telefoni mi lir dhe me mir 

 Online 49 lexues | 2 njoftime ne pritje

200 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike laptop

laptop

Qender | Lezhe

B Shitet laptop apple macbook pro ne super gjendje i paisur me karkues origjinal ...

200 Euro

Lezhe
55 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike ⚠️HP 800SF 55EU MAUS+TASTIER MUNDESI PAGESE ME KESTE⚠️

⚠️HP 800SF 55EU MAUS+TASTIER MUNDESI PAGESE ME KESTE⚠️

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B ✅✅✅hp 800sf🌟🌟🌟 ↪️↪️hp 800sf 🔛🔝 🔴brand :hp 🔴model : 8000 🔴cpu : dual core 🔴ram : 4 gb 🔴hdd : 250gb 🔴graphic card: intel hd 🎖️🎖️super super cmime🎖️🎖️ ❗merre me keste vetem me karte id❗ ❗ 🚛bejme transport ne gj...

55 Euro

Tirane
1,900 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike KARIKUES ORIGJINAL PER LAP ME CMIMET ME TE MIRA NE TREG

KARIKUES ORIGJINAL PER LAP ME CMIMET ME TE MIRA NE TREG

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)

B 🏆🏆super furnizim me karikues laptopi🏆🏆 🥇🥇super super cilesi (orgjinale)🥇🥇 🎖️🎖️super super cmim🎖️🎖️ ❗❗❗disponojme gjithe modelet e karikuesve me cmimet me te mira❗❗❗ ➡️macbook , gjithe modelet ➡️hp , gjithe modelet ➡️dell ,...

1,900 Leke

Tirane
100 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Ekrane per celulare

Ekrane per celulare

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.93 Km nga qendra)

B Ekrane te rinj per iphone 5,iphone 5s,iphone 5c,iphone 6,iphone 6s,iphone 6s+,iphone 6+,iphone 7,iphone 7+,iphone 8,iphone 8+,samsung s3,s4,s4 mini,s5,s6,s6 edge,s7,s7 edge, j1,j2,j3,j5,j7,core prime, grand neo,core plus, lg g2,lg g3,lg g4,lg g5,nexus 4,x power, xiaomi red mi 2,red mi 3,red mi 4a,re...

100 Leke

Tirane
22,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shes telefon iphone 7

Shes telefon iphone 7

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Shes telefon te perdorur iphone 7 me cmim te arsyeshem....

22,000 Leke

Tirane
1,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shes telefona  per pjese

Shes telefona per pjese

Zone Periferike | Durres

B Shes celulare te ndryshem te te gjtha llojeve per pjese , riciklim metalesh, koleksion dhe gjithcka qe mund te deshironi . cmimi per celular eshte 1000 lek te vjetra per cope. per porosi mbi 100 cope transporti eshte falas ne zonat tirane dhe durres. per me shume informacion me kontaktoni ne whatsap...

1,000 Leke

Durres
4,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike hoverboard

hoverboard

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (1.40 Km nga qendra)

B Shitet hoverboard pak i perdorur origjinal...

4,000 Leke

Tirane
60 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike ✅ Monitor Lg 24''60hz

✅ Monitor Lg 24''60hz

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B 🔴monitor 24" lg 🔴model : e241 ishte 100 euro behet 60 euro...

60 Euro

Tirane
10,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike SAMSUNG GALAXY S6 EDGE

SAMSUNG GALAXY S6 EDGE

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shitet samsung galaxy s6 edge . ne gjendje pune vetem xhamin e ka me gervishje por mund te nderrohet ....

10,000 Leke

Tirane
10,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Dreambox me abonim 1 vjecar

Dreambox me abonim 1 vjecar

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.77 Km nga qendra)

B shitet drimboks me abonim 1 vjecar deri en tetor 2020. ka gjitha kanalet digitalb, tring, sportet te gjitha, digi sky dhe 1000 kanale tjera. shitet okazion 100 mij lek ...

10,000 Leke

Tirane
400 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike DJI Robomaster S1 STEM Robot with Gamepad

DJI Robomaster S1 STEM Robot with Gamepad

Kucove | Berati

B Të gjitha aksesorët brenda ia vlen vlera platformë profesionale e mësimit të robotëve me teknologjinë ai, kultivoni aftësi programimi s1 kombinon pa dyshim lojën konkurruese me njohuritë e matematikës dhe fizikës për ta bërë mësimin më argëtues se kurrë! shpejtësia maksima...

400 Euro

Berati
80 Dollar Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shitet iphone 6

Shitet iphone 6

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane

B Shitet iphone 5s 16giga punon shume mire...

80 Dollar

Tirane
16,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Kompjutera Gaming Fujitsu (8 Gb Ram/ 5.8 gb Share) 500 GB Hard

Kompjutera Gaming Fujitsu (8 Gb Ram/ 5.8 gb Share) 500 GB Hard

Tjeter zone | Tirane

B Kompjutera gaming fujitsu (8 gb ram) 500 gb hard shiten per arsye mbyllje biznesi. cdo set kompjuteri i kompletuar kushton 16000 leke info rreth kompjuterit i keni ne foto cel : 0685679897...

16,000 Leke

Tirane
64,900 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike 📌📌OKAZION SAM S10 PLUS EVROPIAN - 64.900 LEKE 📌

📌📌OKAZION SAM S10 PLUS EVROPIAN - 64.900 LEKE 📌

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)

B 🤳samsung s10 plus 128gb evropian 🤳 (qeset e pa hequra ) ➖ 64.900 leke ✔garancia 6 muaj 🎁xham , cover , karikues dhurate ! 🎖️🎖️super super cmime🎖️🎖️ ❗merre me keste vetem me karte id❗ ❗ 🚛bejme transport ne gjithe shqiperine🚛 🛡️...

64,900 Leke

Tirane
16,900 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike OKAZION IPHONE 6S 128GB 16.900 LEKE

OKAZION IPHONE 6S 128GB 16.900 LEKE

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B 🤳iphone 6s 128gb 🤳 ➖ 16.900leke (nuk punon home button ) ✔garancia 1 muaj 🎁xham , cover , karikues dhurate ! 🎖️🎖️super super cmime🎖️🎖️ ❗merre me keste vetem me karte id❗ ❗ 🚛bejme transport ne gjithe shqiperine🚛 🛡️garancia 6 m...

16,900 Leke

Tirane
1,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Kamera Sigurie 1000 lek copa

Kamera Sigurie 1000 lek copa

Tjeter zone | Tirane

B Shesim kamera dom in door dhe kamera te jashtme out door me cmimin 1000 lek copa .sasi e limituar.kemi dhe paisje te tjera si kembe,baluna etj.per cdo insformacion kontaktoni ne numrin 0672003892 qe tju nism fotot ne whats app ose viber....

1,000 Leke

Tirane
50,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Telefona me keste,duke filluar nga 0% Interes

Telefona me keste,duke filluar nga 0% Interes

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Transport falas ne te gjithe shqiperine mundesi pagese me keste, duke filluar nga 0% intere iphone 7 32gb 29.000 lek iphone 7+ 32gb 42.000 lek iphone 7+ 128gb 44.500 lek iphone 8+ 64gb 55.000 lek iphone 8 64gb 45.000 lek iphone 5c 8gb 12.000 lek iphone 5c 16gb 13.800 lek iphone 6 64gb 21....

50,000 Leke

Tirane
455 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Apple iPhone X 256GB me garanci

Apple iPhone X 256GB me garanci

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.52 Km nga qendra)

B Një markë e re, e papërdorur, e pa hapur, e padëmtuar apple iphone x në paketimin origjinal....

455 Euro

Tirane
15,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shitet Televizor Fuego 32 Polesh

Shitet Televizor Fuego 32 Polesh

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shitet televizor pothuajse i ri , 2 here i ndezur. marka : fuego. 32 polesh. cmimi : 150mij /leke. per me shume informacion mos hezitoni te kontaktoni ne : cel & whatsapp ...

15,000 Leke

Tirane
6,500 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike SHES SKANER FLORIRI GOLD DEDEKTOR KTS GPA 1000 Model 2013 prodhim Gjerman

SHES SKANER FLORIRI GOLD DEDEKTOR KTS GPA 1000 Model 2013 prodhim Gjer

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (0.95 Km nga qendra)

B Shes skaner floriri kts gpa 1000 prodhim gjerman . aparatura eshte ne gjendje shume te mire dhe pak i perdorur . disponoj dokument te rregullt blerjeje ne frankfurt te gjermanise .aparatura perbehet nga dy pjese ...e para eshte dedektori gold scan i cili ben ndarjen e llojit te metalit i cili ndodhe...

6,500 Euro

Tirane
100,300 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Tv

Tv

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (4.18 Km nga qendra)

B Tv ne shitje 32 polc deri 50 polc ...

100,300 Leke

Tirane
199 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike 🌟🌟🌟 SUPER CMIM SAM A20S 4/64GB 🌟🌟🌟

🌟🌟🌟 SUPER CMIM SAM A20S 4/64GB 🌟🌟🌟

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)

B 🤳samsung a20s versioni 4/64gb🤳 (i ri ne kuti ) ➖199 eu ✔garancia 6 muaj 🎁xham , cover , karikues dhurate ! 🎖️🎖️super super cmime🎖️🎖️ ❗merre me keste vetem me karte id❗ ❗ 🚛bejme transport ne gjithe shqiperine🚛 🛡️garancia 6 mu...

199 Euro

Tirane
285 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike ⚠️NOTE 8 285 EU PAGUAJ ME KESTE ⚠️

⚠️NOTE 8 285 EU PAGUAJ ME KESTE ⚠️

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)

B 🤳note 8 256gb🤳 ➖ 285eu ✔garancia 6 muaj 🎁xham , cover , karikues dhurate ! 🎖️🎖️super super cmime🎖️🎖️ ❗merre me keste vetem me karte id❗ ❗ 🚛bejme transport ne gjithe shqiperine🚛 🛡️garancia 6 muaj 🏠 -adresa komuna e parisit ,...

285 Euro

Tirane
4,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shes ps3.Eshte i paster karta grafike procesori te sapo pastruara vetem qe ndizet me vonese

Shes ps3.Eshte i paster karta grafike procesori te sapo pastruara vete

Qender | Fier

B Ps3 ne shitje 40mij leke bashk me disqet fifa 17 fifa16 tenis 1doreze dhe fishat perkatese dhe te instaluar black ops2.e shes kaq vetem se ndizet me pak vonese..karta grafike dhe procesori te sapo pastruara.per cdo foto te ps3 ose fishat perkatese kontaktoni ne numrin e telefonit ...

4,000 Leke

Fier
50 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shitet Iphone 5S

Shitet Iphone 5S

Qender | Durres

B Shitet iphone 5s 16 gb ne gjendje shume te mire cmimi 50 euro...

50 Euro

Durres

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim