shes faqe instagram 

 Online 21 lexues | 2 njoftime ne pritje

80 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shitet Desktop Samsung

Shitet Desktop Samsung

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shes nje desktop te tipit samsung perfshihet monitori, njesia, tastjera dhe mouse....

80 Euro

Tirane
180 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shitet ose nderrohet iphone 7 gjendja 10/10

Shitet ose nderrohet iphone 7 gjendja 10/10

Currilat | Durres

B Shitet ose nderrohet iphone 7 gjendja 1010 asnje lloj problemi si i ri xham mbrojtes +covet + karikus nofinger per cmimin kontaktoni ne telefon ose ne whatsapp...

180 Euro

Durres
4,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shitet Dekoder AMIKO MINI COMBO EXTRA DVB-S2 SATELITOR & DVB-T2/C TOKSOR / COMBO RECEIVER

Shitet Dekoder AMIKO MINI COMBO EXTRA DVB-S2 SATELITOR & DVB-T2/C TOKS

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shitet dekoder amiko mini combo extra dvb-s2 satelitor & dvb-t2/c toksor / combo receiver...

4,000 Leke

Tirane
100,300 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Tv

Tv

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (4.18 Km nga qendra)

B Tv ne shitje 32 polc deri 50 polc ...

100,300 Leke

Tirane
150 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Iphone 7

Iphone 7

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shitet iphone 7 i zi 128gb. telefon shume i mirmbajtur. cmim i diskutueshem. kontaktoni vetem persona serioz....

150 Euro

Tirane
40 Dollar Tregu Kompjutera dhe Elektronike Kamera Sekrete te fshehta spiune pergjimi pajisje pergjuese

Kamera Sekrete te fshehta spiune pergjimi pajisje pergjuese

Brryli | Tirane (1.34 Km nga qendra)

B Pajisje te ndryshme pergjimi te fshehta sekrete, kamera sekrete programe te kontrollimit te telefonit. pajisje audio me modelet e fundit mikrofone hd - pajisje filmimi video/audio me kamer hd + shikimi nepemjet wifi - aromatizues ambjenti me kamer te fshehte - ore murale me kamer te fshehte ...

40 Dollar

Tirane
25,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Play Station 4 Slim 500 GB

Play Station 4 Slim 500 GB

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane

B Shitet ps4 slim 500 gb ne super gjendje te mire vetem 2 muaj i perdorur ps ka nje leve edhe gta 5...

25,000 Leke

Tirane
25,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Ps4 classic ne shitje

Ps4 classic ne shitje

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane

B Shitet ps4 classic 2 leva ssd: 1tb 1 loje : far cry primal gjendje shume e mire ...

25,000 Leke

Tirane
10,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Dreambox okazion

Dreambox okazion

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Dreambox androidbox abonim deri tetor 2020, i rinovushem. punon me satelit dhe internet. shitet okazion....

10,000 Leke

Tirane
1,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike 🌟🌟🌟 BYPASS ICLOUD ME CMIMET ME TE MIRA 🌟🌟🌟

🌟🌟🌟 BYPASS ICLOUD ME CMIMET ME TE MIRA 🌟🌟🌟

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Bypass icloudi nga iphone 6 deri ne iphone x procesi vonon 30 minuta nuk punon m me kart sim vetem si ipad me wifi cmimet duke filluar nga 10 mije leke te vjetra kontak 0675615500 ...

1,000 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim