Jepet me qera apartament 2+1 tek rruga Batdhyl prane Farmacise 10 Tirane

Shtepi me Qera Data: 01/03/2021 13:27 Post Id: 185236


extra info
Pagesa 300 Euro
Dhoma|Sallon 2+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 75.00
Kati 5
Qyteti - Zona Tirane - Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Adresa Rruga Bardhyl, Tirana, Albania
Lexime 48232

Jepet me qera apartament 2+1+ ambjent gatimi,tek rruga Bardhyl
prane Farmacise 10
Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati pa ashensor.
Eshte i mobiluar totalisht me elektroshtepiaket dhe mobiljet e nevojshme ( mobilim i ri)
Te interesuarit per nje vizite ne prone te telefonojne ne numrin e telefonit.