shitet korge pa 80 dhe fisarmonike 

 Online 34 lexues | 0 njoftime ne pritje

40 Dollar Tregu Kompjutera dhe Elektronike Kamera Sekrete te fshehta spiune pergjimi pajisje pergjuese

Kamera Sekrete te fshehta spiune pergjimi pajisje pergjuese

Brryli | Tirane (1.34 Km nga qendra)

B Pajisje te ndryshme pergjimi te fshehta sekrete, kamera sekrete programe te kontrollimit te telefonit. pajisje audio me modelet e fundit mikrofone hd - pajisje filmimi video/audio me kamer hd + shikimi nepemjet wifi - aromatizues ambjenti me kamer te fshehte - ore murale me kamer te fshehte ...

40 Dollar

Tirane
70 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shitet Tablet

Shitet Tablet

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Shitet tablet lenovo 10.1 cmimi 70 euro...

70 Euro

Tirane
60 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shitet

Shitet

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shitet telefoni microsoft lumia 640xl cmimi 60 euro...

60 Euro

Tirane
10,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Smartphone Samsung Galaxy J5 2016

Smartphone Samsung Galaxy J5 2016

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.35 Km nga qendra)

B Shitet samsung galaxy j5 ne gjendje shume te mire vetem 5 muaj i perdorur dual sim ngjyre gold front &back camera 5.2" 720x1280 pixels 13mp 1080p 2gb ram snapdragon 410 3100mah li-ion per me shume informacione kontaktoni ne whatsapp. ...

10,000 Leke

Tirane
100,300 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Tv

Tv

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (4.18 Km nga qendra)

B Tv ne shitje 32 polc deri 50 polc ...

100,300 Leke

Tirane
460 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike OFERT SAMSUNG GALAXY S9+ 46.000 LEKE SI I RI

OFERT SAMSUNG GALAXY S9+ 46.000 LEKE SI I RI

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B 🤳samsung galaxy s9 plus 64gb 🤳 ➖ 46.000 leke (5.280 leke / 12 muaj ) ✔garanci 6 muaj 🎁xham,cover , karikus dhurate! 🚗transport kudo jeni! 📞067 56 15 500 🚦telefona usa-xhoni 🛒komuna e parisit , ngjitur me kafe oslon , tirane. mundesi pagese me keste te uleta m...

460 Leke

Tirane
700 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Asus Laptop

Asus Laptop

| Vlore

B Laptop profesional asus. display 15.6" fhd, intel core i7-6700hq 2.60 ghz, nvidia gtx geforce 950m, ram 8 gb, hard disk 1 tb, aluminum cover / backlit keyboard wi-fi 802.11n/a/c/ bluetooth 4.0 intel wireless display (wi-di) webcam hd audio: bang & olufsen icepower / sonicmaster hdmi/ 3x usb 3.0/ 1x ...

700 Euro

Vlore
100,300 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Tv

Tv

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (4.18 Km nga qendra)

B Tv te perdorur te ardh nga gjermania me garanci ...

100,300 Leke

Tirane
45 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike LG Electronics Monitor FLATRON E2210PM-SN HD 45 Euro

LG Electronics Monitor FLATRON E2210PM-SN HD 45 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.15 Km nga qendra)

B Product description lg e2210pm-bn 22" dvi led monitor device type led-backlit lcd monitor - 22" built-in devices stereo speakers panel type tn aspect ratio widescreen - 16:10 native resolution 1680 x 1050 brightness 250 cd/m2 contrast ratio 1000:1 / 5000000:1 (dynamic) response time 5 ms co...

45 Euro

Tirane
45 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Monitora Nec 23 inch lcd

Monitora Nec 23 inch lcd

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.72 Km nga qendra)

B Ne gjendje shum te mir ...

45 Euro

Tirane
15,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Tv + xbox 360 super okazion

Tv + xbox 360 super okazion

Qender | Shkoder

B Tv finlux 32 polsh plus xbox 360 me chip + 2 leva + 20 lojra e te gjitha fishat 150lek...

15,000 Leke

Shkoder
8,000 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike shitet salle ps4

shitet salle ps4

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (2.23 Km nga qendra)

B Shitet salle playstation e kompletuar 10 televizore 43' 6 ps4 6 ps3 me cip playstation te kompletuar me lojra disqe lojra ps4 10 divane + pupat banak sistem kamera + monitor frigorifer 1 pc me program playstation me 2 monitor info ne instagram @plaistation_ambasada...

8,000 Euro

Tirane
15,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shes ps3 dhe tv 42'

Shes ps3 dhe tv 42'

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Shes ps3 me aksesor perkates dhe tv 42 ...

15,000 Leke

Tirane
4,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike hoverboard

hoverboard

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (1.40 Km nga qendra)

B Shitet hoverboard pak i perdorur origjinal...

4,000 Leke

Tirane
10,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Tv ne shitje

Tv ne shitje

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (5.04 Km nga qendra)

B Tv ne shitje plazma led lcd 32"40"42"48"50"tv shiten me garanci cmimet varjojn nga 100deri ne 300 per shumic diskutohet cmimi...

10,000 Leke

Tirane
110 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike TV Toshiba 52

TV Toshiba 52

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (0.78 Km nga qendra)

B Shes tv toshiba 52 polsh. ne gjendje te shkelqyer dhe ngjyra te qarta dhe mjaft relaksuese ...

110 Euro

Tirane
350 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shes Play Station 4

Shes Play Station 4

Brryli | Tirane

B Play station 4 1tb memorie, 2 leva + 7 lojra ku perfshihen - fifa 2018, pes 2017, horizon dawn zero, metal gear solid 5, resident evil 7, watch dogs 2, gran turismo sport. whatsapp per kontakt. ...

350 Euro

Tirane
20,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike figorifer gjysem ngrires gjysem freskus model kollon

figorifer gjysem ngrires gjysem freskus model kollon

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.34 Km nga qendra)

B Figoriferi eshte ne gjendje te mir...

20,000 Leke

Tirane
23,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Playstation 4 Okazion

Playstation 4 Okazion

Qender | Durres

B playstation4 me 1 leve dje 2 lojra gta5 dhe uncharted4. shitet per arsye mos perdorimi esht bler i ri tek neptun durres...

23,000 Leke

Durres
9,000 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Pajisje fizioterapie

Pajisje fizioterapie

Qender | Shkoder

B Shes pajisje fizioterapie,professionale te gjitha me certifikat ce dhe me aksesoret perkates, gati per perdorim. shes te gjitha 9000 euro sepse kam mbyllur stuion. te gjitha prodhim italian. tecar mectronic laser la 500 ( i ri , ne kuti) magneto mag 2000 plus ( i ri, ne kuti ) ultratingull exc...

9,000 Euro

Shkoder
33,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Play station4  500gb me nje leve slim i bardhe dhe me 3 lojera ne gjendje shume te mire

Play station4 500gb me nje leve slim i bardhe dhe me 3 lojera ne gjen

Don Bosko | Tirane (1.68 Km nga qendra)

B Okazinon ps4 slim i perdorelur 7 muaj ne gjendje shume te mire me 3 lojra : fifa 16,wwe 2k18,wwe 2k18 eshte me nje leve 500gb mund te bejme dhe ulje cmimi...

33,000 Leke

Tirane
28,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike SHITET PLAYSTATION 4 500GB

SHITET PLAYSTATION 4 500GB

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.13 Km nga qendra)

B Shitet playstation 4 500 gb gjendje shume e mire 1 leve ...

28,000 Leke

Tirane
6,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Amazfit Bip Xiaomi sportwatch & smartwatch

Amazfit Bip Xiaomi sportwatch & smartwatch

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.97 Km nga qendra)

B Smartwatch dhe sportwatch mat distancen dhe hapat dhe kalorite ditore, mat rrahjet e zemres dhe monitoron gjumin, multisport tracking edhe për biçikletë, shumë e pershtatshme per personat që merren me aktivitet sportiv. me gps dhe glonnas, rezistent ndaj ujit, lidhet me android dhe ...

6,000 Leke

Tirane
8,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shes 5 Sete DELL OPTIPLEX 780

Shes 5 Sete DELL OPTIPLEX 780

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane

B Super okazion deri ne fund te korrikut! shes 5 sete dell optiplex 780 ne super gjendje dhe shum pak te perdorur ,core 2 duo 3.2ghz 4 gram hhd 160+ , njesi + ekran + tastier + mause + fisha per vetem 8000 lek seti . te interesuarit te kontaktojn ne 0693647591 ...

8,000 Leke

Tirane
145 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Samsung s7 edge

Samsung s7 edge

Kamez/Paskuqan | Tirane

B Shes samsung s7 edge platinium ne gjendje shume te mire dhe shume i shpejte memorje 32 gb,ka 1 te plasaritur te vogel ne ekran.e shes sepse kam samsung s10.shitet 145 euro....

145 Euro

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim