hyrje ne pallat me qera ne durres  

 Online 23 lexues | 0 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
  • Opsione
  • Online 23 lexues | 0 njoftime ne pritje
1,750 Euro id:16120 - Mundesi Biznesi- Vile 3 Kateshe (Sip Totale 1250 m2) oborr 600 m2- Zone Shume e Mire Kinostudio

Mundesi Biznesi- Vile 3 Kateshe (sip Totale 1250 M2) Oborr 600 M2- Zone Shume E Mire Kinostudio

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
2.84 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Jepet me qera vile 3 kateshe (sip totale 1250 m2) + rreth 600 me oborr zone shume e mire kinostudio | ka sherbyer si konvikt | ambiente te jashtme te gjelberuara | oborr, fushe loje, salle studimi, mense | oxha...

1,750 Euro

750 Euro id:114089 - - Jepet Zyra Me Qira Te Arreduar Ne Menyre Moderne !

- Jepet Zyra Me Qira Te Arreduar Ne Menyre Moderne !

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane Real Deal Properties
2.23 KM nga qendra
120.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet ambjent i arreduar ne menyre moderne. ambjenti eshte i arreduar me arkitekt per zyra ka funksionuar si zyre maketingu dhe zyre kontabiliteti. ndahet ne 3 zyra pune nga te cilat nje zyre qendrore me tavoli...

750 Euro

260 Euro id:53714 - Amb 2+1 (90 m2) per Biznes ne Qender (Shallvaret) Zone Perfekte | Hapesire e Madhe | Ndricim Perfekt

Amb 2+1 (90 M2) Per Biznes Ne Qender (shallvaret) Zone Perfekte | Hapesire E Madhe | Ndricim Perfekt

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1.70 KM nga qendra
90.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Ambient 2+1 (90 m2) i perashtatshem per cdo lloj biznesi ne qender (shallvaret) zone perfekte, shume e favoreshme | hapesire e bolleshme me planimetri te rregullt dhe ndricim perfekt | shtruar me pllake ciles...

260 Euro

700 Euro id:29907 - Amb i Investuar (92 m2) per Zyra dhe Cdo Lloj Biznesi (Pazari i Ri) Ndertes e Re | Fasada Xhami | Spote LED

Amb I Investuar (92 M2) Per Zyra Dhe Cdo Lloj Biznesi (pazari I Ri) Ndertes E Re | Fasada Xhami | Sp

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
1.64 KM nga qendra
92.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Ambient open space (92 m2) ne nje qender biznesi tek pazari i ri (rr. hoxha tahsim) i pershtatshem per cdo lloj biznesi | mund te ndahet ne dy pjese, i investuar me ndricim led spote dhe ndertime cilesore | kon...

700 Euro

800 Euro id:114921 - Ne Qender Te Tiranes Jepen Me Qira Zyra Me Pamje Fantastike!!

Ne Qender Te Tiranes Jepen Me Qira Zyra Me Pamje Fantastike!!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane Real Deal Properties
1.78 KM nga qendra
180.00 m2 Siperfaqa
11 Kati

- ne qender te tiranes, ne hyrje te rruges se kavajes jepet me qira ambient per zyra, ne katin e fundit te nje pallati 11 katesh. organizohet ne 3 ambiente, te pajisur me kondicioner, me siperfaqe totale 100m2 ...

800 Euro

210 Euro id:110959 - Qera, Ambjent, Ish Ekspozita, Tirane.

Qera, Ambjent, Ish Ekspozita, Tirane.

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane Future Home Priority Plus
2.45 KM nga qendra
25.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Ambjenti ndodhet tek ish ekspozita • informacion mbi ambjentin: • kati 2 • siperfaqa e ambjenti: 25 m2 • fasade xhami • 1 tualet • i investuar • i pershtatshem per zyra, noteri etj • per ta vizi...

210 Euro

12,000 Euro Ne Bllok, Jepet me Qira Ambjent 900 m2 open space Exclusive!
Nje nder pronat me te mira ne zonen e Bllokut, Rr. Abdyl Frasheri, e

Ne Bllok, Jepet Me Qira Ambjent 900 M2 Open Space

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
0.86 KM nga qendra
900.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

15.09.2019 (15:20): Exclusive! nje nder pronat me te mira ne zonen e bllokut, rr. abdyl frasheri, e listuar nga exclusive properties, jepet me qira. me nje siperfaqe prej 750 m2 te brendshme + 150 m2 verande, open space, vizibilitet maximal, ambjenti pershtatet per c...

12,000 Euro

280 Euro Amb per Zyra 1+1 (52 m2) tek Komuna e Parisit (Bosh) | Kaldaja dhe Ashensor Jepet Ambient i Pershtatshem per Zyra 1 + 1 (52 m2) tek Komuna e Parisit (Rr. Ti

Amb Per Zyra 1+1 (52 M2) Tek Komuna E Parisit (bosh) | Kaldaja Dhe Ashensor

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
0.33 KM nga qendra
52.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

15.09.2019 (14:46): Jepet ambient i pershtatshem per zyra 1 + 1 (52 m2) tek komuna e parisit (rr. tish dahia), zone shume e favorshme per biznes | ambienti eshte pjese e nje pallati te ri, me ashensor dhe surejim kamerash | sistem ngrohje me kaldaja | fasada dopio xham ...

280 Euro

210 Euro Qera, Ambjent, Ish Ekspozita, Tirane. Ambjenti ndodhet tek Ish Ekspozita • Informacion mbi Ambjentin: • Kati 2 •

Qera, Ambjent, Ish Ekspozita, Tirane.

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane
2.45 KM nga qendra
25.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

15.09.2019 (14:38): Ambjenti ndodhet tek ish ekspozita • informacion mbi ambjentin: • kati 2 • siperfaqa e ambjenti: 25 m2 • fasade xhami • 1 tualet • i investuar • i pershtatshem per zyra, noteri etj • per ta vizituar na kontaktoni!...

210 Euro

500 Euro BAR ME QIRA I KOMPLETUAR TEK PARKU OLIMPIK  Jepet me qira bar i kompletuar te komuna e parisit, fare prane prakut olimpik.Am

Bar Me Qira I Kompletuar Tek Parku Olimpik

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
1.65 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

15.09.2019 (14:35): Jepet me qira bar i kompletuar te komuna e parisit, fare prane prakut olimpik.ambienti organizohet nga nje hapesire e brendshme 45m2 dhe nje verande 200m2.jepet me qira per vetem 500€/muaj pa tatim burim, por nuk ka as1 takse per veranden duke qene...

500 Euro

1,000 Euro Swiss Lounge albania Jepet me qera swiss bar (lounge) ne zonen e Astirit ne rrugen Foto Xhavella, lok

Swiss Lounge Albania

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
3.32 KM nga qendra
160.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

15.09.2019 (14:01): Jepet me qera swiss bar (lounge) ne zonen e astirit ne rrugen foto xhavella, lokali ka nje investim serioz dhe i arreduar me shije dhe stil i trendeve te fundit, i harmonizuar ne dy kate brenda me rreth 120m dhe me 60m verande me tende pergola dhe me...

1,000 Euro

1,000 Euro Ambjent Biznesi 167 m2 me Qera, tek Galeria 17 Nentori afer Sheshit Skenderbej Rruga e Barrikadave, Brenda Galerise 17 Nentori, 
Mbrapa Hotel Tirana dhe afer

Ambjent Biznesi 167 M2 Me Qera, Tek Galeria 17 Nentori Afer Sheshit Skenderbej

Tjeter zone | Tirane
KM nga qendra
167.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

15.09.2019 (13:59): Rruga e barrikadave, brenda galerise 17 nentori, mbrapa hotel tirana dhe afer sheshit skenderbej, ne katin e 3 me ashensor, japim ambjent biznesi 167 m2 me qera, ne 2 nivele njeri kat 55 m2 dhe kati siper 112 m2. 2 tualete dhe 1 ballkon. ...

1,000 Euro

650 Euro Bar kafe per shitje ose qira, ish fusha e aviacionit. Shitet bar kafe me siperfaqe totale 150 m2. Biznesi eshte i kompletuar dhe me nj

Bar Kafe Per Shitje Ose Qira, Ish Fusha E Aviacionit.

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane
KM nga qendra
150.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

15.09.2019 (13:55): Shitet bar kafe me siperfaqe totale 150 m2. biznesi eshte i kompletuar dhe me nje klientele dhe xhiro te kenaqshme. 80 m2 e prones eshte hapsire e brendeshme dhe 70 m2 ne ambjentin e jashtem (per te cilin nuk paguhet takse si hapsire publike) e gjith...

650 Euro

1,200 Euro Jepet dyqan me qira, 200 m2 buze rruge prane M.Shyri Jepet dyqan me qira, 200 m2 prane M.Shyri. Dyqani eshte ne katin 0, buze rruge,

Jepet Dyqan Me Qira, 200 M2 Buze Rruge Prane M.shyri

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
KM nga qendra
200.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

15.09.2019 (13:54): Jepet dyqan me qira, 200 m2 prane m.shyri. dyqani eshte ne katin 0, buze rruge, i pershtatshem per zyra, biznese te ndryshme etj lokacioni eshte nje mundesi e mire per biznesin tuaj. cmimi 1200 euro duke perfshire taksat. per me shume informacion ...

1,200 Euro

700 Euro Amb i Investuar (92 m2) per Zyra dhe Cdo Lloj Biznesi (Pazari i Ri) Ndertes e Re | Fasada Xhami | Spote LED Ambient Open Space (92 m2) ne nje Qender Biznesi tek Pazari i Ri (Rr. Hoxha Tahs

Amb I Investuar (92 M2) Per Zyra Dhe Cdo Lloj Biznesi (pazari I Ri) Ndertes E Re | Fasada

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
1.64 KM nga qendra
92.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

15.09.2019 (13:46): Ambient open space (92 m2) ne nje qender biznesi tek pazari i ri (rr. hoxha tahsim) i pershtatshem per cdo lloj biznesi | mund te ndahet ne dy pjese, i investuar me ndricim led spote dhe ndertime cilesore | kondicioner i montuar | fasade xhami qe mun...

700 Euro

3,000 Euro id:145431 - JEPET ME QIRA AMBIENTI MULTIFUNKSIONAL 600 m2!!!

Jepet Me Qira Ambienti Multifunksional 600 M2!!!

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane
KM nga qendra
600.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Jepet me qira nje super ambient ne zonen e qytet te studentit. ambienti eshte multifunksional, mund te sherbej per call center, mense etj. ambienti eshte 600 m2 dhe jepet per vetem 3000 euro....

3,000 Euro

12,000 Euro id:127201 - Ne Bllok, Jepet me Qira Ambjent 900 m2 open space

Ne Bllok, Jepet Me Qira Ambjent 900 M2 Open Space

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane Exclusive Properties
0.86 KM nga qendra
900.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Exclusive! nje nder pronat me te mira ne zonen e bllokut, rr. abdyl frasheri, e listuar nga exclusive properties, jepet me qira. me nje siperfaqe prej 750 m2 te brendshme + 150 m2 verande, open space, vizibi...

12,000 Euro

450 Euro id:30965 - Ambient Biznesi tek Komuna e Parisit (Karburanti i Vogel) Pallat i Ri

Ambient Biznesi Tek Komuna E Parisit (karburanti I Vogel) Pallat I Ri

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
1.26 KM nga qendra
52.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Ambient biznesi tek komuna e parisit (karburanti i vogel) pallat i ri | kati i pare | tualet | fasade xhami ne dy ane | dy hyrje | ndricim shume i mire | pallat i survejuar me kamera | instalime funksionale ...

450 Euro

450 Euro Zyra Me Qira Në " Myslym Shyri" Jepen zyra me qira, 100m2 në rrugën "Myslym Shyri". Ambienti organiz

Zyra Me Qira Në " Myslym Shyri"

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
KM nga qendra
100.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

15.09.2019 (12:35): Jepen zyra me qira, 100m2 në rrugën "myslym shyri". ambienti organizohet nga 3 zyra, 1 recensione dhe 2 tualete. pozicionimi në një nga rrugët më të frekuentuara të kryeqytetit si edhe fasada e konsiderueshme prej vetrate e bëjnë këtë amb...

450 Euro

80,000 Leke Jepet me qera ambjenti sip.250m2,Astir Jepet me qera ambjenti me sip.250m2 kati 2,fasad xhami per kopesht,klinik dentar

Jepet Me Qera Ambjenti Sip.250m2,astir

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
KM nga qendra
250.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

15.09.2019 (12:23): Jepet me qera ambjenti me sip.250m2 kati 2,fasad xhami per kopesht,klinik dentare etj. adrresa:astie cmimi:8000 lek...

80,000 Leke

30,000 Leke Okazion jepet dyqan me qera mu ne qender te tiranes te ish 7 xhuxhat Dyqani ndodhet ne nje pallat te rri ne vend shum te mire nxitoni !

Okazion Jepet Dyqan Me Qera Mu Ne Qender Te Tiranes Te Ish 7 Xhuxhat

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
KM nga qendra
25.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

15.09.2019 (12:23): Dyqani ndodhet ne nje pallat te rri ne vend shum te mire nxitoni !...

30,000 Leke

100,000 Leke JEPET ME QIRA FURRE BUKE-PASTIÇERI NE MYSLYM SHYR  Jepet me qira furre buke-pasticeri prane Ish Ekspozites ne zonen e Myslym Shyrit

Jepet Me Qira Furre Buke-pastiÇeri Ne Myslym Shyr

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
KM nga qendra
70.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

15.09.2019 (12:18): Jepet me qira furre buke-pasticeri prane ish ekspozites ne zonen e myslym shyrit. paisjet e punes jane te reja dhe komode. siperfaqja e biznesit eshte 70m2. ndodhet ne pozicon te favorshem, buze rruge dhe prane pikave kryesore te zones. qeraja mujore...

100,000 Leke

450 Euro Ambient Biznesi tek Komuna e Parisit (Karburanti i Vogel) Pallat i Ri  Ambient Biznesi tek Komuna e Parisit (Karburanti i Vogel) Pallat i Ri | Kati i P

Ambient Biznesi Tek Komuna E Parisit (karburanti I Vogel) Pallat I Ri

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
1.26 KM nga qendra
52.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

15.09.2019 (12:16): Ambient biznesi tek komuna e parisit (karburanti i vogel) pallat i ri | kati i pare | tualet | fasade xhami ne dy ane | dy hyrje | ndricim shume i mire | pallat i survejuar me kamera | instalime funksionale q1201 te dhenat e ndarjes: - 1 amb...

450 Euro

600 Euro JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI BAR-KAFE, TEK RRUGA ASIM VOKSHI, TIRANË Jepet me qira ambient bar-kafe, tek rruga Asim Vokshi, tek Shkolla Hary Fultz, T

Jepet Me Qira Ambient Biznesi Bar-kafe, Tek Rruga Asim Vokshi, TiranË

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
KM nga qendra
65.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

15.09.2019 (12:14): Jepet me qira ambient bar-kafe, tek rruga asim vokshi, tek shkolla hary fultz, tiranë. ambienti ndodhet buzë rrugës kryesore, 65 m², dhe verand të shfrytëzueshme 30 m². Është totalisht i kompletuar si bar-kafe, me punë dhe klientel të ngri...

600 Euro

100,000 Leke Jepet me qera biznes Bar-Kafe tek Rruga e Durresit prane Qendres Jepet me qera biznes Bar-Kafe , ne gjendje pune , klientele e rregullt, i mobilu

Jepet Me Qera Biznes Bar-kafe Tek Rruga E Durresit Prane Qendres

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
0.36 KM nga qendra
160.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

15.09.2019 (11:10): Jepet me qera biznes bar-kafe , ne gjendje pune , klientele e rregullt, i mobiluar totalisht, xhiro mesatare ditore 30.000 leke , 90 m2 sip. e brendshme, 70m2 verande.cmimi i shitjes 30.000 euro, 160 m2, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire. ...

100,000 Leke

550 Euro Jepet Lokal me Qera 50m2 JEPET Lokal me Qera , 50m2 + 50m2 verande , kati 1.
Eshte ne gjendje pune dhe i

Jepet Lokal Me Qera 50m2

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
KM nga qendra
50.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

15.09.2019 (10:40): Jepet lokal me qera , 50m2 + 50m2 verande , kati 1. eshte ne gjendje pune dhe i kompletuar me cdo gje. vendodhja : ish -ekspozita shqiperia sot. cmimi : 550 / € (euro) ne muaj. per me shume informacion mos hezitoni te kontaktoni ne : cel dhe w...

550 Euro

1,750 Euro Mundesi Biznesi- Vile 3 Kateshe (Sip Totale 1250 m2) oborr 600 m2- Zone Shume e Mire Kinostudio  Jepet me Qera Vile 3 Kateshe (Sip Totale 1250 m2) + rreth 600 me oborr Zone Shum

Mundesi Biznesi- Vile 3 Kateshe (sip Totale 1250 M2) Oborr 600 M2- Zone Shume E Mire Kinos

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
2.84 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

15.09.2019 (09:33): Jepet me qera vile 3 kateshe (sip totale 1250 m2) + rreth 600 me oborr zone shume e mire kinostudio | ka sherbyer si konvikt | ambiente te jashtme te gjelberuara | oborr, fushe loje, salle studimi, mense | oxhak | fasada xhami | e rrethuar | kondicio...

1,750 Euro

280 Euro id:123677 - Amb per Zyra 1+1 (52 m2) tek Komuna e Parisit (Bosh) | Kaldaja dhe Ashensor

Amb Per Zyra 1+1 (52 M2) Tek Komuna E Parisit (bosh) | Kaldaja Dhe Ashensor

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
0.33 KM nga qendra
52.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet ambient i pershtatshem per zyra 1 + 1 (52 m2) tek komuna e parisit (rr. tish dahia), zone shume e favorshme per biznes | ambienti eshte pjese e nje pallati te ri, me ashensor dhe surejim kamerash | sistem...

280 Euro

1,000 Euro id:149104 - Ambjent Biznesi 167 m2 me Qera, tek Galeria 17 Nentori afer Sheshit Skenderbej

Ambjent Biznesi 167 M2 Me Qera, Tek Galeria 17 Nentori Afer Sheshit Skenderbej

Tjeter zone | Tirane Albprona
KM nga qendra
167.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Rruga e barrikadave, brenda galerise 17 nentori, mbrapa hotel tirana dhe afer sheshit skenderbej, ne katin e 3 me ashensor, japim ambjent biznesi 167 m2 me qera, ne 2 nivele njeri kat 55 m2 dhe kati si...

1,000 Euro

260 Euro Amb 2+1 (90 m2) per Biznes ne Qender (Shallvaret) Zone Perfekte | Hapesire e Madhe | Ndricim Perfekt Ambient 2+1 (90 m2)  i Perashtatshem per Cdo Lloj Biznesi ne Qender (Shallvaret)

Amb 2+1 (90 M2) Per Biznes Ne Qender (shallvaret) Zone Perfekte | Hapesire E Madhe | Ndric

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1.70 KM nga qendra
90.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

15.09.2019 (09:24): Ambient 2+1 (90 m2) i perashtatshem per cdo lloj biznesi ne qender (shallvaret) zone perfekte, shume e favoreshme | hapesire e bolleshme me planimetri te rregullt dhe ndricim perfekt | shtruar me pllake cilesore | dritare dopio xham | izolim akusti...

260 Euro

15,000 Leke Ambjent biznesi Ambjent biznesi me qera per cfare do lloj biznesi si edhe magazine ka qene 8 vit

Ambjent Biznesi

Kamez/Paskuqan | Tirane
KM nga qendra
80.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

15.09.2019 (07:34): Ambjent biznesi me qera per cfare do lloj biznesi si edhe magazine ka qene 8 vite market ...

15,000 Leke

25,000 Leke Dyqane me qera tek San paolo  Dyqane 36m2 1 kat nga toka me banjo 25000 lek

Dyqane Me Qera Tek San Paolo

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane
KM nga qendra
36.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

15.09.2019 (03:30): Dyqane 36m2 1 kat nga toka me banjo 25000 lek...

25,000 Leke

15,000 Leke Ambjent biznesi me qera Ambjent biznesi me qera i bere gati  per pune ka qene 8 vite si market tani jepe

Ambjent Biznesi Me Qera

Kamez/Paskuqan | Tirane
KM nga qendra
80.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

14.09.2019 (22:50): Ambjent biznesi me qera i bere gati per pune ka qene 8 vite si market tani jepet per cfare do lloj biznesi me qera si farmaci klinike dentare apo magazine ...

15,000 Leke

2,000 Euro Objekt Biznesi me Qira në Vaqarr me Roje 24/7 ! Jepet me qira objekt biznesi 1400m2 në Vaqarr.Objekti organizohet nga 2 kate op

Objekt Biznesi Me Qira Në Vaqarr Me Roje 24/7 !

Zone Periferike | Tirane
KM nga qendra
1000.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

14.09.2019 (22:29): Jepet me qira objekt biznesi 1400m2 në vaqarr.objekti organizohet nga 2 kate open-space, secili 700m2 dhe një tualet për çdo katë.objekti është investuar me të gjitha instalimet elektrike dhe hidraulike dhe është veçanërisht i përshtatsh...

2,000 Euro

2,500 Euro Ambient Komercial Open Space Tek Flag Ship Center Jepen me qira ambiente komerciale open space tek Flag Ship Center në qëndër t

Ambient Komercial Open Space Tek Flag Ship Center

Qender | Durres
KM nga qendra
676.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

14.09.2019 (22:28): Jepen me qira ambiente komerciale open space tek flag ship center në qëndër të durrësit. ambientet pozicionohen në katin e dytë dhe kanë një sipërfaqe neto prej 601m2. ambienti ka 3 ashensor, 3 hyrje-dalje, dhe dy tualete.qëndra ofron edhe...

2,500 Euro

400 Euro Zyra Me Qira Në Qëndër Të Kryeqytetit Jepet me qira ambient biznesi, 90m2, tek rruga e Barrikadave, pak metra larg qen

Zyra Me Qira Në Qëndër Të Kryeqytetit

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
KM nga qendra
90.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

14.09.2019 (22:28): Jepet me qira ambient biznesi, 90m2, tek rruga e barrikadave, pak metra larg qendrës së tiranës.ambienti pozicionohet në katin e dytë të një godine dhe organizohet në një sallon të bollshëm me tualet, dy zyra, dhe një verandë.ambienti di...

400 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim