1+1+Verande (100 m2) - afer Rruges se Elbasanit, ne Pallat te Ri | Panele Diellore | Kondicioner Tirane

Shtepi me Qera Data: 08/04/2020 12:12

1 + 1 + Veranda (100 m2) - near Rruga e Elbasanit, in the New Palace | Solar panels | air conditioner

1 + 1 apartment in front of the American Residence - near Elbasan Street - in the New Palace | Qualitative Constructions | Large Space, Including a Landscape Veranda | Air Conditioner, Shower with Solar Panels, New Hydrosanitary and Any Quality Electrical Housing Equipment | New installations

Q1861

Sharing Data:

- 1 Bedroom
- 1 Soxhorno + 1 Kitchen
- 1 toilet
- 1 Corridor
- 1 Verande

- Sip Total: 100m2
- Top Net (Interior): 75m2
- Floor: 4
- Floors of the Palace: 4
- New Palace
- Year of Construction: 2009

Characteristics:

- The apartment is located on Kruja Street
- Fix Perballl American Residence
- The Palace is New Contemporary Construction
- The apartment is located in a quiet neighborhood
- Armored Doors
- Double-glazed Dopio Xham Dheme Grila Persian window
- Gypsum Ceilings
- Shower With “Solar Panel
- Bosch Refrigerator
- Soba Dhe Pianur “Hasqvana”
- Aspirator "Alan"
- Bosch Washing Machine
- Toilet Equipped With Almost Unused Toilets

- Pure Panoramic View
- Quiet Neighborhood, With Family Residents High Layer
- Common Premises in the Neighborhood (Kopesht, Lulishte Etj)

Price: 199 Euro Or 25,000 Leke

* Foreclosure (Guarantee with Owner):
-1 Month of Prejudice
-1 Month Guarantee (Deposit)

Tel Ose Whatsapp: 0697940864


97 484

04 04 2020


Pagesa 199 Euro
Dhoma | Kuzhine 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 100.00
Kati 4
Qyteti - Zona Tirane - Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane
Adresa Rruga 3 Vellezerit Kondi, Tirana, Albania
Lexime 99651

Apartament 1+1 Perballe Rezidences Amerikane - afer Rruges se Elbasanit - ne Pallat te Ri | Ndertime Cilesore | Hapesire e Madhe, Perfshire dhe nje Verande me Pamje | Kondicioner, Dush me Panele Diellore, Hidrosanitare te Reja dhe Cdo Pajisje Elektroshtepiake Cilesore | Instalimet e Reja

Q1861

Te Dhenat E Ndarjes:

- 1 Dhoma Gjumi
- 1 Soxhorno + 1 Kuzhine
- 1 Tualete
- 1 Koridor
- 1 Verande

- Sip Totale:100m2
- Sip Neto (E Brendhme) : 75m2
- Kati:4
- Katet E Pallatit: 4
- Pallat I Ri
- Viti I Ndertimit: 2009

Karakteristika:

- Apartamenti Ndodhet Ne Rruge Kruesore
- Fix Perballl Rezidences Amerikane
- Pallati Eshte I Ri /Ndertim Bashkohor
- Apartamenti Ndodhet Ne Lagje Te Qete
- Dere Te Blinduar
- Dritarealumini Dopio Xham Dheme Grila Persiane
- Tavane Te Punuara Me Gips
- Dush Me “Panel Diellor
- Frigorifer Te Markes “Bosch”
- Soba Dhe Pianur “Hasqvana”
- Aspirator “Alan”
- Lavatrice Marka “Bosch”
- Tualet Te Pajisur Me Sanitaret Gati Te Paperdorura

- Pamje Panoramike E Paster
- Lagje E Qete , Me Banore Familjare/ Te Shtreses Se Larte
- Ambiente Te Perbashketa Ne Lagje ( Kopesht , Lulishte Etj)

Cmimi: 199 Euro Ose 25,000 Leke

*Paradhenie (Garanci Me Pronarin ):
-1 Muaj Paradhenie
-1muaj Garanci( Depozite)

Tel Ose Whatsapp:


97484

04/04/2020