tjegulla ne shitje pak te perdorura 

 Online 15 lexues | 4 njoftime ne pritje

4,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shitet Dekoder AMIKO MINI COMBO EXTRA DVB-S2 SATELITOR & DVB-T2/C TOKSOR / COMBO RECEIVER

Shitet Dekoder AMIKO MINI COMBO EXTRA DVB-S2 SATELITOR & DVB-T2/C TOKS

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shitet dekoder amiko mini combo extra dvb-s2 satelitor & dvb-t2/c toksor / combo receiver...

4,000 Leke

Tirane
100,300 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Tv

Tv

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (4.18 Km nga qendra)

B Tv ne shitje 32 polc deri 50 polc ...

100,300 Leke

Tirane
150 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Iphone 7

Iphone 7

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shitet iphone 7 i zi 128gb. telefon shume i mirmbajtur. cmim i diskutueshem. kontaktoni vetem persona serioz....

150 Euro

Tirane
40 Dollar Tregu Kompjutera dhe Elektronike Kamera Sekrete te fshehta spiune pergjimi pajisje pergjuese

Kamera Sekrete te fshehta spiune pergjimi pajisje pergjuese

Brryli | Tirane (1.34 Km nga qendra)

B Pajisje te ndryshme pergjimi te fshehta sekrete, kamera sekrete programe te kontrollimit te telefonit. pajisje audio me modelet e fundit mikrofone hd - pajisje filmimi video/audio me kamer hd + shikimi nepemjet wifi - aromatizues ambjenti me kamer te fshehte - ore murale me kamer te fshehte ...

40 Dollar

Tirane
25,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Play Station 4 Slim 500 GB

Play Station 4 Slim 500 GB

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane

B Shitet ps4 slim 500 gb ne super gjendje te mire vetem 2 muaj i perdorur ps ka nje leve edhe gta 5...

25,000 Leke

Tirane
25,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Ps4 classic ne shitje

Ps4 classic ne shitje

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane

B Shitet ps4 classic 2 leva ssd: 1tb 1 loje : far cry primal gjendje shume e mire ...

25,000 Leke

Tirane
10,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Dreambox okazion

Dreambox okazion

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Dreambox androidbox abonim deri tetor 2020, i rinovushem. punon me satelit dhe internet. shitet okazion....

10,000 Leke

Tirane
1,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike ๐ŸŒŸ๐ŸŒŸ๐ŸŒŸ BYPASS ICLOUD ME CMIMET ME TE MIRA ๐ŸŒŸ๐ŸŒŸ๐ŸŒŸ

๐ŸŒŸ๐ŸŒŸ๐ŸŒŸ BYPASS ICLOUD ME CMIMET ME TE MIRA ๐ŸŒŸ๐ŸŒŸ๐ŸŒŸ

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Bypass icloudi nga iphone 6 deri ne iphone x procesi vonon 30 minuta nuk punon m me kart sim vetem si ipad me wifi cmimet duke filluar nga 10 mije leke te vjetra kontak 0675615500 ...

1,000 Leke

Tirane
150 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Telefon Celular smartphone nรซ Shitje.

Telefon Celular smartphone nรซ Shitje.

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)

B Shitet i ri fringo iphone 11. vendndodhja:myslym shyr. ร‡mimi:150โ‚ฌ. pรซr mรซ tepรซr informacion mรซ kontaktoni nรซ what's app&cel....

150 Euro

Tirane
4,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike hoverboard

hoverboard

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (1.40 Km nga qendra)

B Shitet hoverboard pak i perdorur origjinal...

4,000 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim