shiten frigorifere 

 Online 23 lexues | 5 njoftime ne pritje

5,000 Leke  Kompjutera dhe Elektronike Shitet video Sony

Shitet video Sony

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Video sony slv-se640e ne gjendje shum te mire, shum pak e perdorur...

5,000 Leke

Tirane
250 Euro  Kompjutera dhe Elektronike Shitet IKS books ne gjendje shume te mire. Shume pak i perdorur.

Shitet IKS books ne gjendje shume te mire. Shume pak i perdorur.

Qender | Lezhe

B Shitet me รงmim shume te arsyeshem nje playstation. shume pak i perdorur. ka dy leva dhe 4cd...

250 Euro

Lezhe
22,000 Leke  Kompjutera dhe Elektronike Shitet Ps3 me jailbreak

Shitet Ps3 me jailbreak

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane

B Shitet ps3 me jailbreak 320 gb ,me lojra te instaluara si gta 5 ,fifa 19 , watch dogs , blur, far cry 4 . me 1 leve cmimi 220 mije lek pak i diskutueshem ...

22,000 Leke

Tirane
12,500 Leke  Kompjutera dhe Elektronike Switch 24 Port Gigabit TL-SG1024D

Switch 24 Port Gigabit TL-SG1024D

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Switch 24 port gigabit tp-link tl-sg1024d...

12,500 Leke

Tirane
8,800 Leke  Kompjutera dhe Elektronike Switch 16 Port Gigabit TL-SG1016D

Switch 16 Port Gigabit TL-SG1016D

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Switch 16 port gigabit tp link tl-sg1016d desktop - rackmount switch ...

8,800 Leke

Tirane
14,500 Leke  Kompjutera dhe Elektronike HP Compaq Elite E8200 + Monitor 22" LG

HP Compaq Elite E8200 + Monitor 22" LG

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B ๐Ÿ”ฅ๐Ÿ”ฅ๐Ÿ”ฅoferte nga planet computers set ekran lg+ pc hp compaq 8200, falas tastiere + maus ๐Ÿ˜Š porosit online, dhe jua dergojme ne shtepi! ๐Ÿ‘‡ per me shume ๐Ÿ“ฒ ๐Ÿ”ถ hp compaq 8200 ๐Ÿ”ถ ekran 22" lg e2210 ๐Ÿ”ถ cpu: intel dual core i3-2120 ๐Ÿ”ถ ram: 4 gb ๐Ÿ”ถ hdd : 250 gb cmimi: 145...

14,500 Leke

Tirane
16,500 Leke  Kompjutera dhe Elektronike Fujitsu P710 + Monitor 22"

Fujitsu P710 + Monitor 22"

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B ๐Ÿ”ฅ๐Ÿ”ฅ๐Ÿ”ฅoferte nga planet computers set ekran lg+ pc fujitsu esprimo p710, falas tastiere + maus ๐Ÿ˜Š porosit online, dhe jua dergojme ne shtepi! ๐Ÿ‘‡ per me shume ๐Ÿ“ฒ ๐Ÿ”ถ fujitsu esprimo p710 ๐Ÿ”ถ ekran 22" lg e2210 ๐Ÿ”ถ cpu: intel quad core i5-3470 ๐Ÿ”ถ ram: 4 gb ๐Ÿ”ถ hdd : 250 gb ...

16,500 Leke

Tirane
16,500 Leke  Kompjutera dhe Elektronike Hp Compaq 6300 + Monitor 22 LG

Hp Compaq 6300 + Monitor 22 LG

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B ๐Ÿ”ฅ๐Ÿ”ฅ๐Ÿ”ฅoferte nga planet computers set ekran lg+ pc hp compaq 6300, falas tastiere + maus ๐Ÿ˜Š porosit online, dhe jua dergojme ne shtepi! ๐Ÿ‘‡ per me shume ๐Ÿ“ฒ ๐Ÿ”ถ hp compaq 6300 ๐Ÿ”ถ ekran 22" lg e2210 ๐Ÿ”ถ cpu: dual core intel g2020 4th gen ๐Ÿ”ถ ram: 4 gb ๐Ÿ”ถ hdd : 500 gb cm...

16,500 Leke

Tirane
60 Euro  Kompjutera dhe Elektronike Kase PC Gaming I-BOX WiZARD 4

Kase PC Gaming I-BOX WiZARD 4

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B ๐Ÿ”ฅ๐Ÿ”ฅ๐Ÿ”ฅ super kase per pc , gaming๐Ÿ”ฅ๐Ÿ”ฅ๐Ÿ”ฅ ๐Ÿ“ฒporosit online, dhe jua dergojme ne shtepi! ๐Ÿ‘‡ ๐Ÿ”ถ genesis titan 800 blue gaming case ๐Ÿ”ถ case type: mid tower atx , blue led color ๐Ÿ”ถ motherboard: mini-itx, micro-atx, atx ๐Ÿ”ถ 2 x usb 3.0, 2 x usb 2.0, 2 x jack ๐Ÿ”ถ case panel...

60 Euro

Tirane
193 Euro  Kompjutera dhe Elektronike Hp Prodesk 600 G2

Hp Prodesk 600 G2

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B ๐Ÿ”ฅ๐Ÿ”ฅoferte nga planet-computers - albania ๐Ÿ˜Š ๐Ÿ˜ฑporosit online, dhe jua dergojme ne shtepi! ๐Ÿ‘‡ ๐Ÿ”ถ hp prodesk 600 g2 mt ๐Ÿ”ถ cpu: intel core i3-6100 3.7ghz ๐Ÿ”ถ memory: 8 gb ddr3 ๐Ÿ”ถ hdd: 500gb sata cmimi: 193 โ‚ฌ ๐Ÿš• transport ne gjithe shqiperine! ๐Ÿš• per me shume info k...

193 Euro

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim