEKTRIK LAZER Elektroshok

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Elektrik lazer elektroshok cmimi🔸🔸 oferte 25oo ieke.🔸🔸 shume praktike, per pune te ndryshme. me elektrik te fuqishem. disponon lazer deri ne 8oom. elektroshok qe mund te perdoret per vetmbrojtje. bateri te rikarikueshme. i pajisur ne karikues per 22ov. 0frohet transp0rti fa...

2,500 Leke

Tirane
2,400 Leke Kompjutera dhe Elektronike Boks me bluetooth

Boks me bluetooth

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B ⚬boks me bluetooth modeli jh-668 porosit online nga shtepia shume i pershtatshem per festa familjare. mund ta merin me vete kudo. lidhet me spamrtphonin tuaj nepermjet bluetoothit. mund ti vendosni usb me keng mp3. sd. degjoni kanale radio. cmimi 2400 leke transporti falas 🔸kontakt 0...

2,400 Leke

Tirane
2,190 Leke Kompjutera dhe Elektronike Boks me bluetooth MF-200

Boks me bluetooth MF-200

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B ♻boks me bluetooth mf-200 ⚬me bateri te rikarikueshme. ⚬degjoni muziken qe deshironi. ⚬mund te transportohet lehtesisht. 🔸parametrat ✅sd✅fm-radio✅usb✅aux✅bluetooth 🛡cmimi 2190 leke +transporti falas. 📞0695667888 porosit online nga shtepia...

2,190 Leke

Tirane
3,500 Leke Kompjutera dhe Elektronike Boks me bluetooth

Boks me bluetooth

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Boks me bluetooth mund ta lidhni me celularin tuaj nepermjet bluetooth dhe aux. suporton usb mp3 /kart-memorje mp3. boksi ka antene radio ku mund te degjoni kanale radio shqip. shoqerohet me mikrofon per karaoke. boksi ka drita shume ngjyreshe kur luhet muzike. parametrat: gjatesia 31 cm bat...

3,500 Leke

Tirane
4,800 Leke Kompjutera dhe Elektronike Android tv box

Android tv box

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B ♦️android tv box x96 mini 2/16gb ☑️per vetem👉4,800 leke ☑️ 🔷kjo pajisje ju lejon qe te ktheni televizorin tuaj ne smart tv. ♦️mund te shkarkoni aplikacioni te ndryshme, mund te lundroni ne internet, youtube /facebook /filma. play store. 🔷lidhje me internet me kabull d...

4,800 Leke

Tirane
4,500 Leke Kompjutera dhe Elektronike Boks kts me bluetooth

Boks kts me bluetooth

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B 🚩boks me bluetooth 🔥🔥cmimi 4500 leke🔥🔥 📞0695667888 🚖oferohet transporti falas 🏁cilesi e zerit+bas 🚩model kts 1048 hd 🚩usb,sd,aux ,mp3 🏁radio ⚬pult 🔋me bateri te rikarikueshme porosit online nga shtepia #porosittani #porositngashtepia #porositonlin...

4,500 Leke

Tirane
2,800 Leke Kompjutera dhe Elektronike Boks me bluetooth

Boks me bluetooth

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B 🔸boks me bluetooth. 🔸degjoni muzike kudo. 🔸super bas +zeri hd. 🔸kanale radio 🔸bateri te rikarikueshme 1200 mah. 🔸permasat 31 cm i lart x 20 cm i gjer. 🔸mundesi lidhjeje me smartphonin tuaj nepermjet bluetoothit & aux. ndrrimi i kengeve nga distanca duke perdorur celularin...

2,800 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim