gjej makina okazion  

 Online 279 lexues | 0 njoftime ne pritje

5,000 Euro Mercedes Benz B Class Shitet Mercedes Benz B Class
Motorr 200 CDI
Viti 2007
Kambio automatike
Navi

Mercedes Benz B Class

Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
200,000 Kilometra

23.07.2019 (17:32):Shitet mercedes benz b class motorr 200 cdi viti 2007 kambio automatike navigatior, sensor parkimi,pasqyre ne palosje, disqe alumini nr 17, etj. ne gjendje shume te mire,sherbimet e bera. cmimi 5000 euro...Lexo detajet..

3,700 Euro Toyota Yaris  Shitet Toyota Yaris
Motorr 1.4
Nafte
135.000 km 
E sapo ardhur nga Italia.

Toyota Yaris

Tirane
Nafte Karburanti
2008 Viti
180,000 Kilometra

23.07.2019 (17:27):Shitet toyota yaris motorr 1.4 nafte 135.000 km e sapo ardhur nga italia. ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. dogana e paguara. cmimi 3700 euro...Lexo detajet..

1,200 Euro Ford focus Ford Focus 
Viti 2003
1.8 Nafte
Shitet per arsye mos perdorimi 
Cmimi i disk

Ford Focus

Tirane
Nafte Karburanti
2003 Viti
250,000 Kilometra

23.07.2019 (17:24):Ford focus viti 2003 1.8 nafte shitet per arsye mos perdorimi cmimi i diskutueshem te interesuarit te telefonojne...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,200 Euro

1,200 Euro Shitet Ford Fiesta  Shitet Ford Fiesta
Motorr 1.4
Viti 2004
Nafte
Kambio manuale
Ne gjendje shu

Shitet Ford Fiesta

Tirane
Nafte Karburanti
2004 Viti
180,000 Kilometra

23.07.2019 (17:23):Shitet ford fiesta motorr 1.4 viti 2004 nafte kambio manuale ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vit cmimi 1200 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,200 Euro

3,700 Euro Shitet BMW X5 Okazion vetem 24 ore
Shitet BMW X5
Motorr 3.0
Viti 2002
Nafte
Tapiceri leku

Shitet Bmw X5

Durres
Nafte Karburanti
2002 Viti
180,000 Kilometra

23.07.2019 (17:12):Okazion vetem 24 ore shitet bmw x5 motorr 3.0 viti 2002 nafte tapiceri lekure, sedilje me ngrohje, sensor parkimi, navigatior 6 cd, aux, dvd, etj ne gjendje shume te mire letra te paguara deri ne mars 20...Lexo detajet..

2,200 Euro BMW seria 320   Motor 2000 Nafte ,Automatike,Sherbimet e bera,Letra te prera deri ne korrik 2020

Bmw Seria 320

Shkoder
Nafte Karburanti
2002 Viti
300,000 Kilometra

23.07.2019 (17:12):Motor 2000 nafte ,automatike,sherbimet e bera,letra te prera deri ne korrik 2020...Lexo detajet..

3,200 Euro Mercedes c class 220sport me xenon Mercedes c class 220 sport me xenon

Mercedes C Class 220sport Me Xenon

Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

23.07.2019 (17:09):Mercedes c class 220 sport me xenon...Lexo detajet..

23,000 Euro Shitet x6 X6 3.5d xdrive 2010

Shitet X6

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania | Tirane
Nafte Karburanti
2010 Viti
180,000 Kilometra

21.07.2019 (20:24):X6 3.5d xdrive 2010 ...Lexo detajet..

2,000 Euro Shitet Renault Megana Shitet Renault Megan
Motorr 1.5
Viti 2004
Nafte 
Panoramike
Ne gjendje shum

Shitet Renault Megana

Elbasan
Nafte Karburanti
2004 Viti
150,000 Kilometra

23.07.2019 (16:54):Shitet renault megan motorr 1.5 viti 2004 nafte panoramike ne gjendje shume te mire cmimi 2000 euro...Lexo detajet..

3,000 Euro Golf 5 manual 2005 nafte 2.0 okazion Okazion Golf 5 manual 2.0 nafte viti 2005 me dogan te paguar I sapo ardhur I gat

Golf 5 Manual 2005 Nafte 2.0 Okazion

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
180,000 Kilometra

23.07.2019 (16:42):Okazion golf 5 manual 2.0 nafte viti 2005 me dogan te paguar i sapo ardhur i gatshem per cdo lloj prove cmimi 3000 euro i diskutushem per me shum info kontaktoni ne 0696800242 mundesi nderrimi...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,000 Euro

1,230 Euro Shitet Mercedes Benz W202 Shitet Mercedes Benz W202
Motorr 1.8
Viti 1996 Look 1999
Benzine-Gaz
Kambio

Shitet Mercedes Benz W202

Shkoder
Benzine-Gaz Karburanti
2006 Viti
150,000 Kilometra

23.07.2019 (16:12):Shitet mercedes benz w202 motorr 1.8 viti 1996 look 1999 benzine-gaz kambio manuale ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. letra te paguara deri ne maj 2020. cmimi 1230 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,230 Euro

700 Euro Shitet Hyundai Shitet Hyundai
Motorr 1.6
Benzine
Viti 1998
2 muaj qe I kane mbaruar
Cmimi

Shitet Hyundai

Tirane
Benzin Karburanti
1998 Viti
150,000 Kilometra

23.07.2019 (16:01):Shitet hyundai motorr 1.6 benzine viti 1998 2 muaj qe i kane mbaruar cmimi 700 euro...Lexo detajet..

100,000 Leke Shitet Renault Clio Shitet Renault Clio
Viti 2001
Benzine-Gaz
Ne gjendje shume te mire
Letra te

Shitet Renault Clio

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2001 Viti
150,000 Kilometra

23.07.2019 (15:57):Shitet renault clio viti 2001 benzine-gaz ne gjendje shume te mire letra te paguara para nje vit. cmimi 100.000 leke te reja...Lexo detajet..

Kambio: Manual

100,000 Leke

2,700 Euro Okazion Mercedez Benz Okazion Mercedez Benz. Makina eshte full me sherbime te bera. Vaj/filtra te ndrr

Okazion Mercedez Benz

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
250,000 Kilometra

23.07.2019 (15:53):Okazion mercedez benz. makina eshte full me sherbime te bera. vaj/filtra te ndrruara. goma te reja. kandeletat te ndrruara. amortizatoret e pare te ndrruare etj. makina eshte shume e paster si brenda dhe jashte...Lexo detajet..

100,000 Leke Vetem Nderrohet peugeot 807 motorr 2.2 viti 2003 6+1

Vetem Nderrohet

Durres
Nafte Karburanti
2003 Viti
250,000 Kilometra

23.07.2019 (15:50):Peugeot 807 motorr 2.2 viti 2003 6+1...Lexo detajet..

Kambio: Manual

100,000 Leke

850 Euro Shitet Fiat Punto Shitet Fiat Punto
Viti 1998
Kondicioner
Ne gjendje shume te mire
Letra te pa

Shitet Fiat Punto

Durres
Nafte Karburanti
1998 Viti
150,000 Kilometra

23.07.2019 (15:47):Shitet fiat punto viti 1998 kondicioner ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vit cmimi 850 euro...Lexo detajet..

19,500 Euro Shitet BMW 740 x-Drive BMW 740 x-Drive , viti 2011 me nafte , full option

Shitet Bmw 740 X-drive

Rruga e Kavajës, Tirana, Albanien | Tirane
Nafte Karburanti
2011 Viti
200,000 Kilometra

22.07.2019 (16:39):Bmw 740 x-drive , viti 2011 me nafte , full option...Lexo detajet..

1,700 Euro Shitet  Shitet Volkswagen
Motorr  1.9
Nafte
Ne gjendje shume te mire
Cmimi 1700 Euro

Shitet

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
150,000 Kilometra

23.07.2019 (15:44):Shitet volkswagen motorr 1.9 nafte ne gjendje shume te mire cmimi 1700 euro...Lexo detajet..

1,550 Euro Shitet Mercedes Benz E250 Shitet Mercedes Benz 
Motorr E250
Nafte
Kambio automatike
Klima, Xhama elekt

Shitet Mercedes Benz E250

Fier
Nafte Karburanti
2001 Viti
200,000 Kilometra

23.07.2019 (15:29):Shitet mercedes benz motorr e250 nafte kambio automatike klima, xhama elektrike, letra te paguara ne gjendje shume te mire cmimi 1550 euro...Lexo detajet..

700 Euro Shitet Volkswagen Polo  Shitet Volkswagen Polo 
Motorr 1.4
Benzine
Ne gjendje shume te mire
Letra te

Shitet Volkswagen Polo

Tirane
Benzin Karburanti
1999 Viti
150,000 Kilometra

23.07.2019 (15:26):Shitet volkswagen polo motorr 1.4 benzine ne gjendje shume te mire letra te paguara cmimi 700 euro...Lexo detajet..

1,300 Euro Shitet Mercedes Benz 1.8 CDI Shitet Mercedes Benz
Motorr 1.8 CDI
Benzine-Gaz
Ne gjendje shume te mire
Sig

Shitet Mercedes Benz 1.8 Cdi

Durres
Benzine-Gaz Karburanti
2000 Viti
200,000 Kilometra

23.07.2019 (15:24):Shitet mercedes benz motorr 1.8 cdi benzine-gaz ne gjendje shume te mire siguracioni i paguara per nje vit, kualodimi i ka mbaruar. cmimi 1300 euro nr tel 0684665489...Lexo detajet..

2,800 Euro Fiat grande punto benzin gaz super gjendje 2800€ [u]shitet fiat grende punto 
Viti prodhimit 2006 
Motorr 1.3 benzin gaz ne sup

Fiat Grande Punto Benzin Gaz Super Gjendje 2800€

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

23.07.2019 (15:19):[u]shitet fiat grende punto viti prodhimit 2006 motorr 1.3 benzin gaz ne super gjendje teknike dhe vizuale me letra te paguara kindicioner xhama elektrik pasqyra elektrike me 2 celesa cmim okazion 2800€ p...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,800 Euro

2,200 Euro Shitet Mercedes Benz 270 CDI Shitet Mercedes Benz 
Motorr 270 CDI
Kambio automatike
Letra te paguara per n

Shitet Mercedes Benz 270 Cdi

Lushnje
Nafte Karburanti
2001 Viti
200,000 Kilometra

23.07.2019 (15:18):Shitet mercedes benz motorr 270 cdi kambio automatike letra te paguara per nje vit cmimi 2200 euro...Lexo detajet..

1,500 Euro Shes Mercedes Benz E class 220 cdi Shes Mercedes Benz E class 220 cdi
Me sedilje lekure me baxho xhami
Makina esh

Shes Mercedes Benz E Class 220 Cdi

Shkoder
Nafte Karburanti
2002 Viti
250,000 Kilometra

23.07.2019 (15:14):Shes mercedes benz e class 220 cdi me sedilje lekure me baxho xhami makina esht ne gjendje shum te mir xhenerike dhe motorrike...makina ka vetem nje virt qe ka hi ne shqipri me letra te prera deri ne tetor m...Lexo detajet..

9,000 Euro Volkswagen Passat Variant Dsl 2.0 CR TDi Comfortli eshte me dogene te prer ne gjendje shum te mir Ero 6 9000€ i diskutushem

Volkswagen Passat Variant Dsl 2.0 Cr Tdi Comfortli

Durres
Nafte Karburanti
2012 Viti
110,000 Kilometra

23.07.2019 (15:11):Eshte me dogene te prer ne gjendje shum te mir ero 6 9000€ i diskutushem...Lexo detajet..

Kambio: Manual

9,000 Euro

3,500 Euro Mercedes benz 320 mercedez benz w210 320 cdi . avangard
viti 2001 .
makina full opsin .
sensor

Mercedes Benz 320

Tirane
Nafte Karburanti
2001 Viti
250,000 Kilometra

23.07.2019 (15:08):Mercedez benz w210 320 cdi . avangard viti 2001 . makina full opsin . sensor para mbrapa . kseno origjinal sediljet me ngrofje para dhe mbrapa. sedilje me fryrje .. navi i madh . bagazhjer me 6 cd . ...Lexo detajet..

4,700 Euro Vw touran 2009 diesel 4700 euro  Vw touran Diesel 2009 me targa gjermane sa po ka ardhur nga gjermania ne gjedje

Vw Touran 2009 Diesel 4700 Euro

Tirane
Nafte Karburanti
2009 Viti
180,000 Kilometra

23.07.2019 (15:05):Vw touran diesel 2009 me targa gjermane sa po ka ardhur nga gjermania ne gjedje shum te mire 4700 euro i diskutueshem tel 0699848704...Lexo detajet..

Kambio: Manual

4,700 Euro

1,300 Euro Shitet Fiat Punto  Shitet Fiat Punto 
Viti 2000
Motorr 1.2
Benzine
Letra te paguara per nje vit

Shitet Fiat Punto

Tirane
Benzin Karburanti
2000 Viti
130,000 Kilometra

23.07.2019 (14:45):Shitet fiat punto viti 2000 motorr 1.2 benzine letra te paguara per nje vit cmimi1300 euro nr tel 0686228757...Lexo detajet..

2,500 Euro Shitet Mercedes Benz 200 CDI Shitet Mercedes Benz
Motorr 200 CDI
Viti 2001
Nafte
Kambio automatike
Letra

Shitet Mercedes Benz 200 Cdi

Tirane
Nafte Karburanti
2001 Viti
200,000 Kilometra

23.07.2019 (14:32):Shitet mercedes benz motorr 200 cdi viti 2001 nafte kambio automatike letra te paguara ne gjendje shume te mire cmimi 2500 euro nr tel 0693702670...Lexo detajet..

2,600 Euro Okazion Okazion Shitet fiat punto e 2007, 1.2 benzine manuale letrat mar 2020. Cmimi i d

Okazion

Kavaje
Benzin Karburanti
2007 Viti
180,000 Kilometra

23.07.2019 (14:29):Okazion shitet fiat punto e 2007, 1.2 benzine manuale letrat mar 2020. cmimi i diskutueshem. tel 0692349178...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,600 Euro

1,600 Euro Shitet Volkswagen Passat Shitet Volkswagen Passat
Viti 2003
Kambio manuale 6 marshe.
Ne gjendje shume

Shitet Volkswagen Passat

Durres
Nafte Karburanti
2003 Viti
180,000 Kilometra

23.07.2019 (14:07):Shitet volkswagen passat viti 2003 kambio manuale 6 marshe. ne gjendje shume te mire cmimi 1600 euro ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,600 Euro

3,000 Euro Shitet Mercedes Benz B Class Shitet Mercedes Benz B Class
Motorr 200 CDI
Viti 2005
Kambio manuale
Nafte

Shitet Mercedes Benz B Class

Korce
Nafte Karburanti
2005 Viti
180,000 Kilometra

23.07.2019 (13:55):Shitet mercedes benz b class motorr 200 cdi viti 2005 kambio manuale nafte cmimi 3000 euro nr tel 0693033555...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,000 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas