Mercedes Evo 320 Bluetec Tirane

Makina ne shitje Data: 02/01/2020 01:59

Mercedes Evo 320 Bluetec

ErcMercedes E320 Bluetec portSport packet itiYear 2008 🔻201.000km 🔻Cambio 7G Automat iGlass housing, New tires + Letters by April 2020, Leather memory with door and heated seats, Steering wheel with heater gjitha All timely services, in great condition! 🔻No merchant
The controversial 8700 euro price tag
No. 0686074444


Pagesa 8,500 Euro
Marka | Karburanti Mercedes-Benz
Karburanti Nafte
Kambio Automatik
Viti 2008
Kilometra 200,000
Qyteti - Zona Tirane - Fresku/Linze
Adresa TV Klan
Lexime 8563

🔻Mercedes E320 Bluetec 🔻Sport packet 🔻Viti 2008 🔻201.000km 🔻Kambio 7G Automat 🔻Baxho xhami, Goma te reja + Letra deri ne prill 2020, Serdile lekure me memorie tek dyert dhe me ngrohje, Timon me levizje dhe me ngrohje🔻 Te gjitha sherbimet e kryera ne kohe, ne super gjendje!🔻Jo tregtar
💰Cmimi 8500euro i diskutueshem