2+1+2WC (104 m2) Xhamlliku - Pallat i Ri, Ashensor | Parket | Kondicioner | Mobilim Cilesor Tirane

Shtepi me Qera Data: 16/10/2019 06:11

2 + 1 + 2WC (104 m2) Glass - New Building, Elevator | Flooring | Air Conditioner | Quality Furniture

Apartment For Rent 2 + 1 + 2WC (104 m2) Glass - New Building with Elevator | Quality Furniture | Flooring | Air Conditioner | Acoustic Insulation | Thermal insulation | Waterproofing | Newly Painted Walls | Quality Toilets Toilets | All Functional Installations

Q1367

Partition data:

- 2 bedrooms
- 1 salon
- 2 toilets
- 1 corridor


- TOTAL SIP: 104
- SIP GROSS: 100
- FLOOR: 2
- FLOOR FLOORS
- Year of construction: 10

Characteristics:

- Tiles
- Totally new furniture
- The area offers PARKING
- Economic Inverter air conditioners
- All new and very high quality equipment
- Clear panoramic view
- High natural light all the time
- Orientation JL
- With new equipment and ample space
- Newly furnished

- Quiet neighborhood with family residents
- Very safe and quiet neighborhood with residents raised and monitored by cameras

- Common areas in the Kopesht neighborhood, flowerbeds
- Wood Furniture
- Designed by architect
- New Salon, New Armchairs
- Wooden Doors
- Pianure + Aspirator
- Double glazed quality windows
- Large toilet with windows
- High quality sanitary
- New washing machine.
- Newly adjusted in perfect condition
- Quality Electrical Installations
- High quality new hydraulic installation
- Facilities near
- Access to Public Transport

Price: 320 Euro

* Advance (MASTER GUARANTEE): 1.5 MONTHS

Tel or Whatsapp: 0685451010137 470

16 10 2019


Pagesa 320 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 104.00
Kati 2
Qyteti - Zona Tirane - Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Adresa Rruga Xhanfize Keko, Tirana, Albania
Lexime 137667

Me Qera Apartament 2+1+2WC (104 m2) Xhamlliku - Pallat i Ri me Ashensor | Mobilim Cilesor | Parket | Kondicioner | Izolim Akustik | Termoizolim | Hidroizolim | Muret e Sapo Lyer | Tualetet me Hidrosanitare Cilesore | Instalimet te Gjitha Funksionale

Q1367

Te dhenat e ndarjes:

- 2 dhoma gjumi
- 1 sallon
- 2 tualete
- 1 korridor


- SIP TOTALE: 104
- SIP BRUTO: 100
- KATI: 2
- KATET E PALLATIT
- Viti I ndertimit:10

Karakteristika:

- Pllaka
- Mobilim totalisht i ri
- Zona ofron PARKIM
- Kondicionera Ekonomike Inverter
- Pajisjet te gjitha te reja dhe shume cilesore
- Pamje Panoramike e paster
- Ndricim natyral te larte gjate gjithe kohes
- Orientimi J-L
- Me pajisje te reja dhe hapesire e bollshme
- E sapo mobiluar

- Lagje e qete , me banore familjare
- Lagje shume e sigurte dhe e qete me banore te ngritur dhe e survejuar nga kamerat

- Ambiente te perbashketa ne lagje Kopesht , lulishte
- Mobilim Druri
- Dizenjuar me arkitekt
- Sallon I ri , Kolltuqe te reja
- Dyer Druri
- Pianure + Aspirator
- Dritaret cilesore me dopjo xham
- Tualet i madh me dritare
- Sanitare shume cilesore
- Lavatrice e re.
- E sapo rregulluar ne gjendje perfekte
- Instalime Elektrike Cilesore
- Intalime Hidraulike te reja shume cilesore
- Facilietet afer
- Akses me Transport publik

Cmimi : 320 Euro

*Paradhenie (GARANCI ME PRONARIN ): 1.5 MUAJ

Tel ose Whatsapp:137470

16/10/2019