JEPET ME QIRA SUPER APARTAMENT 2+1 NE BLLOK, TIRANE Tirane

Shtepi me Qera Data: 29/09/2019 12:48

RENT SUPER 2 + 1 APARTMENT IN BLOCK, TIRANA

Super 2 + 1 apartment for rent in Ibrahim Rugova street, former block, Tirana. The apartment is 91 m², located on the 8th floor in a well maintained building with administration and surveillance system. Organized in living room, kitchen + dining area, matrimonial bedroom, children's room, toilet and 2 balconies. It is fully furnished with quality conditions, for long term rent for only 600 € month.
For more information or a property visit contact us at ☎️ 069 601 133


Pagesa 600 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 91.00
Kati 8
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Liqeni Artificial
Adresa Rruga Ibrahim Rugova, Tirana, Albania
Lexime 1079

Jepet me qira super apartament 2+1 tek rruga Ibrahim Rugova, ish-bllok, Tirane. Apartamenti eshte 91 m2, ndodhet ne katin e 8-te ne nje pallat te mirembajtur me sistem administrimi dhe syrvejimi. Organizohet ne sallon, kuzhine + ambient ngrenie, dhome gjumi matrimoniale, dhome per femije, tualet dhe 2 ballkone. Eshte totalisht e mobiluar me kushte cilesore, jepet me qira per afatgjate per vetem 600 Euro/muaj.
Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni ☎️