Vile Magjepsese (230 M2) Ne 21 Dhjetor - Me Parametrat E Nje Banese Endrrash, Luks I Tepruar - Investim Gjigand Tirane

Shtepi me Qera Data: 30/10/2020 16:27 Post Id: 28548


extra info
Pagesa 870 Euro
Dhoma|Sallon 5+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 230.00
Kati 3
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga Kongresi i Manastirit, Tirana, Albania
Lexime 214606

Vila Ideale Ne Mes Te Tiranes, Ofron Gjithe Komoditetet E Mundshme Per Jetese Ne Mes Te Gjelberimit, Ne Qetesi Dhe Serisht Afer Me Cdo Fasilitet

Vila Eshte Ndertuar Me Shume Perkujdesje Dhe Gjithmone Ka Qene Objekt Atraksioni Per Trupat Diplomatike Ose Institucionet Nderkombetare Vila Jepet Me Qera E Mobiluar, Kati 2te Dhe 3te, Me Mundesi 2 Vende Parkimi, Me 3 Dhoma Gjumi + Studio + Kuzhine Me Vete + Soxhorno + 1 Verande Gjigande Dhe 3 Ballkone +2 Tualete | Oborri Dhe Gjithe Ambjenti Eshte I Dekoruar Me Lule Dhe Pemishte, E Ndjen Qe Jeton Ne Mes Te Gjelberimit | Vila Eshte Totalisht E Investuar, Mobilimin E Ri, Te Sapo Nderruar Kohet E Fundit( Kuzhina, Soxhorno Me Kendet E Reja, Investimi I Fundit Eshte Dhe Oxhaku, Krevatet Dhe Dollapet )

Q2324

Te Dhenat E Ndarjes:

- 3 Dhome Gjumi
- 1 Sallon
- 1 Studio
- 1 Kuzhine
- 2 Korridor
- 2 Tualet
- 3 Ballkone

- Sip Totale : 230 M2
- Sip Neto (E Brendshme) : 205 M2
- Kati: 2 3
- Katet E Viles: 2 3

Karakteristika:


- Vila Ideale Ne Mes Te Tiranes, Ofron Gjithe Komoditetet E Mundshme Per Jetese Ne Mes Te Gjelberimit, Ne Qetesi Dhe Serisht Afer Me Cdo Fasilitet

- Vila Eshte Ndertuar Me Shume Perkujdesje Dhe Gjithmone Ka Qene Objekt Atraksioni Per Trupat Diplomatike Ose Institucionet Nderkombetare

- Vila Jepet Me Qera E Mobiluar, Kati 2te Dhe 3te, Me Mundesi 2 Vende Parkimi, Me 3 Dhoma Gjumi + Studio + Kuzhine Me Vete + Soxhorno + 1 Verande Gjigande Dhe 3 Ballkone +2 Tualete

- Oborri Dhe Gjithe Ambjenti Eshte I Dekoruar Me Lule Dhe Pemishte, E Ndjen Qe Jeton Ne Mes Te Gjelberimit

- Vila Eshte Totalisht E Investuar, Mobilimin E Ri, Te Sapo Nderruar Kohet E Fundit( Kuzhina, Soxhorno Me Kendet E Reja, Investimi I Fundit Eshte Dhe Oxhaku, Krevatet Dhe Dollapet )

- Vila Ka Strukture Shume Te Vecante, Hapsire Te Bollshme Dhe 2 Katet Jane Projektuar Me Idene E Dupleksit

Detaje Dekorative Te Mrekullueshme:

- Ambazhure Te Kushtueshem 26 Cope
- Te Gjitha Dollapet Dhe Krevatet Te Bera Me 100% Dru
- Oxhaku Funksional I Ri Bere Pare 6 Muajsh
- Tavolinat Dhe Karriget Punime Druri Bere Me Dore Nga Vete Pronari Qe Eshte I Zanatit
- Pajisjet Jane Te Gjitha Marka Cilesore
- 4 Televizore ( 2 Nga Ato Plazma Dhe 2 Te Tjere Te Dhomave Te Gjumit )
- Pajisur Me 6 Kondicionera

- Zona Eshte Shume E Qete Dhe Jetojne Kryesisht Banore Familjare Dhe Te Huaj Sepse Eshte Afer Me Rr. E Ambasadave Dhe Ka Dalje Direkt Ne Zog Te Zi, 21 Dhjetori, Myslym Shyr Etj


Cmimi 870 Euro

*Paradhenie (Garanci Me Pronarin ): 1.5 Muaj

Tel Ose Whatsapp:

214286

29/10/20